Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dzielne jesteście obie - i Ty Chauwo i Kiko!
  2. Mi też się Karo wydała na tym zdjęciu duża :-) A Syriusz kiedy jedzie do DOMU?
  3. I Fortuna i Lola czują się zatem dobrze? To czekamy na zdjęcia.
  4. To jeszcze Tablica dla malutkiej: [URL]http://tablica.pl/oferta/szczeniaczek-neska-szuka-domu-IDu1q5.html[/URL]
  5. Kochani, ja mam fanty, ale zepsuty aparat, jeżeli ktoś mógłby wystawić bazarek, poproszę o adres, wyślę fanty...tylko tak mogę pomóc...
  6. Słodziak :-) [IMG]http://images38.fotosik.pl/1199/556c7f4c7f35c50e.jpg[/IMG]
  7. Nie wiem nawet co napisać.....takie wieści...... Karolinasz - witamy na Dogomanii!
  8. Witam Lenka! Dotarlam po Twoich postach, a przecież i małą i jej synka pamiętam :-) Tylko wklejaj po pięć zdjęć w jednym poście ( za pomocą funkcji EDYTUJ pod postem, bo moderator może skasować zdjęcia czy cóś ;-) Cudna dziewczynka!
  9. Soboz, gdybyś miała jeszcze domy chętne na szczeniaka - dziewczynkę, to mamy ośmiotygodniową, parkingową Neskę... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217579-Porzucili-mnie-na-parkingu-i-już-nie-wrócili!-pomożesz-mi-przetrwać/page2[/URL]
  10. Na pewno, wierzymy na słowo....;-) Choć mogłabyś to udowodnić :diabloti:
  11. Przycupnę sobie u Krecika. Poczytam. Kaja - ukłony.
  12. Fajne wieści :-) A chłopiec będzie miał prawdziwego przyjaciela.....właściiwie nie BĘDZIE MIAŁ - tylko MA....
  13. Cześć - przy porannej kawie! Zaczynają się krotkie dni...i nie potrafię wybiegać mojej wariatki....szaleje strasznie ;-) Ech, byle do wiosny....
  14. Cześć szczęściarzu!
  15. Krecik to ten czarnulek z banerka? Zajrzę.
  16. No to nie wiem komu te spóźnione życzenia składać...Neli, czy Tobie Andzike??:loveu::loveu:
  17. Aaaaa, myślałam, że już coś poczytam.....;-)
  18. Wkleiłam na FB nowe zdjęcia Pestki i Twój wpis Biafro. Nie wiem co powiedzieć....miałam cichutką nadzieję, że Pestka troszeczkę już zaufała...że jest ciut lepiej....:-(
  19. Wiem Patmol...czytałam wpis Jotki na kilku wątkach... Z tego co kojarzę, to nieciekawa dzielnica...Lipiny....
  20. Mała, krępa i ubita ;-) No, nic. Mikropsiakiem nie jest, ale swój urok ma. Kiedy się kończy ta cieczka? Już chyba powoli?
  21. Niedoczekanie Twoje Nutusiu :diabloti:
  22. Nutusiu - może powiesz, że łatwo mi się mówi...ale nie czytaj proszę nic w internecie... Moja Miśka jak do mnie trafiła miała podejrzenie parwo lub nosówki...lub ciała obcego w brzuchu - po operacji. Zaczęłam czytać, pies stracił przytomność w nocy - a ja ryczałam, bo każda wieść wyczytana w sieci była gorsza od drugiej.... Poczekaj co powie weterynarz proszę, tym bardziej "Twój" doktor. Uściski dla Maszy.
  23. Zapisuję Hamleta. Ogłaszacie go już?
×
×
  • Create New...