Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/members/83905-yumanji[/URL] :-)
  2. [B][COLOR=purple]Yumanji wizytuje domy w okolichach Garwolina![/COLOR][/B]
  3. [quote name='kora78']dzieki za expres :) wysllam pm tylko ostanio aktywny- w kwietniu[/QUOTE] Wiem.... Ale pisze, że działa w SZANSIE. Tylko jakiej :roll:
  4. I oczywiście broń boże nie szklane ;-)
  5. Z Garwolina: [URL]http://www.dogomania.pl/members/95194-mpati123[/URL]
  6. No tak. Dom to dom ;-) Byle ten najlepszy. :)
  7. O Kamie czytałam...kolejny Wasz niezwykły wątek. I niezwykły pies.
  8. Ale on łysolek jest...i chudzinek - faktycznie :-( Ale ma farta chłopaczek Szczotka nie za bardzo szczęśliwa na zdjęciu ;-) Jak dzisiaj kupy? Lepiej?
  9. Dzielne, mądre psy - po prostu! :-) A plamka na języku....po przodkach Chow-chow?
  10. Powtórzę, bo ważne. DT na miesiąc dla kruszynki....
  11. Sześć lat. No proszę, już młodnieje dziewczynka. Wysterylizowana, zaszczepiona, młoda...tylko sierść w kiepskim stanie i te ząbki, które nota bene dodają jej uroku.
  12. Fioneczka - bardzo Ci dziękuję. Wątek Fiony czytałam niejeden raz i zawsze mnie jej historia porusza... Jesteście niesamowici i ona też była niezwykła. Maciaszku - łap za nożyczki.;-)
  13. Do gory maleńka! Może ktoś chciałby pomoc w ogłoszeniach?
  14. Wizyta u Pana z Krakowa dzisiaj?
  15. Cześć Kajtuń :-)
  16. Oj, Koska....:loveu::loveu::multi: Muszę na spokojnie poczytać, bo sporo się tutaj na wątku dzieje od wczoraj.
  17. PDT - to rozumiem, że za koszty karmy i weta? A malutka zaszczepiona, wysterylizowana - więc tak jak ktoś napisał wcześniej - raczej zdrowa, bo w innym wypadku nie podjęto by się chyba zabiegu.. Jeżeli Dt za koszty utrzymania i weta - to dołożę. Skromnie, ale zawsze coś.
  18. Czekamy, będziemy się zachwycać i achać i ochać! ;-):loveu::eviltong: Potrzebne są takie wątki i takie historie na Dogo ( i nie tylko ).:loveu::loveu: I dlaczego jeszcze Groszek nie zagościł na metamorfozach?
  19. Oczy Pestki - ech....czekałam na takie zdjęcie!
  20. Kochani: "W schronisku została wysterylizowana i zaszczepiona czekają ja jeszcze zabiegi pielęgnacyjne.." ;-) Pierwszy post - wpis Martaipieski.
  21. Ej, ja mam tylko dwa, ale jeżeli chodzi o jedzonko albo głaski, to nagle się okazuje, że mają jedno imię ;-)
  22. Sukces już jest - przecież go zabrałaś! Teraz już może być tylko lepiej! Wybierasz się z nim o weterynarza? (Edit -doczytałam, że zaszczepiony, a jak odrobaczenie?) Jaki ma apetyt? Jak z Twoją sunią? Relacje dobre?
×
×
  • Create New...