Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. [quote name='jaanna019']Chyba w tym Będzinie sami dobrzy i fajni ludzie mieszkają ;)[/QUOTE] Masz racje , Kikunia miala szczescie. Fotka wspaniala, powodzenia i szczescia nowej pani , Kikuni i kotkowi...
  2. [quote name='Figanna']oo jak miło się czyta takie dobre wiadomości:) dla niej najlepszy byłby dom z ogrodem..[/QUOTE] No i same widzicie jak metamorfoza, kochajacy DT i zmiany. Dodajcie imie do tytulu watku.
  3. [quote name='sylwiaso']Konto przeczesane nie ma na razie wpłat!Bisio czuje się wyśmienicie:multi::loveu::multi:Karma powoli się kończy,ale mamy mielone jedzonko w zamrażalniku także jeszcze nam starczy.Kupki normalne cały czas podaję mu leki które kupił Jacek i olej lniany![/QUOTE] Cioteczki wyplukaly sie na swieta i nowy rok!!! Bingus jesc musi.
  4. [quote name='Pipi']. . . zrobmy to[/QUOTE] Dziekujemy, trzeba jakos walczyc...
  5. Zycze duzo zdroweczka kochanym cioteczkom.
  6. Znowu mam duze zaleglosci w czytaniu, dzieje sie tutaj duzo, za duzo. Pozdrawiam cioteczki serdecznie szczegolnie nasza kochana Pipi.
  7. Czekamy na wiesci z podrozy, foty, etc....zycze powodzenia w nowym domku!!!!
  8. Znowu przepiekne zdjecie Wiki, jaka ona sliczna ale i szczesliwa.
  9. [quote name='kobix']zrobiłam allegro innemu /pilnemu psiakowi-allegro wywaliło.proszę o wskazówki [B]jak wystawiać [/B]by nie wywalili.k(...)można dostać:angryy: może po prostu wystawiać burki z ulicy za 2 tysiące?:cool3:a co gorsze są??:p[/QUOTE] Slyszalam, ze wywalaja wszystko w zwiazku z nowa ustawa? Napisz do wtatara o wskazowki.
  10. [quote name='mshume']Ależ cudo z Lokusia, mam nadzieję,ze wróci do domu...[/QUOTE] No, podobno nikt po niego sie nie zglosil.....mam nadzieje, ze wlasciciel sie znajdzie.
  11. Widac na zdjeciach, ze Figunia lubi snieg...nie uwierzycie Bully z goracego klimatu ma tez ucieche na sniegu, skacze jak sarenka, a pan juz leciwy.Klopot z Bullym ;nie chce zakladac sweterka niczego , nawet nie trzesie sie???
  12. [quote name='Anja2201']Yorczek już w nowym domu :)[/QUOTE] Super, ze akcja taka szybka, gratulacje......
  13. [quote name='Energy']Aż nie do uwierzenia:lol:[/QUOTE] Pamietam Malika zanim trafil do Julkity, metamorfoza niesamowita.
  14. [quote name='Equus']Niesamowicie biały jest! Jak Wy to robicie? Moja kąpana tydzień temu i jeszcze pachnie szamponem ale już ma łapska brudne... A jak się Misia czuje?[/QUOTE] Sama jestem ciekawa jak utrzymuje cie ta biel? Moje to samo , wykapane i juz lapy brudnawe.
  15. [quote name='Energy']Z ostatniego wpisu na wątku Blackiego wynika, że Sabusia szuka kogoś do splaty długu u weta zaciągniętego przez Budrysek na leczenie Blackiego. Equus Iti był na dt u Monikab.[/QUOTE] A ile ten dlug wynosi?
  16. [quote name='Energy']Sabusia Blacky szuka domu? Potrzebny jest telefon i zdjęcie psiaka.[/QUOTE] No wlasnie, czy Blacky szuka nowego domku? Telefon, , zdjecia psiaka konieczne. Czy Blacky byl szczepiony na wirusowki?
  17. [quote name='willma']To Pusia, prawde powiem, że nawet nie zwracał na nią uwagi, był tak zachłyśnięty białym puchem :)[/QUOTE] Widac zabawa byla na calego, sliczne fotki jak zwykle. Gdzie ten domeczek wymarzony, gdzies jest???
  18. [quote name='ocelot']mamy yorka w schronisku. małe, chude i groźne....:-( Znacie kogoś od yorków?[/QUOTE] Sa , sa cioteczki od yorkow. Gdzie w schronie jest to malenstwo? W Tomaszowie Maz.???
  19. Prezesikowi duzo powodzenia!!! Sliczny psiak.
  20. Zdjecia Ibiska fenomenalne. Oj zeby tam jakis dobry domek na horyzoncie....
  21. [quote name='tatankas']Trzeba napisać do moderatora,od miesięcy nikt nie uaktualniał tu wpisów w pierwszym poście.Ten temat nie ma sensu bycia w takim razie.[/QUOTE] Dobry pomysl, Czarodziejka powinna uaktualniac post#1 co jakis czas. Watek potrzebny.
  22. [quote name='Ziutka']Jestem po wizytce :) Dom super, super ludzie :) Posiedziałam prawie 2 godzinki, poznałam kociaki państwa, obejrzałam zdjęcia poprzednich psiaków, czas mi zleciał raz dwa :) ale ręcze za ten domek, rzecz jasna już jest zaproszenie na wizytę poadopcyjną :) Tak więc Misiu, gratuluje wspaniałego domku i przede wszystkim wspaniałych ludzi.[/QUOTE] Wspaniala wiadomosc , Misiek duzy szczesciarz, powodzenia w nowym domeczku.
  23. [quote name='kaja555']ok, to tak na szybko jest allegro: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2046892148[/URL] gdzie jest hotelik Lilki, jakie województwo? bo to mogę potem edytować, jak coś zmienić to mówcie[/QUOTE] Allegro juz zniknelo? Pewnie do czegos sie przyczepili????
  24. JUlkita dzieki za sliczne fotki Malika.On jest cudowny , a jaki zadbany.....miziolki dla obu pudlaskow.
  25. [quote name='Figanna']na czarne kwiatki umiescilam ja jeszcze w piatek zanim po nia pojechalam. zdjecia beda w srode, poniewaz w srode sie wybieramy ja odwiedzic:) na glowie są slady po otarciach, strupki i male powierzchowne ranki -- poniewaz w schronisku wkladala glowe miedzy kraty[/QUOTE] Jak sie dowiedzialam o sytuacji to nie wierzylam, ze cos takiego moglo sie wydarzyc...baba dala godzine czasu na zabranie pieska. Ten babsztyl jakis nienormalny moim zdaniem. Czarne Kwiatki to za malo...ale trzeba miec "oko" na Babe. Bedzie probowac adoptowac nowego psiaka, pewnie jamnika...
×
×
  • Create New...