Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Gacusiowa, a dzwoniłaś do Pani? :oops::oops: Wiesz, żeby wiedziała wcześniej....
  2. Kurcze, Julia, strasznie mi ciężko..ale 10 PLN dam . Podajcie numer konta... Przepraszam, że tylko tyle..... Wpłacę na poczcie w środę......... Postaram się pospraszać ciotki na wątek.. Julia, jesteś Wielka! Figuniu, skarbie, niech Cię już nie boli, będzie dobrze!
  3. Czarna to Pani Żabusi oczywiście!!!:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/zabka-juz-w-domku-147319/[/URL] Jeden z piękniejszych wątków na Dogo!
  4. Nie tylko Ty, Amiga, nie tylko Ty!!:eviltong:
  5. Rozmawiałam z Panią z Oświęcimia. Jej rodzice chcieliby jednak DUŻEGO psa, który wzrostem dorównywałby ich suni. Płeć jest im obojętna. Poleciłam im sunię znalezioną na budowie ( wątek Ihabe..) w Pszczynie. Mam nadzieje, że ten dom w Świętochłowicach okaże się boski.
  6. PIĘKNY ŁATUŚ LEŚNY!!:loveu: I Z KUMPLEM KRÓLIKIEM!!!
  7. Trzymających jest dużo!!
  8. Na kogo namiary, jakby co? Podajcie na PW.
  9. Poleciłam dzisiaj sunię dziewczynie z Oświęcimia. Mają owczarkowatą sunię Kiarę, zabraną ze schroniska. Kiara jest u nich około dwóch miesięcy. Szukają dużej suczki, lub psa, dla towarzystwa Kiary, młodej, przyjaznej, ktora ich "rezydentkę" trochę by rozruszała... Dziewczyna musi wieczorem skonsultować się z rodzicami. Nazywa sie Klaudia. Podałam namiary takie jak w Allegro.
  10. Prawdopodobnie Gacusiowa pojedzie w sobotę do Ośna!!!:loveu::loveu: Trzymajcie kciuki!!!!
  11. Dzisiaj idę na wizytę w sprawie Olo. Do rodziny z dwójką dzieci. W sprawie Olo może będę dzisiaj rozmawiała z drugim potencjalnym domkiem. Wydrukowałam zdjęcia małej Luny , pokażę Państwu. Jakby co - dam znać.
  12. To zdrówka dla kotka. A ja napiszę wieczorem, jak po wizycie. Kciuki proszę!
  13. Ośno Lubuskie to też blisko Kostrzyna, Świebodzina.. Napisałam do: aga&gonja jupi Joanna G.
  14. Znalazłam trzy osoby... Ale dawno nie zaglądały na Dogo........ No i jedną osobę ze Słubic...ale nową na Dogo..........:shake: Ale napisałam.
  15. Szukać? Może kogoś z Gorzowa znajdziemy?
  16. Super wieści!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Czekamy na telefon, czy dzwonimy?
  17. Spróbowałam zadzwonić do Pani z Oświęcimia, ale nikt nie odebrał. No, nie chcę być nachalna..:eviltong: Jutro mam nadzieję, że zadzwoni. A jak po wizycie - to napiszę.
  18. Piękny! Trikolorek!:loveu:
  19. Dzwoniła do mnie fajna Pani z Gorzowa Wielkopolskiego w sprawie Fizi. Powiedziałam o wizycie przedadopcyjbnej - zgodziła się oczywiście. Martwi sie odległością, ale powiedziałam jej, że do dobrego domu, warto psa przywieźć.. Może uda się coś wymyślić z transportem? No, o ile w ogóle zadzwoni do Misieek.. Bo po tej nauczycielce, to ja już nie mam pewności co do nikogo...
  20. Piękna Nuka!:loveu::loveu::loveu: Do twarzy jej w żółtym..:cool3: Towarzystwo też ma doborowe! Rudi, to ten większy? A Saba, podobna do Rudiego, tylko mniejsza?:roll: Odżyła u Was Nuka, Tiranko!! Aż sie wierzyć nie chce, że to ten sam pies!:loveu:
  21. Żabka jest młodziutka, to chyba szybciutko. Mój Reksio jeszczetego samego dnia bawił się ze swoją najlepszą koleżanką.. Suczka sąsiadów tak samo. Mam nadzieję, że u Żabki też wszystko przebiegnie bez komplikacji i mała szybko wróci do formy!
  22. Miałam kolejny telefon w sprawie Olo. Pani mieszka niedaleko Oświęcimia!! Maja domek z ogródkiem. Suczką zabraną ze schroniska ( owczaerkowatą) Kiarę . Jest z nimi dwa miesiące. Powiedziałam, że jutro idę na jedną wizytę w sprawie Olo i ta Pani będzie jutro dzwonić. Bardzo fajna.
  23. Veronce przydałyby się ogłoszenia "papierowe".. Zrobię jej sms-owe ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim. Może tam zaglądają osoby które nie maja internetu... Może , może....
×
×
  • Create New...