Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. nie no coś Ty....gdzież bym śmiał:shake:;)
  2. no tak....;) przecież przejedziesz przez Stolicę:eviltong: nie możesz dać plamy;)
  3. Hejka Kumpelku...;) a do soboty coraz bliżej:lol:
  4. Cześć Zorka:lol: ciekawe co nam dziś eloonia napisze;)
  5. no to dziękuję za obie odpowiedzi:lol:...tym bardziej,że obie są ....optymistycznie brzmiące:lol:
  6. oris....a jak niegrzeczna dziewczyna?napisz,że lepiej....nawet skłam:evil_lol:
  7. ja w to bardzo,bardzo wierzę....że znajdzie "swój " domek....jak dobrze jest przeczytać,ze coś drgneło w dobrą stronę..:lol:
  8. Iwonka wyslij esika do Brysio ona duuuuuuuuuuuży ma w tym udział:lol:
  9. no pewnie:laola::cunao::smilecol: super ,że się udało...WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI POKAZAĆ,ŻE RAZEM MOŻNA TAK WIELE:cunao::cunao::cunao::cunao:PSIACZKI SMACZNEGO:lol::lol::lol:
  10. no to eloonia trzymamy kciuki za Twój dar "przekonywania":lol:
  11. jak to dobrze,ze tak szybko udało Ci się ją wyciągnąć:lol:...teraz będzie tylko coraz lepiej
  12. [quote name='orpha']cholewcia moze go jakis normalny człowiek dorwie i doczyta co na tej adresatce jest napisane i historia bedzie miala szczesliwy koniec. A Ksenia wrócila zmachana jak nie wiem co :evil_lol: , cale dwa dni albo spacerowala po lasach albo wsciekala sie z Bohunem , jak szlam z nia do domu to ledwo po schodach na gore wlazla , heheh wyglada na to ze sie kobicina zakwasow nabawila :evil_lol:.[/quote] no ale próba wyszła pozytywnie mam nadzieję;)....tylko nie zaczynaj o rodzicach:evil_lol:
  13. :multi: dzięki za "pozytywną" odpowiedź...wiemy,że nie masz łatwo z nią.. dziekujemy baaaaaaaardzo za to że dajesz jej szansę:loveu::loveu::loveu:
  14. Dzień dobry Misiu...:lol: co tam nowego słychać?
  15. [quote name='obraczus87']juz została wycałowana :) Leyla na pewno też Ją wycąłowała :)[/quote] no domyślam się ,że wycałowana ale to ma być "zlecenie stałe" cioteczki:lol:
  16. to pamiętaj o buziakach w pycholek od wszystkich szczęściaro:lol:..A ja myślałem,że za tydzień też ją zobaczę bo miałem jechać do Serocka z psiakiem ze schronu w Rudzie,ale jeszcze czekają na miejsce.....I na razie pojedzie tylko Kumpel do Ani
  17. [quote name='obraczus87']przejrzałes nas... :cool3:[/quote] wiedziałem;)...ale tak serio to tak fajnie się czyta jak ona odżyła...:loveu:
  18. :evil_lol: tak tak chcecie się z Leylą nią nacieszyć....:eviltong:
  19. No to wszystko idzie ku dobremu....:multi:...pomału za ogłoszonka trzeba się brać...
  20. [quote name='Leyla']Wiadomość z dziś: Zora zakumplowała się z Rusti, biegały dziś po wybiegu w pełni szczęśliwe i zajęte sobą:loveu: Zora jest zachwycona ogrodem i wybiegiem, to nie ten sam pies. Wczoraj w drodze nie okazywała emocji, za to po godzinie pobytu w ogrodzie jej ogon wylazł spod brzuszka i cały czas kręcił ósemki;) Następny pies uratowany. Udało sie i jej:multi:[/quote] jakie cudne wieści:lol: pisz Leyla pisz jak najwięcej:p
  21. [quote name='Monika z Katowic']Ale wróćmy do rzeczy. Jak toczą się losy KLEKSA? Kiedy jedzie do dt?[/quote] Nie chcę uprzedzać faktów,ale myślę,że juz nie tak długo...w pierwszym możliwym terminie...Justyna napisze jak uzgodni:lol:
  22. :multi::multi::multi:jupi....bardzo się cieszymy :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Laura1108']obraczus bo z książkami to jest tak , że dogmaniacy nie mają czasu na czytanie książek skoro niemal każda wolna chwila to na dogo :p[/quote] :evil_lol: no właśnie i dlatego książki trzeba kupować reszcie rodziny,żeby mieć swobodny dostęp do kompa:eviltong::eviltong::eviltong:..Czy Zorusia już pojechała?
  24. Z transportem jest tak jak pisała Ania...:lol: Ja jadę za friko a ona koszty ma już pokryte;)..
×
×
  • Create New...