Kochani!
Napisała do mnie Wiewiórka.
[SIZE=3]Ola pokłóciła się z nią i oddała jej Iskierkę.[/SIZE]
Wiewiórka jest załamana bo to jej przyjaciółka od trzech lat..
Iskierka jest u niej, i Wiewiórka napisala, że może zostać jak długo będzie trzeba.
Nie wiem co powiedzieć...Co napisać...
[B][U]Potrzebujemy pieniędzy, to pewne![/U][/B]
Ile kosztuje karma?
Maciaszku, Halbino, możemy prosić o wplaty?
Ja też jutro wpłacę i może to wystarczy na razie...