-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
Zdredowana SHITZU ze schroniska. Ma DOM!
coronaaj replied to truskawa144's topic in Już w nowym domu
Fizia i Truskawa; Nie mam internetu wywala mnie co pare minut. Odpisze jak naprawia. Chesea wspaniala i ciesze sie, ze ma super domek. Oby wiecej bidul takie domki znalazly!!! -
Podajcie konto na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jak naprawia internet to zaraz zrobie przelew.
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Co do trzęsienia - Romek ( mam czasami wrażenie ) trzesie się od strony tylnych nóżek i to przechodzi potem w trzęsienie całrgo ciała. Czasami też mam wrażenie, ze jak usypia to ma takie niby tiki, tak jak człowiek nieraz usypia i go czasem tak zgdrygnie. co do kropelek- sotsujemy na razie Tobrex - już mu tak oczka nie łzawią. Poker a jak działają korpelki na zaćmę?[/QUOTE] No to nie tak zle, raczej padaczka to nie jest.. przyczyny moga byc ogolne wycienczenie organizmu, bol pewnie od zebow, cos z nerkami nawet zapalenie, maly poziom cukru we krwi, jakis ucisk na kregoslup, ogolne problemy neurologiczne. Oprocz badania bardzo dokladnego krwi, potrzebny tzw. profil biochemiczny; biora krew jak pies na czczo i za pare godzin karmia i znowu biora krew. Jak znaja panstwo angielski to doskonala strona na wszystkie choroby; maja alfabetycznie wszystkie choroby, wpisac w wyszukiwarke disease albo objaw . [url=http://www.petplace.com/dogs/tremors-shaking-in-dogs/page1.aspx]Tremors/Shaking in Dogs[/url] Prosze za bardzo sie nie wczytywac bo wtedy wychodzi, ze pies chory na wszystko, musi byc wet. -
[quote name='MyrkurDagur']Ależ tu ruch i ile emocji :crazyeye:[/QUOTE] No i doskonale, ze taki ruch bo trzeba pomagac, a cioteczki aktywne z ogromnym sercem!!! Tutaj tragedia, POMOCY!!!! [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
[quote name='kmonika']Fibusia jaka szczesliwa:loveu::multi:dzieki cioteczkom:loveu:[/QUOTE] Super Z Fibusia!! A tutaj tragedia, POMOCY!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedrzejow-swietokrzyskie-27-psow-czeka-eksmisja-schron-w-dyminach-106655/[/URL] Cegielki Allegro [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
[quote name='Vesna']Deklaruję jednorazową wpłatę 50zł. To niedużo, ale liczę, że ziarnko do ziarnka... [SIZE=1]może uda mi się wyszperać z konta więcej, ale na razie tyle mogę na pewno wpłacić.[/SIZE] Proszę tylko o info z numerem konta i tytułem wpłaty.[/QUOTE] Nie masz racji, to duzo, kazda wplata pomago. Tak jak napisalas ziarnko do ziarnka
-
[quote name='Soema']Nie wiem co napisać.. naprawdę.. DZIĘKUJĘ :Rose::oops::Rose: [SIZE=1]chyba się popłaczę..[/SIZE] O Allegro będę prosiła, jak tylko będę wiedziała, że deklarację będą. :) :multi:[/QUOTE] Ty lepiej nie placz, trzeba walczyc!!!! Dobra wiadomosc. Moja Mama (dwie meksykanskie znajdy pudlowate) daje 50USD moze Jej sasiadka Bev tez cos dorzuci bo dala mi na innego psiaczka z Dogo.
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Musze przyznac sie, ze sie ucieszylam, ze Cyklopek nie idzie do tych ze "skorzanymi kanapami", nie czul by sie tam dobrze, mam troche nosa, za duzo snobizmu. Jak ma sie psiury to raczej skorzane kanapy odpadaja ale zawsze sa futrzaki, etc..jak sie chce to mozna cos zaradzic. Pomozcie tym ciotkom bo im likwiduja azyl, bardzo prosze jakas trzeba pomoc. [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
coronaaj replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Blagam !!! Pomozcie tym dziewczynow na cegielkowym Allegro! Jest rowniez watek na dogo. [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Złotko - maleństwo szczęśliwe za TM [']
coronaaj replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciesze sie, ze Zlotko przytyl i ma sie niezle... Prosze pomozcie tym dziewczynom na cegielkowym Allegro.Jest rowniez watek na dogo. LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro -
[quote name='Soema']Oby się ktoś znalazł :mad: Każda pomoc jest bardzo potrzebna.. :oops: mam nadzieję, że uda się im pomóc. Może uda się również zrobić allegro cegiełkowe, ale pierw.. musimy mieć jakiekolwiek deklarację :roll:[/QUOTE] Deklaruje 100zl miesiecznie, wplata moze byc odrazu za pare miesiecy. Dajcie znac kiedy i gdzie wplacac. Zrobcie cegielki na Allegro, ludzie ogladaja. Powodzenia!!!!
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Sliczny, kochany psiak. Przeciw zaćmie można stosować bardzo dobre krople MUCOKEHL firmy SANUM do kupienia bez recepty.[/QUOTE] Poker; super dzieki za nazwe kropli. Dam znac na innych watkach, czesto ludzie nie wiedza, ze mozna kupic lekarstwo bez recepty. Inna uwaga; w Polsce nie ma aptek tylko dla zwierzat, bylam tym zaskoczona tylko u weta albo w normalnej aptece. -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida nie panikuj, bedzie dobrze z Romusiem. Pudle z mojego doswadczenia to lubia sie trzasc; ze strachu, z podekscytowania, moze byc nerwowe, mala ilosc cukru we krwi (bardzo czesto), nie czuja sie dobrze, goraczka, zimno, bol (moze zeby) . Pamietaj, ze Romeczek przeszedl tak duzo w ciagu ostatnich tygodni, a nie wiemy jakie bylo jego zycie przedtem?? Badanie krwi na poczatek, ale fajnie, ze dostal kropelki na oczy. -
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
coronaaj replied to fizia's topic in Już w nowym domu
fizia;Truskawa W schronisku jest trochę kudłaczy. Strasznie by sie przydała dla nich taka porządna maszynka. Ile taka przyzwoita, dobrej jakosci maszynka kosztuje?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Zdredowana SHITZU ze schroniska. Ma DOM!
coronaaj replied to truskawa144's topic in Już w nowym domu
A to jescze inne Shih tzu z Warszawy? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/shih-tzu-whisky-szuka-nowego-domku-warszawa-137159/[/URL] -
Zdredowana SHITZU ze schroniska. Ma DOM!
coronaaj replied to truskawa144's topic in Już w nowym domu
[quote name='truskawa144']Nie,jeszcze ją za mało znam i nic mi do niej nie pasuje. Poza tym taka mała księżniczka to powinna mieć odpowiednie imię:loveu: Jakieś propozycje? Duża? Serio? A mnie się wydaje,że ona jest maleńka,jest np. mniejsza od 10 tyg szczeniaczka którego tymczasuje do jutra,mniejsza od mojej suni kundelki którą zawsze uważałam za malutką,nawet mniejsza od większości kotów w schronisku. Po obcięciu tego całego filcu to nie wiem czy ona z 5kg waży. Może tak na fotkach wygląda bo nie ma porównania z niczym,jest tylko koc. I tak obawiałam się,że będzie miała jakieś rany,kleszcze czy będzie bardzo chuda po obcięciu ale nie wygląda tak źle. W sumie przez te 6 dni w schronisku jadła do woli a wcześniej też raczej nie była zagłodzona. Może ktoś ją traktował jako psa podwórkowego i nawet się nie zmartwił jak mu gdzieś zniknęła. Nikt jej nie szuka a fryzjerka mówiła,że takie kołtuny robią się co najmniej 4 miesiące. Nawet jeśli miała jakiś dom niedawno to chyba nie było odpowiednie miejsce.[/QUOTE] No mnie sie wydaje duza bo moje to po 2.5 moze niecale 3kg. Moj bialy kot Guber ma okolo 15kg, a wredna czarna Muzia jakies 7-8. Mam jeszcze dwa koty jezeli chodzi o scislosc.. Moze Caira, Tuffy, Cora , Bibi ( to moje zdrobniale) Lucy, Lena (z Aeropets) Wejdzcie na [URL="http://www.aeropets.com"]www.aeropets.com[/URL] w adopted dogs , sa zdjecia i masa roznych imion , niektore bardzo fajne. -
Złotko - maleństwo szczęśliwe za TM [']
coronaaj replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bubu , dziekuje za neurologa . Trzymajmy kciuki za Zlotko, oby sie udalo. -
Zdredowana SHITZU ze schroniska. Ma DOM!
coronaaj replied to truskawa144's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Kolejny szczęśliwiec na tymczasie u Truskawy:loveu: Ależ bidula musi czuć ulgę bez tych kołtunów![/QUOTE] Fizia, Truskawa; a macie juz imie dla tej slicznotki bo nie doczytalam? Troche duza jak na Shi tzu ale ja jestem od pudli i sie nie znam. Fizia , wreszcie wyslalam te nazbierane od moich sasiadow z Driftwood plus moja Mama (pudel mieszaniec i pudel z maltanczykiem tez z Meksyku ). znajdy). Cos sezon na Shi tzu bo sasiadka Mamay pytala czy nie chce psa bo wlasicielka umierajaca i jest do oddania. Nie znam szczegolow.