PDT - to rozumiem, że za koszty karmy i weta?
A malutka zaszczepiona, wysterylizowana - więc tak jak ktoś napisał wcześniej - raczej zdrowa, bo w innym wypadku nie podjęto by się chyba zabiegu..
Jeżeli Dt za koszty utrzymania i weta - to dołożę. Skromnie, ale zawsze coś.