Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. gameta; Słuchajcie, a nie dziwi was ta [B]kuweta[/B] na wyposazeniu ?:mad::mad::mad::mad: Pani mi napisala, ze pies spi w kuwecie...o cholera jeszcze o tym nie slyszalam??:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  2. [quote name='aniazuraw']Jak tak dużo pracują i wyjeżdzają to z kim zostaje ukochana córcia?[/QUOTE] Witam serdecznie!! Pikusia nigdy nie była agresywna w stosunku do dzieci ani inngo człowieka. Oczywiście,że pies załatwia sie na dworze a kuweta jest do spania!! (jak kupywaliśmy legowisko dla naszej suczki na opakowaniu pisało,że jest to kuweta dla psa). A co do tego dlaczego postanowiliśmy ja oddać: *mamy małe dziecko, które dopiero uczy się chodzić i małe mieszkanie w bloku (34m2). Nasza córka już nie raz miała problemy z połkniętą sierścią pieska. Prodzę mi uwierzyć,że przy każdym psie który choć tochę się leni można sprzątać kilka razy dziennie a i tak sie zawsze znajdzie jakaś sierść, którą później dziecko na rączkach przenosi do buzi. *drugim powodem jest wyjazd całej naszej rodziny(która mogłaby się zaopiekować pieskiem) na wczasy. W naszej okkolicy nie ma tzw hotelu dla zwierząt gdzie można oddać pupila za odpłatnością na jakiś czas. *a po trzecie razem z mężem pracujemy, córka jest u dziadków a piesek niestety (odkąd się urodziła córka) jest na drugim planie... Jeżeli będą jeszcze jakieś pytania proszę o kontakt; 510-576-874 lub 512-277-126 Pozdrawiam Serdecznie Dorota Stec To dostalam dzisiaj od tej pani, juz mnie trzesie.
  3. [quote name='Asior']poprawka... dzwoniłam właśnie do schronu... Pako dopiero dziś miał pobrane badanie... :roll: jutro rano będą wyniki... Niestety tak jak mówiłam, nie ma szans na dokładniejsze badania.. Te badania są robione w laboratorium ludzkim,... Pani mówiła, ze przydało by się mu zrobić jakieś badanie które wyklucza chorobę "beringa" ??"berlina"?? "lub Weringa....( oczywiście zapisałam, ale widać inaczej się to pisze i w googlach nie wyskakuje nic kiedy to wpisuje) Że takie profesjonalne badanie wykonują w niemczech w laboratorium Vaidex (czy jakos tak), ale że w warszawie tez pobierają i wysyłają.. ze koszt wynosi 60 zł.... Jutro pozapisuje te nazwy dokładnie, jak będe dzwoniła o wyniki badań... Teraz maluch idzie na szpitalik i tam będzie na razie siedział...[/QUOTE] Daj znac o wynikach. Musi miec kompletne badanie krwi (complete blood test) i chemiczny profil (chemical profile). Ten chemiczny profil to na czczo biora krew , badaja i za pare godzin karmia i znowu test. Niech wysla do Niemiec jak trzeba...
  4. [quote name='ania14p']A nie mówiłam :diabloti:! Jakoś tak się złożyło, że prawie wszystkie domy, które sprawdzałam okazywały się trafione (prawie, bo kilka skreśliłam po wstępnej rozmowie telefonicznej), ale jako starsza osoba nie będę ganiała do złych domów! Gratulacje dla Cyklusia, Klaudii i Lukasza :smilecol:![/QUOTE] To sie nazywa miec nosa!!!! Twoja intuicja super no i doswiadczenie.. Moja hamerykanska technologia nie dziala moze ktos wklei watek Paco. Cudna kruszyna i madra , nie chce siedziec w magazynie i gryzie cioteczki...ale madralinski
  5. [quote name='leni356']Ja się dołożę cosik[/QUOTE] Ja tez grosik doloze !! Komp tylko musi dzialac nigdzie nie moge sie dostac . Leni , Mruczka wyjechala 14 czerca a tutaj mamy Szwecje? Kapujesz? Pisz bo wszystko dochodzi tylko nie moge tam wejsc
  6. Ledwo sie tutaj dostalam. Napisalam do tej ..k... ze jestem zainteresowana , zadalam pare pytan, bardzo grzecznie ale ledwo panowalam nad soba...zobaczymy co mi odpisze. Trzeba ratowac psunie bo ja jeszcze do wora wsadza albo wyrzuca...nie mam dostepu do maila. nie wiem czy to przejdzie
  7. [quote name='Abrakadabra']Boszzzzzeeeee! Bylam odcieta od Net-u! Na dodatek nie mam polskich liter. Opowiadalam ludziom przez telefon o malutku :cool3:.. Dajcie mi jeszcze chwilke - zepsul mi sie laptop, reuter, palmtop, internet. Wprawdzie wspominali o mlodym psiaku, ale po wysluchani historii malego - nie wykluczyli mozliwosci jego przygarniecia... Pamietam, ale czekam na naprawe sprzetu, z ktorym podjade do tych ludzi :roll:[/QUOTE] Welcome To The Club , mam to samo i tez bez polskich liter!!! Dostaje wariacji.. Tylko dobrze sprawdz tych ludzi, to jest starszy piesek i do tego kruszynka. Musi byc dokladne badanie weta wlaczajac specjalistow. Co do oczka to dr. Garncarz ale jak jest ok czyli widzi to co przeszkadza, ze jedno wieksze, moze sie taki urodzil? Dr Tecza dermatolog (wszystko Warszawa) . Jest cudowny i madrala!! Dobrze wam ciotki, ze troche podgryza, po co go pakujecie do tej pakamery. Prawdopodobnie awitaminoza, mala anemia, moze i tarczyca. Nie kracze tylko badanie dokladne i profil chemiczny na poczatek i wszystko wyjdzie. Sorry Fizia tez mam klopoty z cudami techniki!!!
  8. [quote name='Soema']Też się nie spodziewałam... Ehhh teraz byle do czwartku, a najlepiej miesiąc do przodu :roll::oops:[/QUOTE] Podaj imie Mamy ,adres mam. Wywala mnie z [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] msn ma duzy bug .
  9. [quote name='Finetta']I grube i stare(przynajmniej ja) Ado!:oops:[/QUOTE] Finetta; No to sie dobralysmy , ja mloda (ha,ha) babcia, no pare kg to moglabym zgubic!!! Kociara to tez jestem, 2 jeden z 15 kg bialy Guber i wszyscy mysla ze z papierami, druga czarna wredna Muzia no polowa wagi. Niestety psy (dwa pudle maciupkie) nie toleruja kotow. Sa oddzielone , w dzien sypialnia i wybieg na dwor, noc koty urzeduja w sypialni i calym domu z wyjatkiem pokoju tzw TVPolonia gdzie spia psy . Moje psy reaguja na dzwiek TVPOlonia zasuwaja do pokoju, niesamowite. Napisze do ciebie na pw , moj [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  10. Asior; To moze by pasowalo, wyglada slicznie. Gdzie on jest teraz? No i maly, ma mniej niz moje (Bully jakies okolo 2kg, Borrego 2.5kg). Mam dobrego dermatologa dr. Tecza ona mojego Baxunia (TM) wyleczyla z problemow skory w ciagu 2 tygodni . Napisz o nim wiecej. Jak sie wabi? Kiedy ta wlascicielka umarla?
  11. [quote name='ihabe']Kwitnie:loveu: Niania nie moze sie nadziwić jak szybko piesek może odzyć:loveu: To piękne móc patrzeć jak tem psiak z dnia na dzień staje się szczęśliwszy:loveu:[/QUOTE] To wszystko dzieki Niani, tyle daje mu serca , milosci, prawdziwy aniol , nie mam slow oby takich wiecej . Mikus to czuje i zdrowieje z dnia na dzien!!! Czekamy na wizyte u weta, zobaczymy co powie.
  12. [quote name='zuzel']przepraszam zagłupie pytanie :oops: ale czy numer chipa jest dobrze przepisany? ja wiem że to głupie pytanie, ale MOŻE...[/QUOTE] To wcale nie glupie pytanie, zalezy od rodzaju czytnika.Moje psy na Gagarina w W-wie jak wyrabialam EU paszporty lekarz mial problemy od odczytaniem chipa (amerykanskie) ale przyniosl inny i bylo OK. Dr Lesniak powiedzial, ze chipy w Polsce czy Europie musi byc odpowiedni czytnik, tyle zrozumialam.
  13. Bubu tak mi przykro i za serce sciska...Jest za TM szczesliwy i pod opieka Baxterka, Bursztynka i innych kochanych mordek. Zrobilas dla niego bardzo duzo i to sie liczy ale tak widocznie mialo byc, Jego swieczka zgasla....
  14. [quote name='malawaszka'][URL="http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Lubliniec&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0"]Lubliniec, Centrum miasta - Zumi.pl Lokalizator internetowy[/URL] to jest około 35 km od Częstochowy na zachód - a co jest w Lublińcu?[/QUOTE] Chodzi o Morelke, starego malego pudelka .Szukam go i nie moge znalesc. Lara ma link bo moj komp nawala ale tutaj na watku tez jest moze na 3 stronie??
  15. [quote name='coronaaj']Juz nie kombinujcie z Allegro, wszystko OK!!!! Przelew z banku poszedl dzisiaj na 2250.00 wiec jest na zaplacenie p... ALL (sorry). Mam problem ze skrzynka mailowa, internet tez nie dziala jak powinien.[/QUOTE] Karina i Roma dostaly kopie przelewu emailem , o ile doszlo ???
  16. [quote name='zuzlikowa']Przeleciałam całość i... _na razie nic nie kombinuję przy allegro!Nie chcę zwracać na siebie zbędnej uwagi...konto jeszcze może się przydać!Kombinowanie przy aukcji wzbudzi niepokój...na dziś i na przyszłość! A nie zawsze będę miała pod ręką konto fundacji!...muszę zostać wiarygodna.Prowizja jest taka jak pisała Isadora i Lara...4%,czyli za 500 cegiełek to jest 100zł...dziś jeszcze o tym nie myślę.Konkretna informacja pójdzie po zakończeniu aukcji. _sporo osób potwierdziło dokonanie wpłaty! _Paulinko...pomysł wirtualnych adopcji wart realizacji! _Anetko dziś więcej szczęśliwych informacji...Psiaczek z oczkami,pieniążki dla Stefcia,domek dla Beki,domek dla Fredzia...oj znalazłoby się ich więcej! _dyplom za cegiełki gotowy...zrobiła go Isadora...pięknie zrobiła!...roześlę po zakończeniu licytacji lub w wolnej chwili![/QUOTE] Juz nie kombinujcie z Allegro, wszystko OK!!!! Przelew z banku poszedl dzisiaj na 2250.00 wiec jest na zaplacenie p... ALL (sorry). Mam problem ze skrzynka mailowa, internet tez nie dziala jak powinien.
  17. [quote name='Soema']Coronaaj o co chodzi z Morelką? Ehh, już się nie mogę doczekać jak się pojawi LACRIMA albo Mosii...[/QUOTE] Chcialabym sie nia zajac , adoptowac , wyleczyc, etc... bo malutka, starutka , taka mala bidulka. Moje pewnie by ja zaakceptowaly, zreszta to nie ma znaczenia , Baxi za TM nigdy tych 2 nie akceptowal ale jak byly u weta, u fryzjera czy w podrozy to zgoda az ta lala!!!!!!
  18. [quote name='coronaaj']Witaj Lara; Milo, ze tutaj tez jestes. Kochane ciotki, Lara to jedna z najlepszych katowickich ciotecze!!!! Super dziewczyna........ Dalej szukam Morelki ale bez powodzenia...moze ktos cos o niej wie, pomocy!!!! [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=152]Pudelka Morelka.Owoc nieszcz[/QUOTE] Nie moge wkleic linka o Morelce, moj komp traci polaczenie. Moze ktos to wklei.. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=152[/URL]
  19. Morelka [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=152]Pudelka Morelka.Owoc nieszcz
  20. [quote name='__Lara']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witaj Lara; Milo, ze tutaj tez jestes. Kochane ciotki, Lara to jedna z najlepszych katowickich ciotecze!!!! Super dziewczyna........ Dalej szukam Morelki ale bez powodzenia...moze ktos cos o niej wie, pomocy!!!! [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=152]Pudelka Morelka.Owoc nieszcz
  21. [quote name='Anna_33']Przykro mi, ze wraca z adopcji, ale spokojnie.. U Ciebie w domu brudzila? Nawet jesli, mozna ja tego oduczyc. Od razu zaraz do budy.. Lepiej, ze szybko od nich wrocila.[/QUOTE] Przeciez Saba to 4 miesieczne szczenie, trzeba wychowac to nie bedzie brudzic. Moje 5 letnie, tez im sie zdarza i co szmata jest i koniec...nie tragedia. Sa gazety, pieluchy, etc.. Dom z ogrodem tak ale nie buda. Dobrze, ze wrocila bo pewnie by ja wyrzucili poniej . Potrzebujemy pomocy sorry za offa... [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=660985851]STEFAN,już nie Ślimak_ma szansę żyć!POMÓŻMY (660985851) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  22. [quote name='Lu_Gosiak']:loveu::loveu: kochany psiak, super wieści;)[/QUOTE] Rzeczywiscie wiesci wspaniale. Sorry za offik ale potrzebujemy pomocy. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=660985851]STEFAN,już nie Ślimak_ma szansę żyć!POMÓŻMY (660985851) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  23. Sorka za offik ale potrzebujemy pomocy!!!!! [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=660985851]STEFAN,już nie Ślimak_ma szansę żyć!POMÓŻMY (660985851) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  24. [quote name='Qti']Stąd i moja - może za bardzo zawoalowana - sugestia, że tylko ciachnąć suki i Romek ma DS. Decyzja i tak w rękach Idusiek. A szczęście i radość widać na każdej fotce Romka, który wreszcie ma dom, swoich ludzi, możliwość zabawy i kochania.[/QUOTE] Qti (zalozylam okulary) Super sugestia, bardzo mi sie podoba. A moze tak jakas cegielke byc kupil??? Naprawde potrzebujemy pomocy, sorry za offowanie. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=660985851]STEFAN,już nie Ślimak_ma szansę żyć!POMÓŻMY (660985851) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  25. [quote name='coronaaj']Masz racje o tym nie pomyslalam..moja glupota i ja stara allegrowiczka ale moze jakos zaradzimy?? piszcie na pw czy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Pokryje to Allegro chyba 4% , ja nigdy nic nie sprzedalam tylko kupuje wiec zapomnialam. U was 6 rano, u mnie 21, ide sie rozerwac na 5 Klanow na TVPolonia. Cioteczi zbierajcie dalej bo forsa potrzebna na Stefanka i inne bidule. Te cegielki trzymajcie albo nawet dodajcie bo jednak kupuja!!!
×
×
  • Create New...