-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='martka1982']to zależy czy Pan odpisze. chyba nie umie zbyt dobrze pisać po polsku a na końcu jego maila widniały dwie literki......fr :eviltong::eviltong:Ale co ci ten facet napisal w tym mailu? :cool3::cool3: :lol::lol:Podajcie konto na Stiviego na pw plus dane , po 20 cos moze wyskrobie...zajrzyjcie do PePe okazalo sie , ze wet dal mu 16 lat ale dosyc zdrowy i widzi i slyszy, no pudle dlugowieczne....:shake::shake::shake: http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16251380
-
[quote name='IVV']z przykroscia musze to napisac ,ale sytuacja finansowa Huntera nie jest wesola . Ja place miesiecznie za jego utrzymanie ,ale w wyniku problemow zdrowotnych psa bedzie on potrzebowal specjalistycznej karmy plus enzymy :( ( to okolo230zl + hotelikowanie) niestety nie jestem w stanie wziasc calej tej sumy na siebie ,poniewaz mam 4 psy na utrzymaniu w hoteliku u Funi,co wiaze sie z bardzo duzymi sumami miesiecznie. czy jest ktos z jakimis pomyslami jak pomoc temu psu ? ja zaoferowalam 50zl dodatkowo na karme i Handzia 20zl[/QUOTE] Gdzie jest watek Huntera? Podaj link...ja tez utzrymuje ze dwa pudle sama plus nawet nie wiem ile dokladnie , wole od czasu do czasu jednorazowo. Potzrebuje malych deklaracji na Pepe ma 16 lat....bedzie Dudzia watku nie ma jeszcze wyciagamy ja ze schronu w Ciapkowie (Gdynia)... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16251380[/URL]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
coronaaj replied to dog_master's topic in Off Topic
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ale macie tutaj slicznosci jestem zachwycona...:multi::multi:malujcie dalej.. -
Oj ciotki cos tutj cicho...gdzie moja sypialnia???
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']To przepraszam :( Kolejny więć biały pudelek niechciany w swoim domku :( Seria jakaś czy co :([/QUOTE] No jak adopcja nie wyjdzie zabieram Fafika bialego bede miala domek w W-wie....Hej!!!! nowa wiadomosc...PePe ma 16 lat i zdrowy jak na swoj wiek.no ma tylko 3 zeby zreszta zajrzyjcie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16251380[/URL] Co z Dudzia kto ja zawiezie do Arktyki???? -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'] Fajnie, że wieści są dobre. :-)[/QUOTE] No kapitalnie watroba OK!!!! Ale cioteczka zaszalala z ogloszeniami... -
[quote name='gameta']Jasza, ale ta od zakochanej cUrki nie jest taka zła, skoro chce wycietą sukę - coś powoli do ludzi dociera, nawet jeśli tylko z powodu dewastacji płotów... Kto jeszcze nei głosował na krakvecie w tym miesiącu? Znów jest dzika konkurencja... [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45[/URL] przypominam - oficjalnym kandydatem dogo zostało [B]schronisko w Szczecinku[/B][/QUOTE] To kto bedzie kandydatem Dogo w lutym? A propos "curki" ja mialam lepsze... ..." ej...paniuska wysle sunie bez wyczyszczenia przesylka konduktorska....pytam sie co to jest??? odp."""..pani ja konduktor , wsadzic w kartonik , zakleic..i wyslac darmowo" przez znajomego konduktora powiem panusce jakim pociagiem " Ze smiechu i wkurzenia zaczelam go wyzywac po...angielsku"""" Foty Czoko wspaniale...cudowna...
-
[quote name='marysia55']no to ja tez przechodzę na drinki ... a co mi tam :evil_lol: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5558/napjmorzerozkoszykj3.gif[/IMG][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5558/napjmorzerozkoszykj3.gif[/IMG][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5558/napjmorzerozkoszykj3.gif[/IMG][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5558/napjmorzerozkoszykj3.gif[/IMG][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5558/napjmorzerozkoszykj3.gif[/IMG] [B]ile wypiłaś ???:diabloti:[/B][/QUOTE] Drineczki super, wypije za Szczotusia pare!!!
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
coronaaj replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']przepraszam Was, ale jeszcze ciepła ważna petycja do podpisania: [URL]http://www.petycje.pl/6464[/URL] na pohybel zwyrodnialcom....[/QUOTE] Juz podpisalam ale mam problem z potwierdzeniem podpisu...posty lataja .... Czy macie to samo to juz drugi dzien.. -
[quote name='Kasia77'] Dziś mamy gorszy dzień :sad:, pogoda obrzydliwa-mokro i mokro, ciagle pada, od razu odbija sie na samopoczuciu i do wyjścia na siusiu trzeba zmuszać. Dziś byłam po tabletki dla dziewczyn. Jeśli chodzi o pieniądze jakie wpłynęły w styczniu dla Zory (Szuwar - 50zł , Evita2000 - 40zł , Coronaaj - 50zł , Avii -50zł ) - to zabezpieczają w leki cały najbliższy m-c - dziękujemy:) 4 listki Carprodylu/na 4 tygodnie (22zł listek) - 88zł esentiavet forte - 40zł na m-c caniviton w tabletkach - 80zł na m-c[/QUOTE] Co to za listki? U nas tez zimno i kurduple nie chca wychodzic...3-4C to u nas mroz....Zoreczko buziaki...
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
coronaaj replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd'] [B]Nowe, złe wieści[/B] Uszkodziło się jelito i wszystko zaczęło przeciekać do wewnątrz. Adaś miał drugą operację. Nie jest dobrze. Asik znów w drodze, ale wejdzie i napisze wieczorem, jak pogada z wetką na spokojnie.[/QUOTE] Oj Matko...oby dobrze sie skonczylo..Adasiu trzymaj sie....czekamy na wiesci.... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
coronaaj replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kajtus sliczny...dbacie o niego..... -
[quote name='Atkaaaa']Mam dobre wieści! ;) Dudzia może pojechać do Arktyki jeśli tylko osoba która zajmie się transportem psa z Gdyni do Torunia podpiszę umowę adopcyjną na zasadzie, że to wlasnie ona przewozi psa a dane jako wlasciwego wlasciciela psa będą Arktyki. I teraz jeśli mogę to proszę o skan dowodu osobistego (na maila tego co podałam wczesniej)... niestety bez tego ani rusz. Umowa bedzie na osobe przewożącą natomiast do dokumentów będzie przypięty skan dowodu osoby u której Dudzia będzie przebywać, w tym wypadku Arktyki. Także, jak to nie problem to szukamy transportu ;)[/QUOTE] Czyli trzeba szukac transportu....szukamy.
-
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
coronaaj replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']Helg&Ares jest w stalym kontakcie z nowym domkiem - chyba bedzie ok, choc maly sie boi Pana domu i wogole mezczyzn.[/QUOTE] Oj super , ze Viko juz w domku samych szczesliwosci.. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atkaaaa']wieczorem postaram sie coś naskrobać, niestety też niewiele o niej wiem. Jutro będę w schronie to dowiem się o historię itp... więc w sumie wątek pewnie powstanie dopiero jutro późnym wieczorem.[/QUOTE] Z niecierpliwoscia czekamy na wiesci.... -
[quote name='Tola']Jakie cuda:loveu: Wyrosła dziewczynka:loveu:[/QUOTE] Cudowne te pieski, lubie tutaj zagladac bo serce sie raduje , ze tyle psiaczkow z nalazlo domki...
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']zobaczcie jaką bidę mi podesłała dziewczyna bo szukam pudelka lub sznaucerka mini dla starszej Pani która zadzwoniła w sprawie hektora, psiak musi lubić dzieci! Tą bidę podeślę Pani jako pierwszą, bo jest idealny ale jak by co wkleję go tu też. przeklejam z żywieckiego wątku: "To jest Fafik(niestety nie mam lepszego zdjęcia) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8555/zdjcie0000j.jpg[/IMG] Fafik ma ok. 3 lat i jest średniej wielkości "barankiem" od małego był wychowywany razem z dziećmi nie wiem jak reaguje na koty, ale z innymi psami podobno się dogaduje Fafik jak najszybciej potrzebuje DT albo jeszcze lepiej DS .. aktualnie mieszka u ludzi, którzy już go nie chcą i nie traktują zbyt dobrze .. pomimo, że to delikatny pudelek większość czasu musi spędzać zamknięty na balkonie .. piesek przebywa w okolicach Bielska. W sprawie Fafika można się kontaktować z bubu"[/QUOTE] Slicznota...ten Fafik ...gdzie on jest u kogo? Poprosze o ten watek ....juz bym go chciala... -
Jestem szczęśliwą Figusią- kocham teraz Anię
coronaaj replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']Alu no to sypialnia nie dla psów-cóż to o nich nie myslałas jak wybierałas. Następny domek dla Figusi odpadł[/QUOTE] :placz:Zle ze znowu domek nie wypalil ale musi byc odpowiedni byle co to nie dla Figusi...sama wiesz...sypialnia bardzo ladna ale materac sie podwyzszyl, Joe bedzie budowac jakies schodki, jedne mamy ale Pakus nie chcial wchodzic (wczoraj probowalam ) pakowal sie sam, nie chial isc na rece warczal i uciekal jak zwykle , w koncu dal sie podsadzic na rekach , z kurduplami jeszcze nie probowalam ze schodkami ale pewnie tez trzeba podsadzac...wczoraj podsadzilam ... :diabloti::diabloti:przez Dogo o malo nie spalilam jedzenia dla piskow (mielonka wolowa z ryzem), studze i beda jesc o ile zechca....:angryy::angryy: