Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. [quote name='fizia'][COLOR=blue]Witam ! Pani Aniu, Fibi ma się świetnie,wydaje mi się,że już się zadomowiła na dobre :) Oczywiscie czasami jest niegrzeczna,ale ją tak kochamy,że tego nie widzimy;) Uszka nadal wilgotne ale czyscimy i wpuszczamy kropelki,może kiedys się uda je wyleczyc. Jedyne co mnie martwi to to,że wcale nie chce jesc psiego jedzenia tylko domowe,a to niestety nie jest dla pieska dobre :( nie interesują ją nawet specjalne psie przysmaki,a gdy tylko ktos je słodycze to skacze jak oszalała,ale bedziemy z tym walczyc. Do lecznicy w sprawie sterylizacji wybieram się z nią w piatek,więc napiszę ,co i jak. Pozdrawiam serdecznie Magda[/COLOR] [URL="http://i40.tinypic.com/s2w58x.jpg"][IMG]http://i40.tinypic.com/s2w58x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i40.tinypic.com/5zpmj5.jpg"][IMG]http://i40.tinypic.com/5zpmj5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i41.tinypic.com/21n2vd2.jpg"][IMG]http://i41.tinypic.com/21n2vd2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Fiziu, poradz pani Magdzie niech sucha karme troche namoczy olejem. Tak robi Idusiek z Romkiem bo cholera jadl tylko kanapeczki i parowki. Teraz troche sie przyzwyczail ale dalej ciezko. Powoli jednak odzwyczajac. Ja swoje karmie sucha ale w osobnych miseczkach daje Cesar albo cos innego. Moje lubia suche ale przyzwyczajone, jak marudza to trzeba przeglodzic i na drugi dzien jedza jak ta lala!! To sa uparte pudelki!!! Co do uszek to radze zapytac weta, moze trzeba dac antybiotyk bo same kropelki moga nie pomagac. Rowniez moze wet wyczysci i przeplucze uszy tak robilismy z Baxterkiem ale nie sami bo trudno. Dobry ryz gotowany z miesem mielonym ale tez gotowanym. Slodycze kompletnie out , nie dawac !!! Czekolada , rodzynki, winogrona moze psa zabic i to kazdego. Trzeba dbac o watrobe !!! Zdjecia kapitalne , rzeczywiscie Fibi akrobatka, figury niesamowite. Fiziu , mozesz podac pani Magdzie moj prywatny email to chetnie pomoge radami i nie tylko.
  2. [quote name='bico'][B][COLOR=Red][SIZE=3]Pytanie do osoby o nicku GONZALES - czy te 25 pln to wplata na Bazyla czy na Ślimaka?? Bo niestety nie było dopisku?:shake:[/SIZE][/COLOR][/B] [SIZE=2][COLOR=Black]jakby co wpisałam wpłatę do Bazyla, bo czytałam w pierwszym poście - ewa gonzales - 25 pln i uznałam, że się zgadza, ale nie chce niczego poknocić, zbieram na jedno konto kasę dla 3 psów:roll: [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Podaj na PW te konto na ktore zbierasz na 3 psiaki. Cos skapne dla tych 2 pozostalych. No, witaj Lara na tym watku, a mialas sie uczyc! Ona ma niespozyta energie, super zuch dziewczyna oby takich wiecej....
  3. No, odemnie tez cos dla Bazylka. Allegro na Bazylka [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=643682487]3l_Bernardyn_Jego przeznaczeniem_IGŁA? Pomóżcie (643682487) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  4. Prosze o podanie namiarow na dobrego Neurologa, miejsce na rezonans. Narazie mamy jakas klinike w Brnie, SGGW w W-wie ale bez nazwiska neurologa.
  5. Oj, zeby tak ktos wzial je razem do DS. Wygladaja na zdjeciach przecudownie.
  6. Lara; no to czekamy na wieści o Fibi, i może na jakieś zdjęcia :cool3: Byloby wspaniale gdyby pani Magda cos przeslala ale ona napewno ma trudnosci z Dogo. Ja sie nie wyrejestrowuje wogole, system wlacza i wylacza mnie automatycznie??? Sa jakies "bugs" , posty skacza i inne trudnosci. Nawet zaplacilam jakas subskrypcje to wtedy weszlam bo darmowo mnie nie chcieli. Czy macie z tym tez klopoty?
  7. Sabina02;Poprostu napisz na watku jaka kwote deklarujesz i czy jednorazowo czy miesiecznie... a jak przyjdzie czas, to sie upomnimy... ;) Narazie deklaruje 60zl miesiecznie ale jak bedzie potrzeba to moze i wiecej. Mam tez juz inne bidule:multi: No to deklerujcie , bo wyglada, ze forsa bedzie potrzebna!!!:cool3:
  8. Wyglada na to, ze ma brudne i popsute zeby, dlatego jedzie mu z buzi. Potrzebne czyszczenie i ekstrakcje bo psina pewnie nie miala czyszczonych w zyciu zebow. Niestety , musi byc narkoza . Wet musi zadecydowac po dokladnych badaniach krwi, serdeszka, etc....
  9. Zdjecia rewelacyjne, Romeczek wyglada cudownie!!! Jest szczesliwy , to widac na zdjeciach. Staraj sie nie moczyc suchej karmy bo tak pies czysci zeby. Przyzwyczai sie do suchej, nie ma sprawy.
  10. Komu mam wyslac deklaracje finansowa dl promyczka?
  11. Zgadzam sie z Lara, Fizia wie jak najlepiej przeznaczyc pieniazki na te psiny!!! Fizia bedzie jeszcze troche grosza bo zebralam wsrod sasiadow z Driftwood , mojej ulicy jeszcze 50USD, czekam na lepsze przeliczenie zeby wyszlo wiecej.
  12. Nie zwlekacjie, zacznijcie zbierac na Promyczka bo czas goni, czym szybciej tym lepiej!!! Moze katowickie cioteczki cos pomoga? Podajcie konto gdzie mam przelac jakas kase dla Promyczka. Glowy do gory, trzeba walczyc o taka ladna, madra psine!!!!
  13. Umiescilam prosbe o pomoc w watku; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piesek-kudlaczek-bez-oczka-w-schronie-juz-w-dt-potrzebny-ds-katowice-134503/[/URL] Moze katowickie cioteczki cos pomoga.
  14. Umiescilam prosbe o pomoc w watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piesek-kudlaczek-bez-oczka-w-schronie-juz-w-dt-potrzebny-ds-katowice-134503/[/URL] Moze katowickie cioteczki cos pomoga...
  15. Katowickie cioteczki, moze cos mozecie pomoc temu bidakowi, slodka psinka pieskowi. Potrzebny katowicki DT ze wzgledu na rehabilitacje w Katowicach. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/konieczna-rehabilitacja-potrzebny-dt-w-miescie-z-centrum-rehabilitacji-135543/[/URL]
  16. Oj dziewczyny, ja tez mam to samo, dalej nie moge sie pozbierac po tej stracie. Szykuje 3 miseczki zamiast 2, szukam lekarstw Baxiego, mam wyrzuty sumienia, ze moze czegos nie dopatrzylam , moze jeszcze mogl pozyc chociaz troche . Adoptujac Baxterka dobrze wiedzialam, ze ma wiele problemow, serce, anemia, etc...ale zostal podleczony , jadl za dwoch, chodzil wspaniale na spacerki. pojechal do Polski na 4 miesiace, najlepiej zniosl podroz. Ja swojego Baxterka mam w domu, w urnie, ktora jest ramka na fotografie , wiec ciagle patrzy na mnie i jest z nami. Moj maz jak przechodzi kolo baru gdzie stoi to foto to zagada od czasu do czasu do psiny. Mialam sporo psow w swoim zyciu ale to byl najwierniejszy, najbardziej przywiazany przyjaciel!!! Brak mi go i chce mi sie plakac...
  17. Czy cos nowego z Cyklusiem? Oby sie cos wyklarowalo z domkiem.Taki sliczny psiak .
  18. Rocky, super piesek z taka tragiczna przeszloscia.
  19. Super, ze pani Magda odezwala sie do Fizi. Z rejestracja na dogo sa problemy, trzeba przestrzec pania Magde niech sie nie zraza.. Tego pieska siostry z charakterkiem , to bym jednak pilnowala , a moze on wykastrowany? Wtedy nie ma problemu tylko jak on reaguje na Fibi?
  20. Spokoj , spokojem , a w czasie jak odpisywalam Borrego musial wpasc do basenu. Przyszedl do domu caly mokry i caly trzesie sie jak galareta.To ze strachu, czyli strach rowniez moze byc przyczyna!!! Pomaga okrycie paroma recznikami i tulenie psa dosyc dlugo do siebie, wtedy czuje sie bezpiecznie.
  21. idusiek Nie rozumiem tego, że on sie często trzęsie i nie wiem czy chory czy tak pudel mają....ale to chyba nie jest normalne? :roll: Co może być tego przyczyną Pudle , szczegolnie te porzucone sa bardzo wrazliwe, niecierpliwe, przywiazane do nowego pana, ale to wszystko dlatego, ze tak bardzo boja sie, ze znowu straca pana i domek. Czy on sie trzesie caly, czy tylko glowa, lapki? Zabierz go do zwyklego weta wtedy bedziemy wiedzialy wiecej. Mam nadzieje, ze to nie to samo co ma Borrego. Problem z Borrego po badaniach neurologa to kregi szyjne, dysk, uciska nerw. Potrzebny rentgen i Rezonans Magnetyczny zeby na 100% zdiagnozowac. Pomogly lekarstwa Predisone (steryd) i Tramadol na rozluznienie miesni. Pomoglo po pierwszej dawce, narazie spokoj.
  22. Slicznie Rocky wyglada. Przygotowany na lato. Zrobil sie jakby troche wyzszy?
  23. No, nareszcie sie udalo!! Fibi ma domek!!!! Pati, super dzieki za prowadzenie Fibi i wszystkie klopoty i nerwy!!!
  24. Napisz na pw to szerzej ci wytlumacze. SAMe to lekarstwo na watrobe bardzo dobre bo oczyszcza watrobe z toksyn. Trzeba dawac na czczo. Jest w plynie i w pigulkach. Zapytaj sie swojego weterynarza i jak zna angielski to wydrukuj i pokaz. Ludzie chorzy na watrobe tez to przyjmuja , widzialam w aptekach. Pieskom czy kotom musi przepisac weterynarz bo dawka zalezna od wagi, no i diagnozy. Pies musi miec dokladne badania krwi, a jak weterynarz dalej nie moze zdiagnozowac , to pozostaje opcja biopsji watroby. Wtedy lekarz zdiagnozuje napewno.
  25. Oj wiem , wiem co to znaczy, sama stracilam 23.XI.2008 Baxterka. Mialam go prawie 5 lat , bez 3 miesiecy ale dalej nie moge sie pozbierac. Ciagle bede go pamietac. Szczerze wspolczuje.
×
×
  • Create New...