Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. MyrkurDagur czy zgodzisz się zbierać pieniążki dla Berty ??? Pieniążki które wpłynęły na Misię pomogą Bercie .
  2. A ja powoli przestaje pamiętać kiedy ostatnio nie byłam DT , miałam 3 tygodnie przerwy jak się przeprowadzaliśmy , na początku myślałam ,że z każdym następnym tymczasem łatwiej mi się będzie rozstać , ale zawsze jest to samo , dwa tymczasy u mnie zostały ... ale zawsze trzymam się tego ,że jak nie oddam do nowego domu psiaka to następnemu nie pomogę .
  3. Z założenia miałam być płatnym DT , ale chyba się nie nadaję , ciągle jakieś bidy , a później już na płatne brak miejsca :)
  4. Ale Ufcia nie potrzebuje pieniążków , u mnie tylko Bojusek był na płatnym DT i właściwie po to na płatnym ,żebym miała za co resztę utrzymać . Wątek zaraz wkleję .
  5. W tej chwili tylko jeden psiak do adopcji i 3 moje i od wczoraj kot :) A już było tak ,że miałam 8 psiaków , ostatnio się bardzo ruszyły adopcje , przynajmniej u mnie .
  6. Pozbierałam deklarację , jak coś pomyliłam to proszę krzyczeć : [B]Deklaracje stałe :[/B] ania z poznania –50 zł coronaaj – 40 zł salibinka – 100 zł Anula – 50 zł Razem: 240 zł [B]Deklaracje jednorazowe :[/B] salibinka -pierwszy miesiąc pobytu. Pudelkowa skarbonka – 200 zł Asencja – opłata za jeden miesiąc memory - 100 zł Razem : 300 zł + opłacone dwa miesiące w DT
  7. [quote name='coronaaj']ly sie bez problemu...czy zrobiliscie jakies zdjecia ? No po kaieli tez prosimy o fotki.... Podobno w Tomaszowskim Schronie jest jakas Misia ale nie mam watku, szkoda, ze odrazu jej sie nie wyciagnelo...moze ktos ma? .[/QUOTE] Misia nie doczekała pomocy , miała 26 jechać do hotelu , ale odeszła w czwartek :(
  8. I takie małe porównanie : Pierwszy dzień u mnie : [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1040355.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7006/p1040355.jpg[/IMG][/URL] i fotka robiona ostatnio: [URL=http://img814.imageshack.us/i/p1100405.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/1558/p1100405.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze jedno : Flapi jest opłacony do 23 więc zostało 16 zł , gdzie i komu przelać ??
  9. DEKLARACJE STAŁE: Livka - 10 zł. ocelot - 10 zł. Anja2201 - 10 zł magenka1 - 10 zł memory - 10 zł. Nikus - 10 zł Razem: 60 zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE ; Monika083 - 20 zł Maruda666 - 50 zł Razem -70zł
  10. dostałam właśnie smsa od pani Bojuska : "Zdziwi się pani ale wystawił głowę między siedzenia i jak położyłam obok rękę to podstawił nos do głaskania ,a 2 razy na światłach wyglądał przez szybę będzie dobrze "
  11. Państwo mają dzwonić i wysyłać zdjęcia , to naprawdę dobrzy ludzie widać było , że mają serce dla psiaków , ale jednak dla Bojuska obcy ludzie ....:(
  12. Bojusek pojechał , nowi państwo super i bardzo świadomi w jakim stanie jest Bojusek . A ja nie umiem sobie miejsca znaleźć , maluszek mój kochany .... Chyba nigdy nie zapomnę tych oczu błagających żebym go nie oddawała ....
  13. DEKLARACJE STAŁE: Livka - 10 zł. ocelot - 10 zł. Anja2201 - 10 zł magenka1 - 10 zł memory - 10 zł. Nikus - 10 zł Razem: 60 zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE ; Monika083 - 20 zł Razem -20zł
  14. [B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] Livka - 10 zł. ocelot - 10 zł. Anja2201 - 10 zł magenka1 - 10 zł memory - 10 zł. Nikus - 10 zł Razem: 60 zł.
  15. rozliczenie jest na pierwszej stronie .
  16. Po rozmowie z Ocelot podjęłyśmy decyzję ,żeby 555 zł przekazać na skarpetę im. Talcott która pomaga psim staruszkom ;http://www.dogomania.pl/threads/185536 A drugie 555 zł dla Berty z tego samego schronu co Pixelek ... ' Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to w poniedziałek zrobię przelewy .
  17. [B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] Livka - 10 zł. ocelot - 10 zł. Anja2201 - 10 zł magenka1 - 10 zł Razem: 40 zł.
  18. Czyli transport na 26 trzymamy , mam nadzieję że na wątku Pixelka ciotki zgodzą się przekazać pieniążki dla Berty . Wczorajszy dzień był okropny , odeszła Misia , odszedł Pixel .... uczcijmy ich pamięć ratując Bertę
  19. Myślę ,że Pixelek chciał by pomóc koleżance z tego samego schronu , jeśli się zgodzicie przekażę pieniążki dla Berty : http://www.dogomania.pl/threads/191232-Postawmy-pomik-Misi...-pomagaj%C4%85c-nijakiej-Bercie.?p=15225419#post15225419
  20. Berta to super sunia , byłam z nią raz na spacerze , na początku nie interesowała jej obecność człowieka , szła spokojnie przed siebie , ale jak usiedliśmy w trawie żeby odpocząć to czołgała się do mnie tak śmiesznie na brzuszku i wywalała go do głaskania :)
  21. Pixelku ['] ... Podłączam się do prośby Ocelot , niech Pixelek pomoże na koniec innemu psiakowi .
  22. Tyle że ja z Ocelot byłam w momencie jak przeczytała twój wpis i widziałam jak zareagowała widziałam jak starsznie to przeżyła i jak twój post ją dobił , słyszałam jak po przeczytaniu go powiedziała , że ma dość ,że przestaje zajmować się psami , widziałam jak bardzo ją to ruszyła , a wiem jak wspaniałą osobą jest i wiem ,że mało kto robi tyle i poświeća wszystko dla tych psiaków .A tu właśnie ją obwiniasz : Misiu....domyslałam się ,że tak może być...... jednak nie dałam rady wyciągnac Cie wcześniej. Ocelot ....dlaczego nie pomoglaś mi w tym ,tylko tak sie uparłaś ,że musisz ja przywieźć sama? DLACZEGO!.... Mam żal do Was..... Nawet transport dla Misi był zalatwiony..... Domyślam się dlaczego Miśka musiała umrzeć..
  23. [quote name='nescca']Misiu....domyslałam się ,że tak może być...... jednak nie dałam rady wyciągnac Cie wcześniej. Ocelot ....dlaczego nie pomoglaś mi w tym ,tylko tak sie uparłaś ,że musisz ja przywieźć sama? DLACZEGO!.... Mam żal do Was..... Nawet transport dla Misi był zalatwiony..... Domyślam się dlaczego Miśka musiała umrzeć.. Jedyne co mogę Wam obiecać(WAM CZYLI TYM KOMU LOS MIŚKI NIE BYŁ OBOJĘTNY).... to to ,że naślę na to schronisko wszelkie możliwe kontrole jakie tylko w polsce są możliwe. Nie mam szans udowodnienia błędu w sztuce lekarzowi. Inspektorat weterynarii zapewne oleje zgłoszenie w w tej sprawie..... ale schronisko w tym miescie przestało istnieć dla mnie jako "takie sobie" W tej chwili jest to najgorsze schronisko w polsce. Jeżeli chcecie zrobić z tym porządek.... (to do dogomaniaczek z tego miasta) to skontaktujcie się ze mną. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black] Dziewczyno zastanów się co piszesz ?? Jak możesz oskarżać o śmierć Misi Ocelot ?? Ocelot która poświęca dom , rodzinę , swoje życie dla tych psiaków ?? Myślisz ,że jej łatwo ,że jej śmierć Misi nie obeszła ?? Gdyby to od niej zależał Misia od dawna była by w hotelu . Gdyby nie Ocelot u nas w Tomaszowie nie było by wolontariatu ,żaden psiak nie był by uratowany . A dzięki Tobie i twoim wpisom możemy stracić najwspanialszą wolontariuszkę , bo Ocelot się załamała po śmierci Misi . Powiem tylko ,że jeśli ona przestanie działać w naszym schronie wiele psów straci szansę ... dzięki tobie . Mam nadzieje że jesteś z siebie dumna .
  24. ja też się bardzo boję ,może nie tyle o dmek bo z nową panią rozmawiałam parę razy i wydaje się być super , ale o to ,że Bojusek nagle straci swoje miejsce , boję się żeby się znów nie wycofał :( tu uy mnie czuje się bezpieczny , na nasz widok bardzo się cieszy , wiem że jest do nas już przywiązany to widać . Ostatnio nawet staje pod schodami i popiskuje ,żeby do niego wyjść , a teraz to straci , znowu będzie obce miejsce i obcy ludzie i kurcze mam takie dziwne przekonanie że go zawiodłam , że on myśli że ja jestem jego a teraz go zostawię . Ciężka będzie ta adopcja i dla bojuska dla mnie ..
×
×
  • Create New...