Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Nie mogę uwierzyć że ona taka młodziutka... masakra, co ona musiała przejść :(
  2. Boże, nie wiadomo w co ręce włożyć :placz: i jak tu wybrać, któremu psu pomóc? Kasiu a jakie macie nowe nabytki?
  3. A ja ciągle wierzę, że będzie kiedyś happy end... nie wiemy kiedy, ale to niemożliwe, żeby taka miłość jaka łączyła ze sobą te psiaki, i was z nimi - żeby tak po prostu to się skończyło. Nie powinny dziać się takie rzeczy :( Musi jeszcze być dobrze!
  4. Prześliczna,cudna sunia, pamiętam jak się zachwycałam jej wspólnymi fotkami z Chico - doskonale razem wyglądały... Wszystkie psy odchodzą za szybko :(
  5. Białka od ab-agnieszki? Co się stało? Ech.... [*]
  6. na pierwszym zdjęciu Etna z miną bodyguarda... "nooo, niech tylko ktoś spróbuje mi tu wejść!'" :diabloti:
  7. A czy wiadomo jak Ivo z innymi psami? Bez takiej informacji chyba nie znajdzie się nikogo kto zaoferuje tymczas :(
  8. Andzia, na wątku Borysa który też miał być uśpiony ale jednak został z właścicielami, dwie osoby o ile pamiętam oferowały awaryjny tymczas. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182976-Amstaff-BORYS-mam-tylko-2-dni-JuA-bezpieczny-w-DS/page6[/url]
  9. [quote]Kochana maleńka [*][/quote] Jezu, nie straszcie, jak zobaczyłam ten znaczek to aż mi się zimno zrobilo...
  10. [quote name='taks']Na konto lęborskie poszedł przelew z pieniążkami z bazarku "obróżkowego" Uzbierało się w sumie 649 zł:sweetCyb:[/QUOTE] Wow! W życiu bym się nie spodziewała TAKIEJ sumy! Taks, jesteś wielka!:Rose: Jak tylko będzie potwierdzenie wpłaty to poinformujemy:)
  11. [quote]No jak to bez poszlak?a nazwa tematu!! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][/quote]Mnie zbiło z tropu to, że dotąd kiedy były jakieś nowe informacje, to zaraz było wiadomo o co chodzi... a teraz konspiracja :evil_lol: mam nadzieję że to dobry znak ;)
  12. ale bez żadnych poszlak to i Sherlock nie da rady :P
  13. Wow, ale dziewczyny wyrosły! Niesamowite!
  14. Biedna dziewczynka... :( [*] Asior - z molosów, w Gdańsku jest do adopcji sunia dogo argentino, prześliczna, pod opieką fundacji Irasiad. [url]http://www.irasiad-zagubionym.pl/[/url]
  15. Agnieszka, budujesz napięcie jak Hitchcock :diabloti:
  16. [quote name='agnieszka24'] Jeśli chodzi o pracę nad lękliwymi psiakami, to polecam książkę " Mój pies się nie boi. Jak pomóc pokonać psu jego lęki." Nicolel Wilde, wyd. Galkatyka - można zamówić przez internet, albo pożyczyć w dobrej bibliotece. [/QUOTE] Też mam tę książkę, polecam - bardzo fajnie i przystępnie napisane, jest w niej naprawdę MNÓSTWO pomysłów i patentów na pracę z psem, każdy może wybrać coś dla siebie, co mu pasuje ;)
  17. A ja nie wiem o co chodzi.. ale kciuki mogę trzymać, a co ;)
  18. Pierwsza strona zaktualizowana :) Wstawiłam Murzynka na wątek gdzie rodzina szuka jamnika, może się uda?
  19. Jedzonko na jakiś czas zabezpieczone, smyczki, miseczki i zabawki od kochanych ciotek są :loveu: - jesteście niesamowite, po raz kolejny widać, że dogomania to miejsce gdzie zawsze można liczyć na pomoc!
  20. [quote]Moja droga - zmień sobie w ustawieniach ilość postów na stronie i od razu się skróci - u mnie ma tylko 28 stron [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/quote]jezuuu.... że ja na to nie wpadłam wcześniej:shake:[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/roflmao.gif[/IMG]
  21. No to świetnie, że wszystko dobrze się rozwiązało! Liczymy na relacje z nowego DT :cool3:
×
×
  • Create New...