Napiszę do Lary, ona jest z Katowic.
Dziewczyny, napiszcie w jakich godzinach ta rehabilitacja!!
Spróbuje poprosić moją mamę..
Ona co prawda pracuje, potem jedzie do babci, ktora nie wychodzi z domu i wymaga opieki, ale może chociaż jeden dzień by mogla.
[B][U]Napiszcie w jakich godzinach i gdzie to jest, proszę...[/U][/B]
Zaraz poczytam wątek.
W sobotę moglabym posiedzieć przy Biance w czasie rehabilitacji, mam czas tak do 15.00 mniej więcej..
Coś wymyślkę w każdym razie.
Piszcie jakby co.
Tylko ja jestem niezmotoryzowana, więc rehabilitacja myślę w Katowicach?
Bounty, zrobilam bazarek na trzy cele - w tym na Marsa.
Jeżeli ktoś wybierze, że to na niego chce wpłacic, to będę Cie prosila o konto, a potem o informację, kiedy wysłać, to znaczy, czy pieniądze wpłynęły...
Zdrówka dla Marsa..