Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. ok...daje 50 :lol: prędzej czy później skończę w przytułku:evil_lol:
  2. [quote name='sonikowa']Ciotki, ile Zorce brakuje, żeby mogła wyjść ze schronu? Jednorazowo coś was urządza?[/quote] odpowie wujaszek;) wszystko nas urządza a brakuje na stałe 160 ale bierzemy co dają...:razz: Dzięki ,że zaglądasz...
  3. ale ona śliczna....ja tych ludziów nie rozumiem:shake:
  4. Dziękujemy:lol:....to promyczek na przyszłość....
  5. nie wiem...wszędzie cicho...:shake: załamka...
  6. [quote name='obraczus87']Ja stoje w kolejce do DT u Astaroth. DT jest za Warszawą. [/quote] Potwierdzam,że tam psiaki mają fajniście:p
  7. Dzień dobry Zorka:p potrzebujesz jeszcze tak dużo a jednocześnie tak niewiele;)..Cioteczki plissss jeszcze troszkę deklaracji stałych
  8. Witam pięknie ranną Panią:razz:....dotarła ta książeczka Kseni?
  9. :lol: coś się tu zaczyna ruszać...jeszcze troszkę...
  10. Cześć Zorka:lol:....muszę pomyśleć...muszę pomyśleć :???:
  11. NO i dalej mamy "dwójkę":lol:...karma coraz bliżej naszego schronu:cool3:...ale trzeba dalej walczyć:mad::mad::mad:
  12. Dzień dobry Kumpelku:lol: hopsssss
  13. :-( niestety nie będę :angryy: jutro..do pracy muszę.....ale....o spadaniu poniżej 5 nie ma mowy....;) pracuję nad stałym zasileniem konta
  14. dziwne....powód do radości a nikt się nie cieszy:shake:...cicho tu dziś...stało się coś złego?
  15. no dwójka:multi: Iwonko ostatnio pytałaś jak Szczecin zrobił 1000 w jeden dzień...no tak jak my:diabloti:
  16. dziękujemy pięknie:lol:...i witamy na wątku:lol:
  17. nie da się nabijać z orphy....:shake:...ona jest niepowtarzalna:cool3:
  18. orpha......klonowanie.....jak nic :cool3:
  19. Kaa to żart był ;) nie bierz tego dosłownie...:cool3:
  20. jednak co "mod" to "mod":evil_lol: dziękujemy...:eviltong:
  21. a co z tym kontem bankowym?
  22. nie ma innej opcj:lol:i....dopiero zaczynamy walczyć:cool3:....
  23. Idziemy jak burza jesteśmy na podium- 3 miejsce.....tak trzymać cioteczki i wujkowie:multi:
×
×
  • Create New...