Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. czyli brakuje 28zł od listopada stałych, tak?;)...
  2. [quote name='kometa'][B]to zabieracie ją juz??[/B][/quote] :eviltong: Kometa a Ty z jakiego świata przyleciałaś?:lol: W sobotę..Zorka jedzie Fiesta trwa od wczoraj:cunao:
  3. koniec dziękowań:lol:...trzeba zacząć myśleć o ogłoszeniach dla Zorki jak trochę dojdzie do siebie:loveu:
  4. [quote name='gonia66']No oczywiscie, ze tak- to dla nich wszystkich tu jestesmy:loveu:- ale ,ze po drodze mozemy poznac "ociupinkę" wspaniłych ludzi i na nowo uwierzyć w dobro- to inna sprawa-:lol:....do niedawna myslalam, ze swiat jest juz tylko zly...teraz wiem, ze jednak nie...i nabrałam nowej ochoty na zycie:loveu:[/quote] Pod tym to się obiema rękami podpiszę...to fakt:lol::loveu:
  5. ojejku cioteczki przestańcie:oops: najważniejsza w tym wszystkim jest kochana psina:loveu:....
  6. :bigcool:Głosowanie zakończone ufff. wyniki oficjalne w poniedziałek,ale wielkie dzięki wszystkim za zaangażowanie składam w imieniu psiaków, które chyba juz mogą się poczuć właścicielami tej karmy o którą walczyliśmy.:loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='orpha']ok. przeslij wlasnie kombinuje zeby go zabrac do Wawy na moment , zeby chociaz tylko zaszczepic .... musze to rozpracowac logistycznie , najgorszy to ten czas bo musze byc w trzech miejscach naraz a jestem kurde jedna :mad:[/quote] popracuj nad tym klonowaniem :lol: bez tego nie dasz rady:eviltong:
  8. .."dać imię...." zakręcony dziś obraczus87 ale ma powody;)
  9. [quote name='Awit']Poproszę numer konta, po 10 zł m-nie do końca roku przeleję.[/quote] Dziękujemy:multi:...ten dzisiejszy sen niech się nie kończy :lol: obraczus87 uszczypnij mnie -to sie dzieje naprawdę?
  10. Ale Ty potrafiłaś to dokończyć:multi:...(a ja znowu nie doczytałem:-o):razz:..
  11. już nawet nie będę walczył o prawa wujków...:shake:..to walka z wiatrakami:evil_lol:
  12. To może ja coś napiszę...gdyby nie to co zrobiła założycielka tego wątku...nie było by dziś tej radości:shake:...nie byłoby też nadziei dla psiaka....To my Tobie dziękujemy..w imieniu Zory:loveu:
  13. :laola::cunao: i to jest wiadomość dnia:loveu:
  14. ale wyjazd już pewny tak?:lol: pamiętaj o opcji rezerwowej jeżeli chodzi o finansowanie:cool3:
  15. z tymi rachunkami nocnymi to coś nie tak,ale....ja myślę,że wyjazd to już sprawa godzin a nie tygodni...;)..damy radę....
  16. trzymamy kciuki by się udało....i czekam na sygnał jak będzie trzeba:lol:
  17. dzień dobry Zorka:multi: ale to była fajna noc...dziękuję cioteczki za te deklaracje:lol::lol::lol:
  18. cześć Goniu :loveu: dzięki że wpadłaś....podaj dalej tą biedulkę...plisss
  19. będzie dobrze...co to za ponure "no więc"..:mad:
  20. właśnie na to zbieramy na psy w potrzebie i nagłe wypadki...zobacz zresztą na pierwszej stronie...jest o transporcie też...mówię serio
  21. i coś jeszcze w moim podpisie jest banerek skarbonki...napisz tam;) nie ma tam moze wielkiej kasy,ale jak opiszesz co i jak to może sie udać..:lol: chociaż troszkę..
×
×
  • Create New...