-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Zajrzał, zajrzał tylko z zasmucenia nie wie, co pisać.[/QUOTE] Zagladam do Bingusia ale pocztajcie ponizej, tragedia pozar u dogomaniaczki, wszystko stracili [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL] -
[quote name='ela40'][url]http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php[/url][/QUOTE] Ja juz glosowalam ...cioteczki zajrzyjcie na watek.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL]
-
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
coronaaj replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AGAKON']Jesteśmy w końcu na wątku w nowym roku...... Wszystkim życzymy Wszystkiego Najlepszego i dziękujemy za życzenia :loveu: Sylwester tak jak przewidywaliśmy nie wzbudził w Milce przerażenia, zupełnie nie wyglądała na przestraszoną ... Nawet z nami puszczała fajerwerki .... Patrzyła zaciekawiona ... tylko na świszczące reagowała szczekaniem ale nie że się kuliła czy coś ... raczej chciała je dopaść :diabloti: bo wręcz biegła w ich stronę :razz: Musiałam ją też odciągać od zapalanych (już iskrzących) bo oczywiście pchała się do nich pycholem:mad: Zupełnie ignorowała nawet głośne wystrzały a później wcale nie miała ochoty wracać do domku :cool3:[/QUOTE] Dziekujemy za zyczenia ...fajnie, ze Mila nie jest strachliwym psiakiem ...no z taka silna osobowoscia... Bardzo prosze zajrzyjcie tutaj...tragedia jednej z dogomaniaczek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL] -
Uratował jej życie, a w nagrodę dostanie nowy łańcuch....
coronaaj replied to Asior's topic in TV & radio
[quote name='sabusia']moze jakis adres tej kobiet? i wpasc z wizyta i pouswiadamiac?[/QUOTE] Dobry pomysl ale ja nie mam adresu.. -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
coronaaj replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
:-o[quote name='MalgosMalgos']Komu przeslac zdjecia? Nie umiem wstawic, mam na normalnym mailu, moge wyslac na inny normalny ( poza dogomania) W nowym domku Promyczka sa 2 pieski i kot. To dom wspoplracujacy z niemieckim TOZ, nowa pani Promyczka jest na wczesniejszej rencie z zawodu pracownik przychodni weterynaryjnej i rehabilitantka.[/QUOTE] :loveu::loveu:To lepszego domeczki dla Promyczka nie trzeba...bedzie rehabilitacja bo pani doswiadczona ..super!!! Fotka Promyczka w wozeczku kapitalna...:-o -
[quote name='salibinka']Poszło dzisiaj ode mnie dla Anika 22zł od viola005; deklarację styczniową przelałam 29 grudnia.[/QUOTE] Poszlo ode mnie 65zl dzisiaj, mysle, ze nie bedzie zle....
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
coronaaj replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='MalgosMalgos'][B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] Donosze uprzejmie, ze i Promyczek dotarl do DS Godzine temu odbylo sie przekazanie w obecnosci Fundacji PRO HUND z Berlina Promys troszke zagubiony, ale grzeczny i spokojny bardzo lubi jezdzic samochodem, pol drogi przespal Taki malenki, filigranowy brazowiaczek.. MISJA SPELNIONA [/INDENT][/QUOTE] Niesamowite ...super....fajnie, ze byl grzeczny w samochodzie.. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Bardzo Wam dziękuję:loveu: Coronaaj dom był pewnie ubezpieczony, ale obawiam się, że to nie wystarczy na pokrycie strat:shake:a leczenie psiaków, wszystkie stracone rzeczy, aż przykro myśleć co tam jest:-( Już napisałam do Furciaczek może poradzi, czekam też na wieści od Abrakadabra. Wiem, że z chiłką i pudelką i kociakiem jest trochę lepiej, yorczki są dalej w bardzo ciężkim stanie:-([/QUOTE] To on miala yorczki...ile tam bylo psowmi kotkow??? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']O matko, coś ten rok nie dobrze się zaczyna :( Jak będziecie organizować pomoc, to się przyłączę.[/QUOTE] Na mnie tez mozecie liczyc...masz racje ciagle cos sie dzieje z gazem, pozarami ...za duzo tego.. -
[quote name='enia']Kto bierze Sylwestra????????;) Pipi, pamietasz , że do budy jest jedna sterylka lub kastracja przypisana? ale sie Rudzi fartnęło, sama bym się za ten kominek wyadoptowała.....:lol:[/QUOTE] Pewnie Pipi pamieta, dobra wiadomosc....dam znac jak wlaze na konto..dzisiaj bede znowu probowac....
-
[quote name='Natala92']Ciesze sie że Promyczem ma nowy dom. Będą nowe fotki Promyczka z nowego domku? Fotki mile widziane....czekamy na nowe zdjecia Promyka... zajrzyjcie tutaj,...tragedia. http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771
-
Kulfon, Kulfon, kudłaty cwaniaczek!ADOPTOWANY
coronaaj replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina27']Kulfon ma już dom, podobno ekstra! :)[/QUOTE] 'To swietnie a moze jakies nowe fotki z nowego domu i troche info gdzie??? -
[quote name='monica_26'][B]Wszystkie zaległe formalności: (przepraszam za opóźnienie)[/B] Wpłaty w grudniu na styczeń dla Barika: Roland_De - 50 zł -20.12 Leyla - 50 zł - 17.12 felka - 20 zł - 13.12 kaja555 - 10 zł - 08.12 Wszystko na pierwszej stronie uzupełniam.[/QUOTE] Jestem winna od grudnia, poprosze ponownie o konto, dane bo nie pamietam czy sama robilam przelew czy przez Wande...bedzie szybciej jak dostane na pw.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Proszę o pomoc... Spłonął rodzinny dom Journey:-( 4 psiaki i kot walczą o życie, odeszła koza i jeżyk:-( Czy ktoś może podpowiedzieć jak możemy pomóc? Na jakiej zasadzie organizowana jest pomoc dla ludzi na dogo:shake:[/QUOTE] Tragedia ...tyle ostatnio pozarow w Polsce...gdzie byl ten dom? Watek dobry pomysl...moze byl ubezpieczony??? -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
coronaaj replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='trusia23']kurcze,biedny szczylek. Mam nadzieje ze jednak da sie go wyciagnac z tej choroby.[/QUOTE] Oby sie udalo uratowac...- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
coronaaj replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='leonarda']Jednak mnie skusiło i znalazłam minutkę na wrzucenie filmu:) Zulus (w nowej wersji) na spacerze z nami i moim podopiecznym ze schroniska (do adopcji, gdyby komuś w oko wpadł;): [URL]http://www.youtube.com/watch?v=AweEz-RwWBk[/URL][/QUOTE] Filmik Zulusia kapitalny, skad ma taki sliczny kubraczek z plecaczkiem....sama bym takie kupila...