-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Maleńka Sunia - kolejna ofiara wyrzucona z samochodu - jest w DT
Jasza replied to henikar's topic in Już w nowym domu
:-(...................... -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Od Nowego Roku nie, ale myślę, że wszystko ok ;-) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
Jasza replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
No wyobrażam sobie, naprawdę....:-( -
Nie wiem czy wszystkim jamnikom, ale przecież Jaszka jest taka piękna, a pięknemu we wszystkim ładnie ;-)
-
W Warszawie też biało :-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a1dbbc61998af497.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1313/a1dbbc61998af497.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/532ceea18d64c13c.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1266/532ceea18d64c13c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ec92a1b36db0e57.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1259/7ec92a1b36db0e57.jpg[/IMG][/URL]
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
Jasza replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Do czego Ty zmierzasz Zerduszko? ;-) -
Moje to na śnieg reagują wariactwem - ja zresztą też ;-) Miśka lubi po wyjściu z klatki schodowej przejechać się bokiem i pyszczkiem po śniegu, takim ślizgiem - i aż jej się oczy świecą.. A Bazyl by pewnie spojrzał na nią i pokiwał głową "Oj, dzieci..."
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
Jasza replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Zerduszko, znajdź Ty mu dom blisko Ciebie, będzie miała Liz przyjaciela a Ty - Ryjka na oku ... -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Co do żywienia, to nic nie napiszę, bo moją Misię upasłam, więc siedzę cicho ;-) Natomiast co do zachowania Kiki - uczucia i czas - zdziałają cuda. Zobaczycie :-) -
To jest moje ulubione :-) Catangel robi 130 ogłoszeń za 15 PLN - zysk dla bezdomnych kotów.
-
Nie wiem do jakiego Moda pisałaś Awit, ja piszę zawsze do Maupy i wszystko zalatwione. Wtatara - dzięki za rozliczenie, możesz dopisać te 50 PLN ode mnie, ktore wyslałam pocztą a nie na Twoje konto :-) Skoro można allegro robić ( sama już nie wiem) to poprosze może Selengę, jeżeli da radę. Tylko poczekam jeszcze na te zdjęcia nowe, Celina mówiła, że jakieś bardzo fajne, z kosteczką.
-
ASIK-potrącony i zostawiony na pewną śmierć - pokochany, ma już domek :)
Jasza replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Zapisuję i kibicuję Wam i Asikowi. -
Paluszek - potrącony, połamany, choroba Perthesa - MA DOM, zostaje w DT
Jasza replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Oni wyglądają jak przyłapani na schadzce ;-) A Paluszek przytył??? Albo mi sie wydaje?:p -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
Jasza replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Pocieszam się zatem, że w tyciu Miśki też mojego udziału nie ma...:diabloti: Mały już ogłaszany? -
Na zdjęciu z labradorem i z haszczakiem, wygląda jak ich córka, bo ma w sobie coś z husky'ego i coś z labradora właśnie. Z labradora - kolor, a z husky'ego - troszkę ogon, sylwetkę i np. jasniejszą maskę ;-) Ale przy tym jest ładniejsza od nich obu. Często Cię pytają o nią Patmol?
-
Nie piszcie mi o tej babie, bo nie wytrzymam.... Sama jest ciemna. Dałyście ja na Czarne Kwiatki? Koniecznie z dopiskiem, że będzie szukała klona swojego psa. Kurcze, mała jest cudowna, ale z takimi zdjęciami to dobrych ogłoszeń nie zrobimy... Javena, jaka jest szansa na dobre zdjęcia robione dobrym aparatem? A wzrok Perełki na drugim zdjęciu - mowi wszystko ;-) "Skończcie już tą sesję i dajcie spać". Fajnie się zakolegowały :-)