-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='paoiii']Polecam się na przyszłosc jesli chodzi o zdjęcia bezdomniaków np do ogłoszen :)[/QUOTE] Dziekuje za zaproszenie na wateczek:cool3::lol:musze poczytac...
-
[quote name='olga7'][COLOR=navy]Chyba już można zmienic tytul wątku Vanila faktycznie . Pies spisuje się wzorowo chyba i nie zrobi nam chyba żadnej niespodzianki. Trafil się mu b.dobry dom i dobrzy ludzie !! :loveu: Mial szczęście chlopak ,a nie kazdemu psu tak się uklada .[/COLOR][/QUOTE] Chyba racja nie powinno byc niespodzianek....poczekamy na zdjecia ale ostatnio cos mam reke...co wplace na pudla to ma zaraz domek....oby taki byl caly 2011r...czy cos zostalo Vanilkowi na jego koncie?
-
[quote name='paulinken']Bartuś dostał 80 zł od cioteczki [B]coronaaj [/B]- pięknie dziękujemy :loveu:[/QUOTE] super, ze juz doszlo...oby pomoglo w znalezieniu domku, podobno teraz mam dobra reke, jak wplace pies znajduje domek (zobaczcie na pudlach )teraz mam konto wiec od czasu do czasu..oby znalazl domek ...
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']coronaaj jak wpłaca na psiaka to on znajduje dom... tzn ze moj podopiweczny chory yoreczek Joguś pójdzie niedługo do domu!!!:-) dziękujemy coronaaaj:-)[/QUOTE] czyli dostalas na yoreczki? Super, moze mam dobra reke...oby Filutek tez poszedl do domeczku, oby byl OK...podaj watek yoreczkow...dziekuje...moze Jogus ma wateczek? -
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
coronaaj replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Nie wiem dlaczego ale nie moge zobaczyc zdjec z nowego domku....szczesliwosci Pakus...imie takie jak moj Pakus ...- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Podobno przytulił sie do Pana......ale szczegoly podadza dziewczyny,które uczestniczyły w adopcji.[/QUOTE] czekamy na relacje.....no cos w tym jest wplacilam na Filutka 150zl za 3 miesiace ... niespodzianka, znalazl domek.... -
[quote name='gonia66']Też bardzo jestem ciekawa, czy chłopak juz po kastracji...Czekam na info z zapartym tchem:):) Oczywiście, jak tylko dojda pieniązki, natychmiast odnotuję na wątku:) Własnie donoszę tez z radością, że do skarpety Szczotka doszło aż 75 zł (!!!!) od cioteczki cooronaj:):) Wielkie, ogromne dzięki:)!!!! TO spory zastrzyk na początek:):) Myslę więc, ze mogę spokojnie wpłacić (skoro w drodze jest tez 50 zł) za 15 dni dla Szczocia do ciooteczki Arktyki:) Chyba, ze woli poczekać az uzbiera się cała kwota i wpłacę całość..?? Tak, czy siak- poprosze o numer konta do DT:)[/QUOTE] Po 20 stycznia znowu cos wplace na Szczotka, a co z ogloszeniami?
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Na Filutka?;) Alu bardzo, bardzo Ci dziękuję:loveu::loveu::loveu: Tylko ja nie wysyłałam konta na Filutka, bo nie mamy na niego zebranych deklaracji ani dt:shake: Borówka dzięki za metryczkę:lol:[/QUOTE] No to rozreklamowac watek i prosze szukac DT...zdaje sie ze na ta bide co ma Anita bedzie DT wiec moze Filutka do Arktyki....podaj jeszcze raz ten watek Filutka ktory on jest na liscie do adopcji tutaj na tym watku? Cioteczki dolozcie troche do Filutka ja daje 50zl miesiecznie ...wiec dobry poczatek. -
[quote name='ranias']Aniczku, wieczorne buziaki dla ciebie :loveu:[/QUOTE] Ciotka przesyla Anikowi buziaki i 65zl
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Poszlo dzisiaj na Skarpete Pudelkowa 150zl na Fafika za 3 m-ce (nie dostalam konta) i 100zl na pudle razem 250zl:multi::multi: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='megi_winters']ile jeszcze potrzeba? proszę o nr konta niewiele ale coś tam dorzucę![/QUOTE] Poszlo dzisiaj na Bingo 100zl...powinno dotrzec jutro na konto.Jak Bingus? -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
coronaaj replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co nowego u Milki? -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
coronaaj replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila Proc']pozdrowienia dla suni[/QUOTE] Czy sa jakies wiesci z nowego domku? Moze foty? -
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
To gdzie mam wplacic deklaracje na Filutka do tej pory nie mama konta... -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Co nowego u Iksika? Czy sa jakies fotki.... -
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
coronaaj replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']O znalazł domek....[/QUOTE] Super wiadomosc...a nowe foty z nowego domeczku?- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
coronaaj replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']wskakuję co jakiś czas na stronkę Wiktora,ale i tam teraz cichutko...a ja oddycham- nic się nie dzieje,więc dziewczyny zajmują się tymi w potrzebie naglącej! Uwierzycie,że nasz Wiktorek nie jest już w potrzebie naglącej...może sobie skakać po budzie...łazikować...pannice podrywać...a wszystko z pychem rozdziawionym...nasz Wiktorek nie jest już w naglącej potrzebie!Tak się cieszę![/QUOTE] Cos nowego u Wiktorka??? Za duzo watkow nie wyrabiam... -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
coronaaj replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Funiu, amnie się coś nie zgadza: 25 grudnia (post nr 1036, str 42) pisałaś: "[B]Za hotelowanie Saby i Reksa wpłyneło 350 zł plus 749 zł .Razem 1099 zł .[/B] Wydatki hotel za listopad plus odrobaczenie i odpchlenie 665 zł . oraz szczepienia 60 zł ( za obydwa psy ) plus 10 zł dojazd =70 zł -------------------------------------------------------------------------------------razem 735zł . Wiec 1099 zł - 735 zł =364 zł pozostaje na miesiąc grudzień . koszt hotelowania za grudzień to 620 zł( 31 dni po 10 zł doba). Wiecc do dopłaty na dzien 1 stycznia jest 256 zł. " Wynika z tego, że nie wzięłaś pod uwagę przelewu na kwotę 350 złotych. Może się mylę, ale z moich obliczeń wynika, że do zapłaty jest właśnie 256 zł :)[/QUOTE] Dopiero znalazlam watek...musze poczytac.... -
[quote name='ela40']Witam Vanilka.[/QUOTE] To k9iedy bedzie ta wizyta PA?
-
[quote name='danka4u1']Ruda, gdzieś mi psie zginął w tych rozlicznych wątkach Twoich byłych towarzyszy niedoli schronowej? Pokaz no psisko pyska stęsknionym ciotkom, zamiast cieszyc sie samolubnie swoim szczęściem[/QUOTE] :razz:Ruda pokaz sie znowu...moze jakies nowe foty?;)
-
[quote name='kasia_1982']szukaj odpowiedzi tutaj. [url]http://www.defra.gov.uk/wildlife-pets/pets/travel/index.htm[/url] z tego co sie orietuje 6-miesieczna kwarantanna dalej obowiazuje. Ale psa nigdzie nikt nie zabiera, czeka u ciebie w domu 6 miesiecy po badaniu, dopiero po tym czasie mozesz psa wwiezc na wyspy. Ma to zostac zniesione w 2012 roku[/QUOTE] Dzieki mza link musze poczytac...
-
Jestem szczęśliwą Figusią- kocham teraz Anię
coronaaj replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']aaa w takim razie trzymam kciuki :) Ze szczepieniami to nei wiem, 4 stycznia Mariusz pisał, ze miało zostać wysłane[/QUOTE] No to jakis sekret...trzymam kciuki ale moglabyc dodac imie w tytule...