Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. jako facet nawet nie będę się wypowiadać:angryy:
  2. ojej...piszcie jak tylko będą nowe wieści- jak po nocy?dlaczego zawsze coś się musi popieprzyć...:look3:
  3. witam Dorota nie wiedziałem,że wiozę Lady do raju....:lol: super....
  4. [quote name='obraczus87']Kleks :multi: już jutro Nikus będzie miał zaszczyt z Toba jechać :cool1:[/QUOTE] tak....przy wsiadaniu wylosujemy kto prowadzi:eviltong::eviltong::eviltong:
  5. tak...autko gotowe...:lol:...napiszę jak wrócę..ale to może być późno wieczorem:lol:
  6. [quote name='obraczus87']nie, tym razem ja musiałam dziewczyny czesać :D[/QUOTE] a to spoko....bo w czapce w pracy siedzieć to tak głupio trochę:megagrin::megagrin::megagrin:
  7. [quote name='obraczus87']Orpha ja niestety tamtą trasą nie jeżdże :( Rozmawiałam dzisiaj z Eweliną, zakochana po uszy w Lady :loveu: w czwartek mam z NIą spotkanie, powiem co i jak, choć już dzisiaj nawijałam jak zakręcona :cool1: ja rozmawiam z Eweliną a Marika (dziewczynka, którą sie zajmuje)" Martaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, chodź się bawimy w fryzjeraaaaaaa" :cool1:[/QUOTE] zrobiła Tobie pasemka czy irokeza?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Oris...pisz jeszcze i jeszcze i jeszcze:multi:...super te wieści
  9. Kaa życzymy powrotu do zdrowia:lol:
  10. Skromny ten nasz Obronczus;)..a przecież wszystko sama "zamotała":evil_lol::evil_lol:
  11. obranczus....pisz takie listy kilka na dzień:multi:..jejku to czekamy z kciukami zaciśniętymi do białości
  12. jeżeli mnie oczy mylą to nie chcę widzieć:multi: i nie budźcie mnie jeżeli to sen:lol:
  13. No własnie...może zacznijmy od tego....wpiszcie pierwsze pewne skoro nie na pierwszy post to na razie tutaj?obronczus?:razz:
  14. obronczus:mad: nie ilość się liczy a jakość;)
  15. cześć Lady....juz niedługo....wyciągniemy Cię :lol:..poczekaj jeszcze tylko chwilkę...
  16. :multi::multi::multi::multi: fajnie czytać dobre nowiny....zdrowiej Zorka
  17. a mógłby ktoś poskładać wątek tzn.. ile mamy , ile mamy mieć....czy są jakieś widoki na DT?
  18. [quote name='obraczus87']dziękujemy :) Negri mówiła, że banarek bedzie w pon i jest :)[/quote] Obranczus a Tobie dlaczego wycieli banerki z podpisu?
  19. jestem:lol: może to i zbieg okoliczności,ale ja myślę,że coś więcej.. w sobotę sunie [B][U]Lady[/U][/B] pomogłem przewieść od Ani z Brodnicy do DS....teraz powalczmy o to samo dla tej kochanej psinki..dajcie ten banerek chyba,że coś przeoczyłem i już jest?;)
  20. o dzięki za dobre wieści....To dzięki Twojej szybkiej rekacji i super hotelikowym właścicielom:lol:..Szybko nam zdrowiej Zoruniu
  21. Co tam z domkiem? :lol: czekamy na wieści....
  22. [quote name='obraczus87']gos - wiem, że dobrze. Mialabym wyrzuty sumienia jakbym tego nie zrobiła.... ale ile musiałam się nagadać i wyprosić...ehh... Acha, ważyłam dzisiaj Zorkę - jej waga to 20,8 kg.[/quote] dobrze,że jesteś uparciuszkiem;) teraz Zorka szybko dojdzie do siebie
  23. bardzo dziękujemy za szczegółową relacje,a jeszcze bardziej za szybką reakcję:lol::lol::lol:...i wydaje mi się,że te skany rachunków są zbędne:shake:
×
×
  • Create New...