-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='GoskaGoska']dziewczynki czy liczba 400 jest potwierdzona, a ze nie mialo byc 40 :roll: ja dopiero weszla do domku i jeszcze na noc literkowi chcialam porobic a tu takie wiesci :p , ale tak dla pewnosci chce wiedziec czy oby na 100% , zeby mi kubel zimnej wody na glowe nikt nie wylal. Bardzo sie ciesze , ale jeszcze nie dociera to do mnie[/QUOTE] Potwierdzam sama , tak 400 "ceglow kupione" !!! Ciotki spia , CORONAAJ buszuje na watku (ma do tylu 9 godzin) MAM NADZIEJE, ZE NOCY WAM NIE ZARWALAM, JAK TAK TO PRZEPRASZAM. Teraz myslcie jak uruchomic kochana psine na miesiac zeby sie nie ruszal.
-
[quote name='Asior']po prostu nie wierze :crazyeye::crazyeye::crazyeye: To musi być pewnie jakiś anioł!!!!!! jedyne co mnie martwi to ze allegro capnie piękną prowizje za tyle kasy :([/QUOTE] Masz racje o tym nie pomyslalam..moja glupota i ja stara allegrowiczka ale moze jakos zaradzimy?? piszcie na pw czy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Zdredowana SHITZU ze schroniska. Ma DOM!
coronaaj replied to truskawa144's topic in Już w nowym domu
necia25; wczoraj dostała także "przydomek" SZKODNIK :evil_lol: ... Chelsea ma zabawki, ale się nimi nie bawi - woli inne "atrakcje" :eviltong: :razz::razz::razz: Moja rada, Chelsea potrzebuje siostrzyczki lub braciszka.Musi miec kompana bo dalej sie boi, ze znowu zostanie sama.:shake::shake: Dwa psy lepiej sie chowaja wiem to z mojego doswiadczenia. Ona na was czeka i dlatego okno to dla niej nowosc i atrakcja. Co do innych szkod to radze , dajcie jakies stare skorzane buty, etc..cos co pachnie zeby mogla grysc z nudy i zlosci, ze was nie ma w domu.:multi::multi: Super, ze sie nie drze bo bidule lubia wyc i wtedy klopot z sasiadami. Gazeta czy pielucha na podlodze w razie czego to dobry pomysl tym bardziej, ze pewnie tak byla przyzwyczajona. Moze to byl powod, ze o poprzedni wlasciciel jej sie pozbyl . Nie znamy jej histori... Powodzenia, czas leczy rany i kruszyna dojdzie do siebie. -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Masz racje to kulturalny watek......ale mnie zdenerwowalo, no jestem czlowiekiem i na dodatek baba. Moja rada na uzalanie sie Romusia to telewizja i radio..my tak robimy ale u nas psy sa juz ponad 5 lat. Romus boi sie, ze wiecej juz nie wrocicie i zostanie znowu sam. Takie jest zachowanie bidul porzuconych, maltretowanych, etc...a szczegolnie pudli. Zdjecia sa cudowne, dzieki!!! Widac, ze Romus jest teraz szczesliwy. -
[quote name='agat21']Ihabe, poproszę numer konta na priva, wiele nie przeleję, bo już dno w kasie zaczyna prześwitywać :evil_lol: i to również z powodu dogo, ale coś jeszcze się znajdzie dla takiej kochanej psiny i cudownych ludzi, którzy otworzyli dla niej serca :loveu:[/QUOTE] Kazdy grosik sie liczy!!! Ziarko do ziarka i uzbiera sie miarka.. Ihabe dzieki za konto juz wczoraj poszlo ..powinnas dostac dzisiaj..
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Qti']Czyli już tylko kwestia sterylizacji u rezydentek :evil_lol:[/QUOTE] Oti; O rezydentki sie nie martw, sa w dobrych rekach. Wracaj na swoje watki, tutaj pomaga sie psom , a nie dogaduje, obraza i potem przeprasza!!! -
[quote name='ihabe']Niania dziś wspomniała że Mikuś wskakuje juz na tapczan:evil_lol: a jak chce jeśc to staje na dwóch łapkach:loveu: a z kloszem to chodzi tak swobodnie, że w niczym mu nie przeszkadza:loveu:[/QUOTE] Jutro cos powinno dojsc na Mikusia odemnie,zawsze troche pomoze...Super wiadomosc, ze Mikus powolutku dochodzi do zdrowia. Ciesze sie ogromnie.
-
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
coronaaj replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']nikt tu nawet nie zagląda. Spróbowć ostatni raz? Ech, psie życie.[/QUOTE] Zagladamy,zagladamy chociaz mam problemy z internetem. [url=http://www.hundehilfe-polen.de/html/aktuelles.html]Aktuelles[/url] -
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
coronaaj replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Ja też czekam na info, też mnie temat Mruczki interesuje[/QUOTE] Czy Mruczka po sterylce? Jakies nowosci? [url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/]Schronisko dla Zwierz -
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
coronaaj replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']coronaaj przeczytaj post powyżej mojego a zobaczysz, że odnoszę się do postu luki, która informuje, że Mruczka ma obserwatora na allegro. W moim poscie stwierdziłam, że u mnie też miała i nic z tego nie wyszło. Mruczka btła ogłaszana pzreze mnie jak i przez Luka1 na allegro. Nigdy nie oferowałam Mruczce DT, niestety nie jestem w stanie mieć w chwili obecnej wiecej niz 2 psy. Nie wiem gdzie doczytałas, ze ona ma u mnie DT? W Polsce jak mam być szczera nie zainteresował sie nią dosłownie nikt, tam ma szansę na lepsze zycie czy nam sie podobaja niemieckie adopcje czy nie.[/QUOTE] Przepraszam, ze zle zrozumialam ale Allegro dawno poszlo do archiwum (jestem stara allegrowiczka) . Ja zrozumialam, ze moglaby miec u ciebie DT , a nie ze ma DT u Ciebie. Za pomylke przepraszam . Mam sporo rodziny w Niemczech, rowniez w Wiedniu ( matka tam urodzona) wiec moze jak dostane ten niemiecki link to moze ktos sie tam zainteresuje Mruczusia. SZKODA PSIAKA tym bardziej, ze nie ma zainteresowania w Polsce. Nie offowaliscie jednak Mruczusi na dogo , znalazlam tylko jeden na dogo. To naprawde pomaga. Oby Niemcy byly szansa dla Mruczki!!! Czy ona jest wysterelizowana? -
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
coronaaj replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21']Mruczka jedzie do Niemiec. W Niemczech bedzie miała DT. Niewiem gdzie napisałam cos nie jasnego. Mruczka jak narazie przebywa w schronisku a nie na DT i nikt jak narazie sie nią nie interesuje jesli chodzi o jej adopcje. Byc moze Niemcy to jej jedyna szansa.[/QUOTE] Poprosze o link do schroniska gdzie jest Mruczka. Czy to Radom czy Lodz? Kto bedzie wydawal i odbieral Mruczke? Fundacja, osoba prywatna?? Rowniez poprosze o link do organizacji niemieckiej, czy zamiescili juz zdjecia i info o Mruczce. Jak nie to kiedy beda? Kto jest ta tajemnicza DT bo piszesz, ze juz brala od was psy na DT. Czyli rozumiem tymczas sprawdzony???? -
[quote name='leni356']Ale fundacje chyba mają info/zdjęcia piesków w nowych domach?[/QUOTE] Powinni miec ale w praktyce to wyglada inaczej. Bardzo czesto nie wiadomo gdzie wlasciwie pies trafil, do DS , badania firm farmaceutycznych , pseudo hodowcow etc...nie dziala mi internet jak powinien ale wpisz w wyszukiwarke na dogo ..zagraniczne adopcje i wtedy sobie poczytasz.
-
[quote name='leni356']Nie, nic nie wiem, tyle wiem co czytałam na wątku. To chyba trzeba w schronisku dopytać kto wydawał do adopcji, kto zabierał? A czy jakieś niebezpieczeństwo jest z adopcjami w Niemczech? skąd pomysł że psy tam giną? Ja też się martwię, jeszcze takie pieski jadą do Niemiec: jamniczek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/celestynow-super-psiaki-szukaja-ds-119415/index47.html[/URL] i śliczna szorstkowłosa sunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/celestynow-super-psiaki-szukaja-ds-119415/index45.html[/URL][/QUOTE] Myslalam, ze wiesz troche o adopcjach zagranicznych, sa watki na dogo (sporo) ale to temat tabu...niestety fundacje biora forse i to sporo, potem nie wiadomo co sie z takim psem dzieje...smutne. Nie znaczy to oczywiscie, ze nie ma dobrych zagranicznych adopcji gdzie pieski trafiaja do doskonalych DT. Moze sa na tym watku jakies cioteczki z Lodzi co to troche sprawdza. Fizia czy Truskawa moze kogos macie w Lodzi? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodz-mruczka-przywrocmy-jej-wolnosc-117745/[/URL]
-
SORRY, MUSZE OFFOWAC; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodz-mruczka-przywrocmy-jej-wolnosc-117745/[/URL] Moze jest jakas cioteczka z Lodzi co by sprawdzila ta Mruczke. Ja sie obawiam o tego psa, siedziala w schronie dlugo teraz ma jechac do DT w Niemczech, nie podaja rzeczywiscie jasnych informacji. Nie mam zaufania do tych zagranicznych adopcji. Gdzie ona jest w jakim schronie w Radomiu czy w Lodzi. Moze ktos mi pomoze, bede im zadawac wiecej pytan.
-
[quote name='leni356']Może wyślesz tym osobom jeszcze informacje o tej suni, taka śliczna i ciągle czeka na domek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodz-mruczka-przywrocmy-jej-wolnosc-117745/index74.html[/url][/QUOTE] Leni356; Co mi tam smierdzi z Mruczka, gdzie sa zdjecia (ostatnie z kwietnia), gdzie ona jedzie do DT (jakis sekret),adopcja niemiecka (zarezerwowana). Wiecej pytan niz odpowiedzi. Moze ktos zna i wie cos wiecej. Boje sie zeby Mruczka nie zaginela jak inne pieski!!!!!!!!!! Moze Leni wiesz cos wiecej na temat Mruczki.
-
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
coronaaj replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']U mnie tez miała i nici z tego wyszły, ale może tym razem się jej poszczęści?[/QUOTE] No u ciebie miala DT? Chyba dobrze zrozumialam, mama nadzieje. Czekamy na najnowsze zdjecia Mruczki.. -
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
coronaaj replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21']Jest zarezerwowana przez niemców. W Niemczech tez ktos na nią czeka. Narazie pojedzie do domku tymczasowego. Tam lepiej zostanie poznana i bedzie szukasc domu stałego. Mruczka pojedzie do wspaniałej osoby, juz nie jednego psa wzieła od nas na dom tymczasowy. Nie trzeba sie obawiac.[/QUOTE] Cos mi tutaj nie pasuje z Mruczka. Gdzie sa ostatnie zdjecia Mruczki, to co widzialam to jest z kwietnia ,a teraz czerwiec. Niewiasta21 pisze, ze 14 czerwca Mruczka jedzie do DT u kogo??? To tajemnica??Chcemy to wiedziec. Zawsze wiadomo na watku gdzie dokladnie pies bedzie, u kogo. Potem, ze jak ja poznaja (DT) to beda szukac DS. Piszesz, ze jest zarezerwowana przez Niemcow?? To jak jest naprawde? Wiecie, ze duzo psow zaginelo przez te niemieckie adopcje, nie wiadomo co z nimi jest. Nie znaczy to , ze nie ma dobrych niemieckich adopcji. O ile dobrze doczytalam byly DT od osob znanych.. -
Takie wiadomosci o nowych DS stawiaja na nogi!!! Oby bylo ich wiecej. Tusinka trzymam kciuki za twoja nozke i te zastrzyki, mam nadzieje, ze pomoga!!!
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: STRASZNIE SIĄ CIESZYMY!!! GRATULACJE DLA KLAUDII I ŁUKASZA ZA WIELKIE SERCE... WSZYSCY IM BĘDĄ ZAZDROŚCIĆ TAKIEGO CUDOWNEGO ZŁOCISTEGO PIESKA!!![/QUOTE] Super wiadomosc o Cyklusiu!!! Poproscie Klaudie i Lukasza o jakies nowe zdjecia, oczywiscie po przeprowadzce do nowego mieszkania. Kenny super dzieki za taki wspanialy DT!!!!! Jestes niesamowita!!! -
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']Bardzo się cieszę że będzie miał domek ten Najlepszy z Najlepszych! :multi: Pamiętajcie o tych Państwo z Woli, pod koniec miesiąca wracają, można im podesłąć podobne małe pieski ze schroniska.[/QUOTE] Z tymi ludzmi z Woli to chyba trzeba byc ostroznym, tam sa skorzane kanapy o ile dobrze pamietam . -
[quote name='MartynaP']sunia pojechała dzis do domku do Zabrza :cool3: pani moze nawet sie tu zaloguje i czasem cos napisze ;)[/QUOTE] MartynaP; Czyli sunia i kotek juz sa w nowych domkach? Nie mam dostepu do internetu, ciagle mnie wywala wiec nie wiem co sie dzieje. Martyna napisz na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czy nie jestem winna ci jakiejs kasy. To przez ten internet.
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Indusiek; Napisz cos bo ja nie mam internetu, dostepu do niczego.Wywala mnie co pare minut lub sekund. Maja naprawic jutro , zobaczymy. Badz bardzo wyczulona na Romeczka, trzeba najpierw zobaczyc co dokladnie jest z jego zdrowiem. Mialam przeslac znowu pomoc ale narazie nie mam jak.