[quote name='obraczus87']Orpha ja niestety tamtą trasą nie jeżdże :(
Rozmawiałam dzisiaj z Eweliną, zakochana po uszy w Lady :loveu:
w czwartek mam z NIą spotkanie, powiem co i jak, choć już dzisiaj nawijałam jak zakręcona :cool1:
ja rozmawiam z Eweliną a Marika (dziewczynka, którą sie zajmuje)" Martaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, chodź się bawimy w fryzjeraaaaaaa" :cool1:[/QUOTE]
zrobiła Tobie pasemka czy irokeza?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: