[quote name='obraczus87']Rozmawiałam z Alinką. Dżok jutro będzie miał kastrację oraz zostana zakupione proszki na odrobaczenie.
Całkowity koszt 250,00zł.
Natalijo, prześlij proszę Alince 205,50zł.
[COLOR=red][B]JESTEŚMY NA MINUSIE: - 44,50 :([/B][/COLOR][/QUOTE]
to może uderzymy po brakującą kasę do Skarbonki? :):):)