-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gacusiowa, a dzwoniłaś do Pani? :oops::oops: Wiesz, żeby wiedziała wcześniej.... -
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
Jasza replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze, Julia, strasznie mi ciężko..ale 10 PLN dam . Podajcie numer konta... Przepraszam, że tylko tyle..... Wpłacę na poczcie w środę......... Postaram się pospraszać ciotki na wątek.. Julia, jesteś Wielka! Figuniu, skarbie, niech Cię już nie boli, będzie dobrze! -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
Jasza replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
No i jak tam? -
MIKRO- kolejna szansa na dom, tym razem ostatnia...
Jasza replied to kuba123's topic in Już w nowym domu
Czarna to Pani Żabusi oczywiście!!!:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/zabka-juz-w-domku-147319/[/URL] Jeden z piękniejszych wątków na Dogo! -
Nie tylko Ty, Amiga, nie tylko Ty!!:eviltong:
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Panią z Oświęcimia. Jej rodzice chcieliby jednak DUŻEGO psa, który wzrostem dorównywałby ich suni. Płeć jest im obojętna. Poleciłam im sunię znalezioną na budowie ( wątek Ihabe..) w Pszczynie. Mam nadzieje, że ten dom w Świętochłowicach okaże się boski. -
PIĘKNY ŁATUŚ LEŚNY!!:loveu: I Z KUMPLEM KRÓLIKIEM!!!
-
Trzy lata na sznurku - Kazan szuka domu ma dom, bardzo fajny!
Jasza replied to jotka's topic in Już w nowym domu
Trzymających jest dużo!! -
Ratlerek staruszek bez zębów i części żuchwy... Warszawa. Wrócił do domu
Jasza replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
:p:p:p.................. -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
Jasza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Poleciłam dzisiaj sunię dziewczynie z Oświęcimia. Mają owczarkowatą sunię Kiarę, zabraną ze schroniska. Kiara jest u nich około dwóch miesięcy. Szukają dużej suczki, lub psa, dla towarzystwa Kiary, młodej, przyjaznej, ktora ich "rezydentkę" trochę by rozruszała... Dziewczyna musi wieczorem skonsultować się z rodzicami. Nazywa sie Klaudia. Podałam namiary takie jak w Allegro. -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Prawdopodobnie Gacusiowa pojedzie w sobotę do Ośna!!!:loveu::loveu: Trzymajcie kciuki!!!! -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
To zdrówka dla kotka. A ja napiszę wieczorem, jak po wizycie. Kciuki proszę! -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ośno Lubuskie to też blisko Kostrzyna, Świebodzina.. Napisałam do: aga&gonja jupi Joanna G. -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Znalazłam trzy osoby... Ale dawno nie zaglądały na Dogo........ No i jedną osobę ze Słubic...ale nową na Dogo..........:shake: Ale napisałam. -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Szukać? Może kogoś z Gorzowa znajdziemy? -
Super wieści!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Czekamy na telefon, czy dzwonimy?
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Spróbowałam zadzwonić do Pani z Oświęcimia, ale nikt nie odebrał. No, nie chcę być nachalna..:eviltong: Jutro mam nadzieję, że zadzwoni. A jak po wizycie - to napiszę. -
Piękny! Trikolorek!:loveu:
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie fajna Pani z Gorzowa Wielkopolskiego w sprawie Fizi. Powiedziałam o wizycie przedadopcyjbnej - zgodziła się oczywiście. Martwi sie odległością, ale powiedziałam jej, że do dobrego domu, warto psa przywieźć.. Może uda się coś wymyślić z transportem? No, o ile w ogóle zadzwoni do Misieek.. Bo po tej nauczycielce, to ja już nie mam pewności co do nikogo... -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Jasza replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękna Nuka!:loveu::loveu::loveu: Do twarzy jej w żółtym..:cool3: Towarzystwo też ma doborowe! Rudi, to ten większy? A Saba, podobna do Rudiego, tylko mniejsza?:roll: Odżyła u Was Nuka, Tiranko!! Aż sie wierzyć nie chce, że to ten sam pies!:loveu: -
Żabka jest młodziutka, to chyba szybciutko. Mój Reksio jeszczetego samego dnia bawił się ze swoją najlepszą koleżanką.. Suczka sąsiadów tak samo. Mam nadzieję, że u Żabki też wszystko przebiegnie bez komplikacji i mała szybko wróci do formy!
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Miałam kolejny telefon w sprawie Olo. Pani mieszka niedaleko Oświęcimia!! Maja domek z ogródkiem. Suczką zabraną ze schroniska ( owczaerkowatą) Kiarę . Jest z nimi dwa miesiące. Powiedziałam, że jutro idę na jedną wizytę w sprawie Olo i ta Pani będzie jutro dzwonić. Bardzo fajna. -
Stara jak świat, chora... BABCIA z WYROKIEM z Olkusza - MA DOM!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Veronce przydałyby się ogłoszenia "papierowe".. Zrobię jej sms-owe ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim. Może tam zaglądają osoby które nie maja internetu... Może , może....