Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Wtatara, a możesz zrobić Zuli nowe Allegro, jak to się skończy i dodać nowe zdjęcia i wyróżnić je? I byś sobie potrąciła z pieniędzy Zulowych? Jak myślisz?
  2. Cześć Milusia, pieniadze zaraz wysyłam, grosiki, ale zawsze coś...
  3. Pierwsze zdjęcie boskie!!! Zrobię dzisiaj Zuli nowe ogłoszenia, dodam!! Zaraz sobie filmik zobaczę, tylko mi się długo ładuje ;-) Ale teraz widzę jakie ma Zulka łapeczki długie!!! Cudna!!!
  4. Od Nowego Roku nie, ale myślę, że wszystko ok ;-)
  5. Moja wersja to grzybki zakopane w sianku ;-) Uwielbiam wąchać, Miśka ma to gdzieś, ale Reksio patrzy jak na szaloną i wyrywa mi te swoje nóżki i potem oblizuje i obwąchuje, czy aby mu nie wywąchałam do cna ;-) I czekam na zimowe zdjęcia Majki!
  6. No wyobrażam sobie, naprawdę....:-(
  7. Nie wiem czy wszystkim jamnikom, ale przecież Jaszka jest taka piękna, a pięknemu we wszystkim ładnie ;-)
  8. W Warszawie też biało :-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a1dbbc61998af497.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1313/a1dbbc61998af497.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/532ceea18d64c13c.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1266/532ceea18d64c13c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ec92a1b36db0e57.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1259/7ec92a1b36db0e57.jpg[/IMG][/URL]
  9. Do czego Ty zmierzasz Zerduszko? ;-)
  10. Moje to na śnieg reagują wariactwem - ja zresztą też ;-) Miśka lubi po wyjściu z klatki schodowej przejechać się bokiem i pyszczkiem po śniegu, takim ślizgiem - i aż jej się oczy świecą.. A Bazyl by pewnie spojrzał na nią i pokiwał głową "Oj, dzieci..."
  11. Zerduszko, znajdź Ty mu dom blisko Ciebie, będzie miała Liz przyjaciela a Ty - Ryjka na oku ...
  12. A może po prostu można wystwić allegro w porozumieniu z jakąś fundacą? Zresztą, Wtatara pisała, że Jej nie usunęli...nie wiem co dalej.
  13. Co do żywienia, to nic nie napiszę, bo moją Misię upasłam, więc siedzę cicho ;-) Natomiast co do zachowania Kiki - uczucia i czas - zdziałają cuda. Zobaczycie :-)
  14. To jest moje ulubione :-) Catangel robi 130 ogłoszeń za 15 PLN - zysk dla bezdomnych kotów.
  15. Nie wiem do jakiego Moda pisałaś Awit, ja piszę zawsze do Maupy i wszystko zalatwione. Wtatara - dzięki za rozliczenie, możesz dopisać te 50 PLN ode mnie, ktore wyslałam pocztą a nie na Twoje konto :-) Skoro można allegro robić ( sama już nie wiem) to poprosze może Selengę, jeżeli da radę. Tylko poczekam jeszcze na te zdjęcia nowe, Celina mówiła, że jakieś bardzo fajne, z kosteczką.
  16. Celina dzwoniła do mnie, dzisiaj jechała na pogrzeb, umówiłysmy się jutro na telefon, ale powiedziała, że wszystko dobrze :-) Dziewczyny, skoro Allegro już nie można robić, to może zdecydujemy się na wyróżnione Gumtree?
  17. Jestem i ja. Zapisuję i kibicuję Wam i Asikowi.
  18. Oni wyglądają jak przyłapani na schadzce ;-) A Paluszek przytył??? Albo mi sie wydaje?:p
  19. Pocieszam się zatem, że w tyciu Miśki też mojego udziału nie ma...:diabloti: Mały już ogłaszany?
  20. A co ona ma na głowie? Ślady po pogryzieniu? :-(
  21. Na zdjęciu z labradorem i z haszczakiem, wygląda jak ich córka, bo ma w sobie coś z husky'ego i coś z labradora właśnie. Z labradora - kolor, a z husky'ego - troszkę ogon, sylwetkę i np. jasniejszą maskę ;-) Ale przy tym jest ładniejsza od nich obu. Często Cię pytają o nią Patmol?
  22. Nie piszcie mi o tej babie, bo nie wytrzymam.... Sama jest ciemna. Dałyście ja na Czarne Kwiatki? Koniecznie z dopiskiem, że będzie szukała klona swojego psa. Kurcze, mała jest cudowna, ale z takimi zdjęciami to dobrych ogłoszeń nie zrobimy... Javena, jaka jest szansa na dobre zdjęcia robione dobrym aparatem? A wzrok Perełki na drugim zdjęciu - mowi wszystko ;-) "Skończcie już tą sesję i dajcie spać". Fajnie się zakolegowały :-)
×
×
  • Create New...