Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Dzięki za wpływy kochani :) byłem na stronie banku zaraz zrobię aktualizację:)
  2. [quote name='Ghanima']No dobra, w ramach rekompensaty [B]za posądzanie Nikusa, że jest kobietą[/B], przyznam się, że przez pewien okres nazywano mnie Rusałką ;) Mam więc swoją jakby imienniczkę na dogo :cool3:[/QUOTE] Dla dobra psiaków co jeszcze przyjdzie mi przyjać?:evil_lol:
  3. [quote name='obraczus87']na kogo ????? :)[/QUOTE] Teraz już wiadomo na kogo? Ghanima:loveu:
  4. [quote name='Ghanima']Nikus mi kazał dopisać (kurka, a ja myślałam, że to Ciotka jest:oops:), że oprócz deklaracji stałej podesłałam na rzecz rusałki 200 zł na podratowanie budżetu. Co niniejszym czynię.[/QUOTE] hihi nie kazał a prosił:cool3: Wielkie dzięki Ghanima a może napiszesz jaki miałaś kiedyś pseudonim?
  5. konto wyśle facet jeżeli to nie robi różnicy:)już wysyłam:)
  6. Ale ja czekam Tu na kogoś....zaraz będzie to tak jak wygrana w tego totolotka:)
  7. Witamy na Wątku:) i dziękujemy w imieniu Rusałki:)
  8. hm....Emigrantka daleko masz do WU? tym razem ja wyślę kasę chyba:)
  9. [quote name='Emigrantka']No ja to bym musiala zaczec grac.. to na start heheh[/QUOTE] hehe.....znaczy jesteśmy na tym samym etapie:)
  10. [quote name='Emigrantka']Nikus i Obraczus - wy w pracy jak ja? ;) Rusalka do gory, sama sie na wlasna wyplate doczekac nie moge to i Tobie wtedy pysiu sliczny do skarpety dorzuce ta swoja nedzna deklaracje... Ale bym chciala w Totka wygrac buuuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE] no w pracy:( z Totkiem to mam to samo:) ale jak to zrobić?ehhhh
  11. dzięki Obraczus:)
  12. Rusałko...jakoś tu smutno i pusto:shake: a Ty taka śliczna jesteś...
  13. Dzień dobry Rusałeczko:) Malwi bardzo dziękujemy:)
  14. Livka jak to Livka bazarki robi...:) albo kupuje na nich? pewnie jedno i drugie...hihi.. do jutra :)
  15. no to chodźmy już wszyscy nyny my do pracy jutro a Ola do szkoły:(
  16. [quote name='Emigrantka']Ola.. ze tak niesmialo zapytam.... ile masz lat? Bo moze Cie wyslemy siusiu paciorek i spac? Biologia z ktorej klasy? Hmmmmmm Nikus, widzisz to? Hmmmmm A u "nas" zawsze fajnie hehehhe[/QUOTE] widzę i zazdraszczam tej biologii:)
  17. [quote name='Emigrantka']Nikus, Olga - dzieki wam :D Ola, na pierwsza i edytuj :D Ale fajnie.. nawet sie nie fqurfiam ze rano poniedzialek i trzeba isc do pracyyyyyyyyyyyyyyyyy (zerka okiem na adres Nikusia.... jakby cos... heheh)[/QUOTE] będzie dobrze:) fajnie tu u Was:)
  18. U Pani Joasi to jest normalne...:) to psi raj na ziemi...Uszatek po paru dniach dostał od weta zalecenie-odstawić leki...i śmiga tam sobie jak małolat:)
  19. a ja lubię dobre zakończenia więc jak coś wam wyskoczy ekstra to Emigrantka wie gdzie mnie szukać:) dołożę jednorazowo i tyle:)
  20. [quote name='obraczus87']Nie musisz wysyłac :eviltong: apisałam sobie Twoj numer jako zdefiniowany odbiorca :eviltong:[/QUOTE] no to ufffff:)...do czasu upadku banku nie muszę się martwić:evil_lol:
  21. Dziękujemy Obraczus w imieniu Rusałki:) tak..ja zbieram pieniążki i co tylko się da:) przesłać konto na Pw?:eviltong:
  22. super:) bardzo przepraszam chciałem zedytować i poprawić rozliczenie,ale nie da się ani w IE ani w Mozili...ustawia mi się wężyk w dół i trudno się 'Wstrzelić"...może jutro :(
  23. Mari23 a w kwesti formalnej...Twoja wpłata to jednorazówka tak?porządek w księgach musi być:)
  24. [quote name='zerduszko']A ile trzeba na hotel, 300?[/QUOTE] z karmą to 350-360 w zależności jaka opcja wypali:)
×
×
  • Create New...