[quote name='julkita']Jasne, że się polubili. Malik jeszcze taki nie przekonany, trochę się boi, ale Misia go zaczepia by się z nią bawił.
Kwestia czasu i będzie OK :D
Miśka dzisiaj nie zjadła obiadu do końca, to on dokończył. :)[/QUOTE]
Zdjecie przekapitalne, Miska jak to babka zaczepia...beda sie lubily bo to suczka i piesek...moje jak przyprowadzili zagubiona sunie to zaczely wariowac...byly nieszczesliwe, ze znalazla swoj zagubiony domeczek.