Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Oby na święta był już bez lampki. Uściski.
  2. Pięknie drepcze, mały niedźwiadek :loveu:
  3. Nóżki po kolei. Potem brzuszek. Potem wycieranie. Potem całuski. :p
  4. Wiaderko jest mniejsze od Misi :p a wanna przepastna,biała i śliska.
  5. Pamiętam. Bazarek zaraz po świętach.
  6. Zaglądam. Jedziecie do Wrocławia?
  7. W wiaderku, bo Misia b a r d z o boi się wanny.:p
  8. Misia zażyła dzisiaj wiaderkowej kąpieli W piance szamponu I love my planet. Ech, jaki piękny cytrynowy aromat... Niestety zapach ludzkiej kupy nadal wyczuwalny... Reksio spogląda na Kulę tęsknym wzrokiem....
  9. I ja zaglądam niedzielnie. Uściski dla małego.
  10. Maciaszek się rozprawiła z molami, Bazyl - z ropuchą, ot, świąteczne porządki :evil_lol:
  11. Chyba rzeczywiście nadkwasota.. Bo żadnej ropuchy ani żaby chyba w domu nie macie ;-)
  12. Bardzo się cieszę.
  13. Bardzo, bardzo się cieszę, że mały czuje się coraz lepiej.:loveu: I jest prześliczny!
  14. [quote name='Mysza2']co prawda to prawda:):) TZ koleżanki, jak ma grypę, [B]to wykresy temperatury robi[/B]:evil_lol::evil_lol:, chodzi w skarpetach z owczej wełny. A my jak mamy grypę to idziemy do pracy (jak ja teraz :lol::lol:)[/QUOTE] Muszę podsunąć mojemu, na pewno mu się spodoba :roflt::roflt::roflt:
  15. Oby to był przejściowy kryzys.Trzymam.
  16. Dogses - przede wszystkim - ukłony dla Was.:modla::modla::modla::modla: Dzięki, że go zabraliście. Jest przepiękny! [B]Poproszę o konto[/B], wpłacę 20 PLN a po świętach -obiecuję - bazarek. Będzie u Was do czasu znalezienia DT?
  17. Bez choinki??? Biedne dzieci i biedne psy!:evil_lol: Moje ..jakby też biedne....:p
  18. Ja z każdym rokiem mniej je lubię. A kiedyś się dziwiłam jak można... Nie lubię tego szału przedświątecznego. Że trzeba prezenty, że trzeba porządki, a co pani już ma posprzątane?, a okna już pani umyła? ... ( ja, proszę pani sprzątam już od listopada, ja już nie wiem gdzie ręce wsadzić, myłam wczoraj szkło i kryształy!) Jedyne co lubię, to wigilijne potrawy, śnieg i dużo wolnego :diabloti:
  19. Dziki. Po Świętach może. Teraz ludzie gonią za karpiem i sprzątają aż furczy. Nie lubię Świąt.
  20. Jest jasno od śniegu i nie przeszkadza mi wcześnie zapadający zmrok. Chodzimy do lasu trzy razy dziennie,tylko zerkamy na to czy z którejś strony ktoś nie chrząka ;-)
  21. My też lubimy śnieg :p
  22. Dawna Sweetie wróci wcześniej niż myślisz :diabloti:
  23. Imiona smaczne ;-) Jasza też może być :diabloti: -znam jedną i jest szczęśliwa ;-)
  24. Miśka na kubrak nie zwracała uwagi, ale z nią to była inna inkszość, bo była dzika i dopiero z lasu trafiła do mnie po łapaniu i sterylce. Nosiłam ją z czwartego piętra, pamiętam. Oby się goiło szybko.
×
×
  • Create New...