Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Chyba mu smakuje gotowane? ;-) Ile zjada dziennie?
  2. Ładne zdjęcia, tradycyjnie :-) O decyzji sobotniej cichosza - więc nic?
  3. O matko, mnie przez weekend nie było na Dogo a tu znowu takie wieści! Skąd rodzinka? Kto idzie na wizytę? I kiedy???
  4. Uwielbiam taką białą zimę - tylko nie taki mróz!!! Psy masz za to poubierane maksymalnie! I dobrze! :-)
  5. Za tydzień też Zula będzie w DzZ. Ale ja liczę na Tamb.
  6. Żwawa, młoda emerytka. Z kijkami NW i suczką do towarzystwa. :p
  7. Też pomyślałam o parkingu!! Kciuki trzymam, żeby się coś ułożyło.
  8. Będą telefony Heniu, zobaczysz! Ogłoszenia Tamb zawsze tak działają!
  9. Tamb - PODZIĘKOWANIA!!!Z calego serca!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Albo u młodego i żwawego emeryta ;-)
  11. Gdzie Wy takie domki wynajdujecie??? Brawa!
  12. O Jezu, tak liczyłam na Was - dziewczynby z Sosnowca!! Heniu, gdyby Ania zdecydowała się go zabrać, dam 100 PLN na jedzenie, wiem, mówiłaś, że mają bardzo ciężką sytuację i swoje zwierzaki. [B]Kto się dołoży???[/B]
  13. Decyzja w sobotę. Ich, czy Twoja? ;-)
  14. Aniu, Ty jak zwykle jak optymistyczna bomba - aż mi lepiej :-) Tamb robi ogłoszenia w Dzienniku Polskim - jest super odzew, tylko długa kolejka. Poczekamy.
  15. Ja go nie chcę ;-) A co Tobie przeszkadza, że chudy? Zdrowy, to niech będzie chudy. Jak ktoś jest gruby - to niektórzy tłumaczą, że "TAKA URODA"...więc wiesz...
  16. Bombardujcie ich telefonami. Na policję to myślę, że nie ma co zgłaszać, nawet jeżeli macie umowę, ale możecie spróbować ich postraszyć...
  17. Aleksandra - przepiękny, cudny film! Teraz dopiero moglam go zobaczyć! Te zdjęcie kiedy Dixie siedzi koło kanapy i ma tak śmiesznie język wysunięty samym koniuszkiem - bomba! Nigdy nie widziałam wszystkich zdjęć małej!! W pracy co prawda nie mam głosników i nie słyszę muzyki - ale nawet bez podkładu - robi wrażenie i niesamowicie wzrusza....
  18. [quote name='zerduszko']Jak utuczyć psa?[/QUOTE] Mogę Ci Miśkę podciepnąć - może zdradzi jak ona to robi :diabloti:
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU.-Ruszyła-ZBIÓRKA-PUBLICZNA-na-budy-zabiegi-itp[/URL].
  20. Można by też sąsiadów popytać, gdzie mieszka córka i pojechac tam i zapytać w okolicy, cholera jasna....nie wiem...policją postraszyć....
×
×
  • Create New...