Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Lili - widzę że mały Ci jest pisany.... A imię?
  2. Trzymam za Pana Krakusa - geologa, czy nie geologa. ;-) Ja o Krakowiakach mam od czasów Florki jak najlepsze zdanie - Dogomaniaczki krakowskie też wyjątkowe!
  3. Jasza

    Metamorfozy

    Moją Miśkę już kiedyś wkleiłam...ale mam dzisiaj dzień wspomnieniowy..;-) Dzika, na kopalni, bez żadnego bliskiego kontaktu z czlowiekiem. Pierwsze zdjęcie jakie jej zrobiłam...ma tutaj niespełna rok, a w oczach powagę psiej staruszki... Pachniała dzikim zwierzątkiem. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ba0acac46bd07fca.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1180/ba0acac46bd07fcagen.jpg[/IMG][/URL] Tutaj po prawie dwóch miesiącach oswajania i łapania małej i trzech tygodniach u mnie... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/faa3f1e556c0ef2f.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1223/faa3f1e556c0ef2fgen.jpg[/IMG][/URL] A tutaj już moja i tylko moja :-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6de877d436b8e4db.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1215/6de877d436b8e4dbgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/48ccfaa27c5a8a02.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1180/48ccfaa27c5a8a02gen.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0d150b7c3bc0187.html"][/URL]
  4. Chyba wstawiałaś, bo ktoś pisał, że fajne zdjęcie z [B]P[/B]akunkiem, a ja się zastanawiałam co to za [B]p[/B]akunek :diabloti:
  5. A dom tak zakochany w Kubusiu - czeka na niego?
  6. Piękna. Uszy ma fajne :-0 A masz zdjęcia całej trójki razem? (Pewnie masz...)
  7. A stadko masz fajne :-) Diunka - to ta srebrzysta sunia z avatara? Przepiękna!
  8. Czyli zabieracie Atosa?
  9. Trzymam kciuki!
  10. Jasza

    Metamorfozy

    Dunia...kiedy zakładalam jej wątek, miałam tylko jedno zdjęcie, które podesłała mi Leonarda oraz informację, że malutka ma 15 lat, nie widzi i umiera leżąc w kącie betonowego boksu... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Dunia-MA-DOM!!-Najlepszy-na-świecie!!!-Dziękujemy!!/page48[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p0NTOwy2L-s/TeIC7ObPDkI/AAAAAAAAGCk/6J4B0XD_8k8/s720/DSC_24360.jpg[/IMG] Tutaj w DT u mamy Jaagi, okazało się, że ma około 8 lat i oczy do uratowania... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cdd0e1cefef09b32.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1036/cdd0e1cefef09b32gen.jpg[/IMG][/URL] Tutaj u Pani Celinki, przed operacją, Dunieczka młodnieje ;-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/453e2f8b44d92c27.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1214/453e2f8b44d92c27.jpg[/IMG][/URL] I po operacji, w cudownym DS u Barbareli...:-) Okazuje się, że ma 3-5 lat! ;-) I - po operacji -WIDZI! [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6936/1319183936727.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9411/1319977577147.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3530/1319975829990.jpg[/IMG]
  11. "...jest tylko moja.." CHMMMM ;-)
  12. Jestem na zaproszenie Malwy. Na razie mogę tylko pokibicować....
  13. [quote name='Roszpunka']Ależ oczywiście, że się zalicza :) Bo przecież nie do męskiej ;)[/QUOTE] Tak się zastanawiałam, czy chodzi o rodzinę żeńską - ludzką, czy żeńską - całościową. ;-) Jak Frida? Ile u Was jest w ogóle zwierzaków Roszpunko?
  14. [quote name='kajak']jutro jadę po psinkę -dostalam odpowiedż od schroniska:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Brawo Kajak!!
  15. Kasiu, Fiona ( od Fioneczki) miała szyty/robiony piękny kombinezon - z całymi nogawkami, przeglądnę wątek.
  16. Jasza

    Metamorfozy

    Poczytałam o Gromicie - już po raz któryś - jest niesamowity - i On i Ty Brązowa.
  17. Nela - guzikowa panienka ;-) Wiem Aniu, że to nie całkiem śmieszne :roll:...ale zdjęcie z odgryzionymi guziczkami i zameczkami - no, uśmiałam się....:diabloti:
  18. Racja, może by ją przestawić na suche? Jak z apetytem? I tak jak napisała Figanna - kości prasowane, takie, których nie da rady połknąć, zjeść, tylko będzie "memlać".. Ja rogi mebli smarowałam wodą zmieszaną z dużą ilością soku z cytryny i octem. Pomagało.
  19. Nic nie rozumiem...ale, Magdo, trzymaj się. Trzymam, żeby wszystko skończyło się dobrze dla Atosa.
×
×
  • Create New...