-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='jaanna019']Chyba w tym Będzinie sami dobrzy i fajni ludzie mieszkają ;)[/QUOTE] Masz racje , Kikunia miala szczescie. Fotka wspaniala, powodzenia i szczescia nowej pani , Kikuni i kotkowi...
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Konto przeczesane nie ma na razie wpłat!Bisio czuje się wyśmienicie:multi::loveu::multi:Karma powoli się kończy,ale mamy mielone jedzonko w zamrażalniku także jeszcze nam starczy.Kupki normalne cały czas podaję mu leki które kupił Jacek i olej lniany![/QUOTE] Cioteczki wyplukaly sie na swieta i nowy rok!!! Bingus jesc musi. -
[quote name='Pipi']. . . zrobmy to[/QUOTE] Dziekujemy, trzeba jakos walczyc...
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zycze duzo zdroweczka kochanym cioteczkom. -
Czekamy na wiesci z podrozy, foty, etc....zycze powodzenia w nowym domku!!!!
-
Znowu przepiekne zdjecie Wiki, jaka ona sliczna ale i szczesliwa.
-
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']zrobiłam allegro innemu /pilnemu psiakowi-allegro wywaliło.proszę o wskazówki [B]jak wystawiać [/B]by nie wywalili.k(...)można dostać:angryy: może po prostu wystawiać burki z ulicy za 2 tysiące?:cool3:a co gorsze są??:p[/QUOTE] Slyszalam, ze wywalaja wszystko w zwiazku z nowa ustawa? Napisz do wtatara o wskazowki. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Ależ cudo z Lokusia, mam nadzieję,ze wróci do domu...[/QUOTE] No, podobno nikt po niego sie nie zglosil.....mam nadzieje, ze wlasciciel sie znajdzie. -
Jestem szczęśliwą Figusią- kocham teraz Anię
coronaaj replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Widac na zdjeciach, ze Figunia lubi snieg...nie uwierzycie Bully z goracego klimatu ma tez ucieche na sniegu, skacze jak sarenka, a pan juz leciwy.Klopot z Bullym ;nie chce zakladac sweterka niczego , nawet nie trzesie sie??? -
[quote name='Anja2201']Yorczek już w nowym domu :)[/QUOTE] Super, ze akcja taka szybka, gratulacje......
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Z ostatniego wpisu na wątku Blackiego wynika, że Sabusia szuka kogoś do splaty długu u weta zaciągniętego przez Budrysek na leczenie Blackiego. Equus Iti był na dt u Monikab.[/QUOTE] A ile ten dlug wynosi? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Sabusia Blacky szuka domu? Potrzebny jest telefon i zdjęcie psiaka.[/QUOTE] No wlasnie, czy Blacky szuka nowego domku? Telefon, , zdjecia psiaka konieczne. Czy Blacky byl szczepiony na wirusowki? -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='willma']To Pusia, prawde powiem, że nawet nie zwracał na nią uwagi, był tak zachłyśnięty białym puchem :)[/QUOTE] Widac zabawa byla na calego, sliczne fotki jak zwykle. Gdzie ten domeczek wymarzony, gdzies jest??? -
[quote name='ocelot']mamy yorka w schronisku. małe, chude i groźne....:-( Znacie kogoś od yorków?[/QUOTE] Sa , sa cioteczki od yorkow. Gdzie w schronie jest to malenstwo? W Tomaszowie Maz.???
-
Zdjecia Ibiska fenomenalne. Oj zeby tam jakis dobry domek na horyzoncie....
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
coronaaj replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='tatankas']Trzeba napisać do moderatora,od miesięcy nikt nie uaktualniał tu wpisów w pierwszym poście.Ten temat nie ma sensu bycia w takim razie.[/QUOTE] Dobry pomysl, Czarodziejka powinna uaktualniac post#1 co jakis czas. Watek potrzebny. -
Miks pudla oddany w Wigilię do schroniska MA JUŻ DOM!!!
coronaaj replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Jestem po wizytce :) Dom super, super ludzie :) Posiedziałam prawie 2 godzinki, poznałam kociaki państwa, obejrzałam zdjęcia poprzednich psiaków, czas mi zleciał raz dwa :) ale ręcze za ten domek, rzecz jasna już jest zaproszenie na wizytę poadopcyjną :) Tak więc Misiu, gratuluje wspaniałego domku i przede wszystkim wspaniałych ludzi.[/QUOTE] Wspaniala wiadomosc , Misiek duzy szczesciarz, powodzenia w nowym domeczku. -
[quote name='Figanna']na czarne kwiatki umiescilam ja jeszcze w piatek zanim po nia pojechalam. zdjecia beda w srode, poniewaz w srode sie wybieramy ja odwiedzic:) na glowie są slady po otarciach, strupki i male powierzchowne ranki -- poniewaz w schronisku wkladala glowe miedzy kraty[/QUOTE] Jak sie dowiedzialam o sytuacji to nie wierzylam, ze cos takiego moglo sie wydarzyc...baba dala godzine czasu na zabranie pieska. Ten babsztyl jakis nienormalny moim zdaniem. Czarne Kwiatki to za malo...ale trzeba miec "oko" na Babe. Bedzie probowac adoptowac nowego psiaka, pewnie jamnika...