Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. Znowu nowe bidule ale mamy tragedie , jedna z dogomaniaczek stracila dom....pozar, prosze zajrzyjcie. http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771
  2. Czy umiescilyscie na transportowym? Moze ktos sie znajdzie za darmo lub mniej...zajrzyjcie ponizej dogomaniaczka stracila dom ...pozar!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL]
  3. [quote name='majqa']Zajrzał, zajrzał tylko z zasmucenia nie wie, co pisać.[/QUOTE] Zagladam do Bingusia ale pocztajcie ponizej, tragedia pozar u dogomaniaczki, wszystko stracili [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL]
  4. [quote name='Aimez_moi']Sliczniosci malenkie......:) pokazuj sie......:) Slicznosci dla mnie tez ale cioteczki tragedia...pozar u dogomaniaczki, zajrzyjcie ... http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771
  5. [quote name='ela40'][url]http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php[/url][/QUOTE] Ja juz glosowalam ...cioteczki zajrzyjcie na watek.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL]
  6. [quote name='AGAKON']Jesteśmy w końcu na wątku w nowym roku...... Wszystkim życzymy Wszystkiego Najlepszego i dziękujemy za życzenia :loveu: Sylwester tak jak przewidywaliśmy nie wzbudził w Milce przerażenia, zupełnie nie wyglądała na przestraszoną ... Nawet z nami puszczała fajerwerki .... Patrzyła zaciekawiona ... tylko na świszczące reagowała szczekaniem ale nie że się kuliła czy coś ... raczej chciała je dopaść :diabloti: bo wręcz biegła w ich stronę :razz: Musiałam ją też odciągać od zapalanych (już iskrzących) bo oczywiście pchała się do nich pycholem:mad: Zupełnie ignorowała nawet głośne wystrzały a później wcale nie miała ochoty wracać do domku :cool3:[/QUOTE] Dziekujemy za zyczenia ...fajnie, ze Mila nie jest strachliwym psiakiem ...no z taka silna osobowoscia... Bardzo prosze zajrzyjcie tutaj...tragedia jednej z dogomaniaczek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL]
  7. [quote name='sabusia']moze jakis adres tej kobiet? i wpasc z wizyta i pouswiadamiac?[/QUOTE] Dobry pomysl ale ja nie mam adresu..
  8. :-o[quote name='MalgosMalgos']Komu przeslac zdjecia? Nie umiem wstawic, mam na normalnym mailu, moge wyslac na inny normalny ( poza dogomania) W nowym domku Promyczka sa 2 pieski i kot. To dom wspoplracujacy z niemieckim TOZ, nowa pani Promyczka jest na wczesniejszej rencie z zawodu pracownik przychodni weterynaryjnej i rehabilitantka.[/QUOTE] :loveu::loveu:To lepszego domeczki dla Promyczka nie trzeba...bedzie rehabilitacja bo pani doswiadczona ..super!!! Fotka Promyczka w wozeczku kapitalna...:-o
  9. [quote name='Czarna_Owieczka']u mnie otwiera się bez problemu, używam mozilli[/QUOTE] Mnie dziala ale nie widze poprzedniego miotu szczeniaczkow tego ostatniego???
  10. [quote name='Czarna_Owieczka']wspaniała wiadomość ! niechajże małe pudelki będą zdrowie i piękne ! :multi:[/QUOTE] Swietnie, gratulacje...poczekamy na fotki maluszkow......twoje pudle sa wspaniale, nie mam slow...jakie beda duze?
  11. Czy Amorek to Szczotek??? Kto wlasciwie zbiera na Szczotka/Amorka? Dostalam konto ale nie jestem pewna czy to wlasciwe???? Czy znacie Cajus JB?
  12. [quote name='salibinka']Poszło dzisiaj ode mnie dla Anika 22zł od viola005; deklarację styczniową przelałam 29 grudnia.[/QUOTE] Poszlo ode mnie 65zl dzisiaj, mysle, ze nie bedzie zle....
  13. Poszlo dzisiaj na Mikrusy 80.00zl dajcie znac czy dotarlo..duzo tych kurdupelkow .Takie malizny trzeba je ratowac bo slabe szanse na przetrwanie nawet w schronach....
  14. Pipi poszlo doladowanie...daj znac czy masz juz powinno byc na koncie...Rudka sliczna w nowym domku..
  15. [quote name='MalgosMalgos'][B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] Donosze uprzejmie, ze i Promyczek dotarl do DS Godzine temu odbylo sie przekazanie w obecnosci Fundacji PRO HUND z Berlina Promys troszke zagubiony, ale grzeczny i spokojny bardzo lubi jezdzic samochodem, pol drogi przespal Taki malenki, filigranowy brazowiaczek.. MISJA SPELNIONA [/INDENT][/QUOTE] Niesamowite ...super....fajnie, ze byl grzeczny w samochodzie..
  16. [quote name='Energy']Bardzo Wam dziękuję:loveu: Coronaaj dom był pewnie ubezpieczony, ale obawiam się, że to nie wystarczy na pokrycie strat:shake:a leczenie psiaków, wszystkie stracone rzeczy, aż przykro myśleć co tam jest:-( Już napisałam do Furciaczek może poradzi, czekam też na wieści od Abrakadabra. Wiem, że z chiłką i pudelką i kociakiem jest trochę lepiej, yorczki są dalej w bardzo ciężkim stanie:-([/QUOTE] To on miala yorczki...ile tam bylo psowmi kotkow???
  17. Widac z wypoiwiedzi, ze cioteczki sa za...mysle, ze mozna sprobowac....
  18. [quote name='mshume']O matko, coś ten rok nie dobrze się zaczyna :( Jak będziecie organizować pomoc, to się przyłączę.[/QUOTE] Na mnie tez mozecie liczyc...masz racje ciagle cos sie dzieje z gazem, pozarami ...za duzo tego..
  19. [quote name='enia']Kto bierze Sylwestra????????;) Pipi, pamietasz , że do budy jest jedna sterylka lub kastracja przypisana? ale sie Rudzi fartnęło, sama bym się za ten kominek wyadoptowała.....:lol:[/QUOTE] Pewnie Pipi pamieta, dobra wiadomosc....dam znac jak wlaze na konto..dzisiaj bede znowu probowac....
  20. [quote name='Natala92']Ciesze sie że Promyczem ma nowy dom. Będą nowe fotki Promyczka z nowego domku? Fotki mile widziane....czekamy na nowe zdjecia Promyka... zajrzyjcie tutaj,...tragedia. http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771
  21. [quote name='karolina27']Kulfon ma już dom, podobno ekstra! :)[/QUOTE] 'To swietnie a moze jakies nowe fotki z nowego domu i troche info gdzie???
  22. [quote name='monica_26'][B]Wszystkie zaległe formalności: (przepraszam za opóźnienie)[/B] Wpłaty w grudniu na styczeń dla Barika: Roland_De - 50 zł -20.12 Leyla - 50 zł - 17.12 felka - 20 zł - 13.12 kaja555 - 10 zł - 08.12 Wszystko na pierwszej stronie uzupełniam.[/QUOTE] Jestem winna od grudnia, poprosze ponownie o konto, dane bo nie pamietam czy sama robilam przelew czy przez Wande...bedzie szybciej jak dostane na pw.
  23. [quote name='Energy']Proszę o pomoc... Spłonął rodzinny dom Journey:-( 4 psiaki i kot walczą o życie, odeszła koza i jeżyk:-( Czy ktoś może podpowiedzieć jak możemy pomóc? Na jakiej zasadzie organizowana jest pomoc dla ludzi na dogo:shake:[/QUOTE] Tragedia ...tyle ostatnio pozarow w Polsce...gdzie byl ten dom? Watek dobry pomysl...moze byl ubezpieczony???
  24. [quote name='trusia23']kurcze,biedny szczylek. Mam nadzieje ze jednak da sie go wyciagnac z tej choroby.[/QUOTE] Oby sie udalo uratowac...
  25. [quote name='leonarda']Jednak mnie skusiło i znalazłam minutkę na wrzucenie filmu:) Zulus (w nowej wersji) na spacerze z nami i moim podopiecznym ze schroniska (do adopcji, gdyby komuś w oko wpadł;): [URL]http://www.youtube.com/watch?v=AweEz-RwWBk[/URL][/QUOTE] Filmik Zulusia kapitalny, skad ma taki sliczny kubraczek z plecaczkiem....sama bym takie kupila...
×
×
  • Create New...