Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Dziś przed chwilą miałem okazję porozmawiać z Panem Tomaszem:lol:.Armani ma się świetnie,jest zdrowy,ciekawy nowego świata.Co do tego świata to właśnie P.Tomasz jest jego znaczną częścią. Armani najlepiej cały czas spędzałby z nowym Panem.Pytałem czy są problemy z wsiadaniem do auta - odpowiedź:wystarczy otworzyć drzwi w samochodzie i już jest w środku...Pewnie kojarzy mu się dobrze z wyjazdami do lasu na patrole.Jak musi zostać w domu bo nie wszędzie przecież mogą pojechać razem to najpierw biega i szuka Pana a potem kładzie się na tarasie i czeka na powrót.Jedzonko gotowane dla niego wciąga jak odkurzacz..zdrowotnych problemów nie ma.Trzeba jeszcze nad nim troszkę popracować bo w lesie pilnuje się Pana natomiast na podwórku komendy "do nogi" wykonuje mniej entuzjastycznie i chętnie wszystkich wita bardzo "gorąco".No i jako młody psiak chętnie bryknąłby przez płotek do sąsiada w odwiedziny...ale to wszystko do dogrania jak mówi P. Tomasz. Na pytanie czy obie strony są zadowolone P. Tomasz odpowiedział,że on na pewno tak a i Armani pewnie też nie ma powodów do narzekań.Przekazuję Wam więc wszystkim podziękowania od nowego Pana Armaniego za zaangażowanie i uratowanie psiaka przed schronem.Jestem pewien,że jego złe doświadczenia skończyły się z chwilą przeprowadzki do leśniczówki.:lol: Dziękuję P. Tomaszu... i dziękuję WAM:multi::multi::multi:
  2. Rozmawiałem dziś z Lacrimą....wszystko idzie w dobrym kierunku:).Dziewczynka Pati aklimatyzuje się i już łapie kontakt z weterynarzem....leczenie potrwa trochę,ale wyjdzie na prostą....Trzeba czasu,cierpliwości i pieniążków na to by jej umożliwić powrót do normalnego świata...Trzymaj się Pati:)
  3. Orpha prosiła ......"..żeby każdy w swojej okolicy obleciał weierynarie i w miarę możliwości na swoich dzielnicach rozwieszał plakaty gdzie sie da , moim zdaniem akcja musi objąć całą wawe i okolice. Sygnałly od ludzi ,że ktoś gdzieś tam ją widział ok , ale może być tak,że to byl fałszywy alarm i tak naprawdę wiemy tylko ,że nie wiemy gdzie ona jest.Miszka równie dobrze może być na pradze jak i na ursynowie...."
  4. Jestem:)...zaznaczę sobie i muszę podsumować moje zobowiązania...:) a niedługo jeden z moich "deklarowiczów" może pojedzie do DS ...
  5. [quote name='MARGOL']Poproszę na pw o nr konta na które bedzie mozna wpłacić pieniadze. dzięki.[/QUOTE] Pati ma problem z netem więc ja Tobie wyślę to konto na PM
  6. Tak Monika to samo konto dziękujemy bardzo:)
  7. Wieści od Pati: Aresik ma się dobrze:multi: i może będzie mógł zostać na jeszcze trochę pod opieką najlepszego weta:lol:
  8. [quote name='sonikowa']hej, nikusio-livkusie - a wy przy dwóch kompach w domu siedzicie?[/QUOTE] no jak jest dwóch dogomaniaków w domu - to nie da się inaczej rozwiązać tego problemu:evil_lol:
  9. To wiadomość od Renaty " ... mieszkam skrzyzowanie Terspolska z Grochowska i tu wszyscy wiedza w obrebie co najmniej dwoch przystankow wsio jest obstawione tylko jakby ktos mogl tu plakaty porozwieszac bo ja juz nie mam czesc dalam mlodziezy swojej a czesc listonoszowi..." wiecie której.,prawda?
  10. [quote name='Livka']Nie wiem czemu ale wiedziałam , że cię tu zastanę :eviltong:[/QUOTE] he he...ale o co chodzi Livka ?:razz:
  11. [quote name='UBOCZE']No i znów chłopaki poszkodowane. He, he... Chyba będę musiał stworzyć na dogo lobby na rzecz równouprawnienia...[/QUOTE] Wiem o czym mówisz....ale z nimi tu się nie da wygrać..:shake: mają dziewczyny przewagę liczebną oj mają;)
  12. Postaram się w weekend zadzwonić i dowiedzieć co w leśniczówce słychać:)
  13. [quote name='MARGOL']Witam, tu Margol, zbieram deklaracja na sunię. W tej chwili sytuacja wygląda następująco (ale to jeszcze nie koniec) Robert - 30zł Margol - 40zł Zuzia - 10zl Anna W. - 10zł[/QUOTE] super:):) dzięki w imieniu psiaczka.....czy to deklaracje jednorazowe czy stałe?
  14. Miszko...gdzie jesteś?.....
  15. podaje namiary na Orphe [email protected] na pw dla zainteresowanych
  16. Divi dzięki działasz blyskawicznie:):):)
  17. już Divi dała fotkę....u nas w pracy blokada na fotosiki itd
  18. Kosu...na wątku na psach zaginionych jest Livka .Potrzebne zdjęcia Miszki ..Livka spróbuje je po pracy wstawić jeżeli wam się nie uda na wątek ich dać.W bazie psów zaginionych też trzeba by fotkę...
  19. Założyłem w dwa miejsca na psach zginionych w bazie psów zaginionych i nowy wątek . kosu dzwoń
  20. kosu PW wysłałem...tam napisz co i jak
  21. załamka normalnie.....:shake:
×
×
  • Create New...