-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='ela40'][URL]http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=1642&NrSection=1&NrArticle=195443&IdTag=3791[/URL] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1450183824[/URL] Dzięki bardzo[/QUOTE] Biedne psinki, a maja watek na Dogo?
-
[quote name='maciaszek']O kurcze... Biedna Mia :(. Dobrze, że są te wizyty poadopcyjne, przynajmniej wiadomo co się dzieje. Myślę, że schronisko może, bez większych problemów, odebrać Mię na podstawie podpisanej umowy adopcyjnej, w której jest odwołanie do ustawy o ochronie zwierząt i zapis o odpowiednim traktowaniu zaadoptowanego czworonoga, a w tym domu Mia odpowiednio traktowana na pewno nie jest :(. Trzymam kciuki! Już naprawdę lepiej dla suni, żeby wróciła do schronu...[/QUOTE] Oj taka tragedia...Mia byla wyadoptowana ze schroniska?
-
[quote name='Alexandra29']Amando a masz może jakieś nowe wiesci co u Frania? Masz kontakt ?[/QUOTE] Sama jestem ciekawa, co nowego? Ogladalam zdjecia, sliczne i widac, ze franus szczesliwy.
-
[quote name='Jo37']Ależ metamorfoza ! Z tego maleństwa wyrósł taki wspaniały kocur.[/QUOTE] Kapitalne!!! Mam identycznego kota Muzia czarna, wredna ciagle wlaczy z bialym Guberem.
-
Jestem szczęśliwą Figusią- kocham teraz Anię
coronaaj replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']W Figusi zakochała się Pani z Gorzowa Wielkopolskiego Szukamy kogoś na wizytę![/QUOTE] Nie przychodzi mi nikt na mysl ale sporo cioteczek jest na Dogo. -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
coronaaj replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam dwie sprzeczne info; nie zyje nie przezyl kwarantanny, druga ze schroniska ze zostal adoptowany????? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atkaaaa']Założyłam wątek Dudzi, przepraszam za taki sztywny i mało przyciagający tekst ale kompletnie nie mam czasu, żeby coś więcej napisać:shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201845-10-letnia-pudelka...-po-tylu-latach-opuszczona-Gdynia-szukamy-transportu-do-TORUNIA?p=16272116#post16272116[/url][/QUOTE] Dodaj imie do tytulu....dzieki. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[B]Javena z Chelmka ostrzega.....[/B] [INDENT][B]Nie wiem ,czy mogę to tu wpisać.? Chciałam ostrzec osoby ,które adoptują pieski zwłaszcza pudelki.UWAGA NA PANIA Z E =MEILEM [/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL][B] CHEŁM ŚL. Chciała adoptować pudelka ,ale jak dowiedziała sie o wizycie przed adopcyjnej i ,że mieszkam w pobliżu, stanowczo odmówiła takiej wizyty. [/B][/INDENT] -
[quote name='furciaczek']Ale sympatyczna mordka:loveu: Trzeba tekstu do ogloszen:p[/QUOTE] Dog sliczny...jak ludzie moga zostawiac zwierzeta jak sie wyprowadzaja...dalej tego nie rozumiem, oj kary by sie przydaly...
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Mój biały znajomy pudelek, to Bąbelek,choć oczekuje na domek w d.t A Fafik równie piękny ( i łudząco podobny )[/QUOTE] A ma Babelek watek, moze jakies zdjecie wrzucisz. Co z Fafikiem? -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
coronaaj replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Bazarek dla Huntera: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201717[/url][/QUOTE] Juz zaczelam kupowac...Hunter piekny...mialam 2 mysliwskie Wiemerainers...Margot i Honor nawet z papierami, ksiazke moglabym napisac...zyly 17-18 lat -
[quote name='Asior']TAK opisz wszystko od początku. ja nie jestem w stanie tego opisać bo nie byłam tu z Tobą na samym początku. A babka też nie przedrze się przez tyle stron... Opisz wszystko i jej to podeśle...[/QUOTE] PIPI opisuj wszystko fajnie jak reportaz o Tobie bedzie w ponoramie ...watek dlugasny wiec musisz skrocic....
-
[quote name='marysia55'][B]a tutaj dołaczam jeszcze cos na zdrówko Szczoteczka o d Gonii66 [/B] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMdyi4yBcRMcAQ1UOS9-wUxb1f6bh4vyn0d3fp3Db6Megf3c6k[/IMG][/QUOTE] Brakuje nam Goni.....Szczotus nie rozrabiaj...badz grzeczny... Zagladnijcie do emeryta PePe [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16251380[/URL]
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czyzby Bingus na podworku troche rozrabia??? Wyglada pieknie....no domek gdzie jest ten domeczek... -
[quote name='Ingrid44']Schodki im kupic w Pet Store . Widzialam caly wybor w roznych kolorach :) :) :)[/QUOTE] Joe bedzie budowac....mam sliczne schodki ale boja sie wchodzic...robi sie z nich taka nawet trampolina ale nie dla moich kurdupelkow... INGRID44 wejdz na Pepe starenkiego 16 letniego pudliszona ale w dobrym zdrowiu... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16251380[/URL]
-
[quote name='Energy']Przelałam 100 zł ze skarbonki pudelków, proszę o potwierdzenie jak dojdzie przelew. Cieszę się, że Pepe jest zdrowy:lol:straszny maluszek z niego:lol: Slicznie dziekujemy...teraz wiesci o Pepe z DT.... ..."mam wspaniałe wieści. Pepe wg. badań krwi ma wyniki bardzo dobre, jak na starszego psiaka. Prześlę skan wyników i paragon za badanie. Weterynarz u którego leczę moje zwierzęta nie wziął za wizytę, a jedynie zostały opłacone badania krwi (70 złotych). Lekarz powiedział, żeby go nie przekarmiać, bo jak nabierze zbyt dużo masy, to siądzie mu kręgosłup. Dzisiaj Pepe zjadł miseczkę ryżu z mięsem. Wczoraj wskoczył na łóżko i czytał ze mną książkę. Zęby są-trzy. Paskudnie zakamienione, ale lekarz powiedział, ze i tak pomagają mu one w rozdrabnianiu jedzenia, więc lepiej zostawić. Oczka przemywać mu muszę herbatą, świetlikiem, ale nie gentamycyną przez dłuższy czas. Tak, ze jest dobrze. Porobię mu ogłoszenia i mam nadzieję, że ktoś sensowny się znajdzie, bo Pepe jest tego wart. To kochany pies....." Cioteczki potrzebujemy ogloszenia dla Pepe moze znajdzie jakis sensowny, kochajacy domek....
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
coronaaj replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']to faktycznie, przeszkód było dużo, ale jak zwykle wszystkie pokonałyście i cała podróż zakończyła się sukcesem. Gratuluje kolejnej udanej akcji :)[/QUOTE] No [B]Roadrunners brawo, duzo braw...robicie kawal dobrej roboty...super. Miziaki dla Melonika....oczywiscie dla Promyczka takze. [/B] -
[quote name='Arktyka']cioteczki bardzo prosze o wstrzymanie przywiezienia suni do mnie.... ostatnio w miejsce Kubusia ktory odszedl u mnie za TM przyjechal niewidomy staruszek Zygmus...jest duzo prawdopodobienstwo ze ma parwowiroze..wszystkich tymczasowiczow ktorzy nie maja szczepien...sa stare, oslabione w tym tez mojego szczeniora musialam ewakuowac do boksow wewnetrznych....mam nadzieje ze to pomoze i zaden nic nie zlapie...sorki ale do czasu wyjasnbienia sytuacji nie moge przyjac waszej malej i jej narazac...kuzna czuje sie jak bym siedziala na bombie zegarowej....:([/QUOTE] To test byl pozytywny...dziwne bo to starszy piesek....z reguly mlode i szczeniaki...bedziemy czekac...skad jest staruszek Zygmus od kogo go maszz???
-
[quote name='Asior']ta na którą piesy wskoczyć nie mogą :megagrin: ????[/QUOTE] :angryy::angryy:Tak , materac za gruby...wlasciwie platforma za wysoka :angryy:...wczoraj napracowalismy sie myslal Joe, ze da sie obciac ale niestety.....mam metode, :shake::shake:Pakus z ulubionym lozeczkiem (identyczne jak Wanda kupila tyle, ze wieksze) zostaje wniesiony na gore i wysypany na koldre...:evil_lol::evil_lol:niestety podniesc sie nie daje ucieka ale z lozkiem OK!!!:crazyeye: Oj ma charakterek ten pies...:crazyeye::crazyeye:kurdupelki sa podnoszone zreszta Bully nie wskakiwal na nizsze ...musze zmierzyc ile to ma wys...:eviltong::eviltong:
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
coronaaj replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']Czy moja deklaracja za styczeń już dotarła? Wpłacałam na poczcie, więc poproszę o potwierdzenie.[/QUOTE] Poprosze konto , dane wlaczajac pelny adres, po 20 cos jednorazowo przesle dla Jaspera....