Może to już na przyszłe Allegro?:roll:
Mam nadzieję, że nie będzie potrzebne...
Javeno, napisz proszę, czy Olo się nadaje do rodziny z takimi maluchami.
Pani powiedziała, że zdaje sobie sprawę, że dzieci nie mogą go ściskać za mocno, że to mały piesek który potzrebuje delikatnego traktowania...ale napisz jakie jest Twoje zdanie.
No i co zrobimy z transportem, jakby co...