-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Nr konta nie powinien być podobno na wątku, więc zróbmy tak, że będą je znali Brysio i Iwona i będą wysyłać zainteresowanym, albo zainteresowani niech piszą do mnie to im bezpośrednio wyslę. Co Wy na to?:loveu::loveu:[/QUOTE] to ja poproszę na PW;) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe'][CENTER][COLOR=red][SIZE=5]Mamy już założoną skarpetę [/SIZE][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=red]i zostałam skarbnikiem:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][COLOR=red][SIZE=5][U][B][COLOR=black]stan na dzień 25.X.2009 [/COLOR][/B][/U][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=7]50 zł[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER]Iwonka 20 zł ihabe 30 zł[/CENTER] [/COLOR][/QUOTE] a gdzie są namiary na konto do wpłat?;) -
[quote name='Monika z Katowic']Czyli można już wysyłać pieniądze? Na to konto, które przysłała Pliszka?:crazyeye: LUDZIE DRODZY! [B]NIKUŚ WSZYSTKIM POMAGA JAK MOŻE, A KIEDY ON PROSI TO JAKOŚ SIĘ OCIĄGAMY[/B]...Wiem, wiem - koniec miesiąca :evil_lol: Musimy jednak pamiętać z jakim poświęceniem i za darmo (!!!) Nikuś wozi RÓŻNE PIESKI tam i spowrotem.:bluepaw::bluepaw::bluepaw:[/QUOTE] dzięki za wsparcie Monika:lol:...wpłacać można oczywiście i trzeba..konto wysłała Tobie na Pw Livka przecież;)
-
Faktycznie kochany ten pychol:lol:..mieszkam niedaleko..może go niedługo odwiedzę?;) Agnieszko działasz tam cuda...a może to baca?:cool3:
-
o 15-tej kończę pracę(chociaż niewiele dziś w niej dokonałem-dobrze,że szefowa to nie dogomaniak:diabloti:) i jadę napierw do Katowic po pieska do schronu który pojedzie na hotelik k.Tarnowskich Gór a później po Armaniego.Wątek patrolować będzie Livka i odpowiadać na posty z prośbą o podanie konta zwłaszcza:lol: Dziękuję Wam za" już" i męczcie dalej swoich znajomych. Armani pojedzie dziś do hoteliku - nawet jakby mnie mieli niedługo zlicytować:evil_lol:..Livka-nie czytaj tego:razz:
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kaa...jestem pod wrażeniem:lol:...super...Kumpel chyba znowu się będzie niedługo pakować...;)