Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Maciejkowice znam, bo to niedaleko miejsca gdzie mieszkałam całe życie.. Tylko myślałam, że "Maciejki", to może impreza z okazji święta jakiegoś Macieja, jak Andrzejki... Nie skojarzyłam z Psią Chatą...:oops::oops:
  2. Pięknie piszesz o nim, Javeno!:loveu: No, to teraz sprawdzimy, czy rodzinka zasłużyła na Olusia. Postaram sie porozmawiać o wszystkim co ważne. Liczę też na swoją intuicję.:razz: Relacja jutro wieczorem.
  3. Doczekał się!!:loveu::multi::loveu::multi:
  4. Weszłam na wątek jak zobaczyłam jej oczy w bannerku Demi.. Matusiu, jakby nie te uszka klapnięte, byłby wykapany mój Reksio...:crazyeye: Finansowo nie pomogę, przepraszam, ale trzymam kciuki za Milę, jest piękna! Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom!
  5. A zdjęcia się przydaj! Laimo - wytrzymaj w tej pracy! Niedługo weekend!
  6. Biedny Pręguś!!:-(:-( Ile on musiał przejść zanim trafił na Ciebie, na Was! Ja finansowo nie mogę pomóc.. Tyle ile płacę na inne psiaki to już kres moich możliwości.. Przepraszam..
  7. No, to jak tu zajrzy ktoś po pięćdziesiątce, to się [B][U]_Lara[/U][/B] będziesz tłumaczyć!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: [B][U]Laimo[/U][/B] - wszystko dobrze? Nie ma Cię na Dogo.. Mam nadzieję, że się nic nie stało. Jak zajrzysz, poproszę numer konta.
  8. Przystojniak!!!:loveu::loveu::multi: Na gumtree ma już dwieście wyświetleń! Dodam nowe zdjęcia!!
  9. Nie wiem kto to wujek Jarek i doprawdy nie wiem co to Maciejki..nieważne.. Zaglądam do Mikro i mam nadzieję, że już niedługo będzie miał swój dom z prawdziwego zdarzenia...
  10. :multi::multi::multi: Szczęścia i zdrówka dla Maleństwa!
  11. No proszę! Dziękujemy Pani Teresko. Ja myślę, że to może rzeczywiście wpływ tak dużej ilości leków... Trzymaj się Bianko!
  12. Akurat dzisiaj pogoda na spacerki!
  13. Jutro się kończy mój bazarek dla Babetki i Bianki. Laimo, podaj mi proszę na PW numer konta na które "popłyną" ewentualne wpłaty dla małej.
  14. Może to już na przyszłe Allegro?:roll: Mam nadzieję, że nie będzie potrzebne... Javeno, napisz proszę, czy Olo się nadaje do rodziny z takimi maluchami. Pani powiedziała, że zdaje sobie sprawę, że dzieci nie mogą go ściskać za mocno, że to mały piesek który potzrebuje delikatnego traktowania...ale napisz jakie jest Twoje zdanie. No i co zrobimy z transportem, jakby co...
  15. Dzwoniła do mnie Pani w sprawie OLO. Ze Świętochłowic!! W poniedziałek po pracy idę na wizytę! Pani ma dwoje dzieci. 15-miesięczne i 3 letnie.... Jest cały czas w domu. No, zobaczymy. Mam adres, to kilka przystanków ode mnie. Proszę o kciuki!!!
  16. :loveu: A te jest najpiękniejsze! [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Kornelia11.jpg[/IMG]
  17. Zaglądamy! Gdzie Twój domek OLO?
  18. Żabka ma piękny uśmiech!!!!:loveu::loveu::loveu:
  19. Zaglądamy do suni przedpołudniowo...
  20. Pogoda piekna! Liczymy na piękne zdjecia!
  21. Nie spotkałam się dzisiaj z tą Panią. Może jutro, na spacerze z psem...
×
×
  • Create New...