Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='fona']Mam na jedna sterylkę na pewno, możecie umawiać weta. Czarodziejko, proszę o nr konta :)[/QUOTE] Nie wiem jak Ci dziękować:loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Mam pytanie , ponieważ szczeniak jednak nie jedzie do hotelu ,a mojej oksie nic nie brakuje , mozgę wszystkie pieniążki przeznaczyć na Mantę ??
  3. [quote name='Ania W']Anja masz zapchaną skrzynkę - próbuję ci wysłać pw w sprawie wizyty w Węgrowie.[/QUOTE] wyczyszczona
  4. Nie chcę stawać po żadnej stronie , bo nie znam sytuacji na tyle dobrze , ale : [QUOTE]A na marginesie. Twoje psiaki nie mają adresówek. Za każdym razem jak dzwoniłaś by szukać gacka znałaś do mnie numer tel. A jak znalazłaś Goykę raptem Ci się zapodział. Dziwna sprawa. [/QUOTE] Gapcia adoptowała kkanarekk parę miesięcy temu ode mnie ,w tej chwili pies jest zaszczepiony ( i to nie tylko podstawowe szczepienia ) i wykastrowany , ale z wypowiedzi Nes wnioskuję ,że chciała pokazać że kkanarekk psy uciekają i jest dobrze , owszem zdarzyło się dwa razy , ale ja (jako DT ) zostałam o tym poinformowana , psy były szukane i już na drugi dzień były w domu , a Goya 1,5 miesiąca się błąkała i jakoś tylko Nes nie potrafiła jej znaleźć .
  5. Przepraszam , że dopiero teraz , ale miałam urwanie głowy : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1340319004[/url] gumtree.pl ; cafeanimal.pl ; alegratka.pl
  6. Zimowo (niestety ): [URL=http://img690.imageshack.us/i/p1120713w.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4626/p1120713w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img812.imageshack.us/i/p1120717.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9916/p1120717.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img593.imageshack.us/i/p1120734.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7742/p1120734.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. Nowe zdjęcia Kamy: Z koleżanką Oksą : [URL=http://img130.imageshack.us/i/p1120701x.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9590/p1120701x.jpg[/IMG][/URL] Uśmiechnięta :) [URL=http://img826.imageshack.us/i/p1120723.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5967/p1120723.jpg[/IMG][/URL] Cała ja : [URL=http://img836.imageshack.us/i/p1120725r.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1179/p1120725r.jpg[/IMG][/URL] Czy ona mnie zje?? [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1120749.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/840/p1120749.jpg[/IMG][/URL] Chyba tak: [URL=http://img153.imageshack.us/i/p1120753.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9665/p1120753.jpg[/IMG][/URL]
  8. Latające psy (tylko się głowy poucinały : [URL=http://img146.imageshack.us/i/p1120675.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8130/p1120675.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1120676.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6283/p1120676.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. Jest tak : Suni nie zabraliśmy i nie zabieramy , ale zacznę od początku : Właściciel jak się okazało mieszka w Warszawie i tylko parę razy w tygodniu jest na miejscu (miałyśmy pecha zawsze trafić na niego ) , stale mieszka tam pracownik ( od paru dni) i on podjął się opieki nad sunią , pokazał dzisiaj książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami , pokazał leki dla suni , mała nie ma już guzka , dostała maści na rankę po nim , facet zobowiązał się zapłacić za sterylizację , my mamy się zająć samym zabiegiem , sunia mieszka z nim , w jego pokoju , widać ,że facet kocha zwierzęta , sunia się do niego bardzo garnie , poprawiła się fizycznie . Oczywiście nadal będziemy sprawdzać jak psiak się ma ,ale myślę ,że nie ma sensu jej odbierać i umieszczać w płatnym DT .
  10. Sunia śliczna , niestety teraz nie pomogę finansowo , ale zapiszę i będę pamiętać jak mi się trochę sytuacja poprawi i zapsienie zmniejszy .
  11. [quote name='Javena']Aaaa,już rozumiem. To jest tak ,jak człowiek chce ogarnać w ciagu minuty cały wątek.:) Podtrzymuję deklaracje jednorazowa. Jesli sytuacja z moimi deklarowiczami się zmieni ,postaram się pamiętac .Myśle jednak ,ze szybko domy znajda. Moge pomóc w ogłaszaniu.[/QUOTE] A konto wysyłałam już??
  12. [quote name='beataczl']i jak sytuacja?[/QUOTE] jeszcze nic nie wiem , boję się zadzwonić , czekam , aż się mama odezwie .
  13. [quote name='Javena']Niby czytałam i dalej nie wiem ,ile tych piesków jest.? Komu ten hotelik.? Deklarowac sie nie moge,ale 20 jednorazowo wyślę końcem miesiąca.[/QUOTE] Piesy są 3 , Manta w hotelu pod Toruniem , Oksa u mnie na DT i ostatnia sunia którą chcemy w sobotę do Owieczki zawieść na płatny DT (360 zł / miesiąc) , chyba , że Oksa pojedzie do domu , wtedy druga sunia będzie na darmowym DT u mnie , no jest jeszcze szansa , że TZ się zakocha w ciągu doby ( tyle będę musiała ją przetrzymać ) i obie zostaną u mnie , ale nie wiem czy ja się na to piszę . Dwa duże szczeniaki , 3 moje młode małe psiaki , 1 staruszka i jeszcze w przyszłym tygodniu jedna staruszka do mnie przyjeżdża ,a i jeszcze Kama (coś jak kaukaz) na podwórku . Boję się ,że nie ogarnę tego .
  14. Niestety Enia nie może zrobić wizyty , ale napisała kogo poprosić .
  15. Zajmę się tym zaraz po niedzieli , w tej chwili mam taki kociokwik , że nie wyrabiam , chyba sobie trochę za dużo na głowę wzięłam , a może któraś z cioteczek chciała by pomóc w załatwieniu wszystkiego ??
  16. Napisane :) Kurcze ciotki trzymać kciuki z całych sił .
  17. Przepraszam za zaśmiecanie , ale pilnie szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Węgrowie , dla Oksy z tego wątku : http://www.dogomania.pl/threads/195827-4-szczeniaki-z-krzywic%C4%85-i-wycie%C5%84czona-matka-prosz%C4%85-o-pomoc.Zbieramy-Deklaracje!
  18. [B]Szukam kogoś z Węgrowa do przeprowadzenia wizyty Przed adopcyjnej dla Oksy , musimy szybko działać , bo jeśli Oksa poszła by do domu to ta druga sunia mogła by trafić do mnie nie do hotelu . [/B]
  19. [quote name='magenka1']Zapisuje się stałej niestety już nie moge zaoferować 10 zł jednorazowo tylko :([/QUOTE] Magenko to 10 zł to bardzo dużo :) Konto wysyłać czy masz?
  20. moja mama tam rano pojedzie , jeśli nie odda to ją kupimy , sprzedać chce , przynajmiej tak mówi , mama weźmie jeszcze sąsiadkę liczymy , że będzie mu głupio wobec sąsiadów i odda za darmo .
  21. [CENTER][SIZE="6"]Mamy miejsce w hoteliku u Owieczki dla szczeniaka , miejsce super , możemy zawieść sunię w sobotę , ale nie mamy za co, na już musimy uzbierać przynajmniej na pierwszy miesiąc !!!!!! Damy radę??????[/SIZE][/CENTER]
  22. Przepraszam za offa Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805
  23. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
  24. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
  25. Zapraszam na Bazarek : śmierdzące żołądki , wędzone kości i inne smaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196916-%C5%9Bmierdziele-kosteczki-smaczki-czyli-wszystko-dla-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-psa-.-Do-30.11-!!?p=15790805#post15790805[/url]
×
×
  • Create New...