Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. [quote name='wtatara']ja chyba zacznę Jokiemu robiż z tymi fotkami co mam. On taki śliczny i wcale nie stary[/QUOTE] Dobry pomysl bo potrzebne ogloszenia. Joki sliczny powinien znalesc domek. No jedno to slepy pudel niestety i operacja niemozliwa (dr. Garncarz)Ciotki pomozcie znalesc przytulny domek dla Jokiego.Watek w moim podpisie.
  2. [quote name='Paula95']Ja nie chciałam nikogo urazić. Chciałam tylko ostrzec na wszelki wypadek. Czasem mogłyście nie słyszeć o tej kobiecie. Przecież różnie bywa.[/QUOTE] Uwazam, ze takie ostrzezenia sa cenne, zwlaszcza tutaj na dogo. CK tez pomogaja, lepiej na zimne dmuchac, ze wzgledu na czeste oszustwa.
  3. [quote name='Energy']Bisiulek poszalałeś:lol: Trzymaj się psiaku w tą mroźną noc. Kiedy w końcu będzie cieplej???[/QUOTE] Bisiulek rzeczywiscie szaleje i to super. Foty jak zwykle wystrzalowe, najczesciej fotografowany psiak na Dogo. Bisiek fotogieniczny, nie moge sie napatrzec.
  4. [quote name='Energy']Aeriel dziękuję za informację:lol:oby był szczęśliwy:lol:[/QUOTE] To Saber ma juz domek?
  5. [quote name='hotelterier5']Do tej pory dzwonią chetni do adopcji Dextera, a ja wszystkim odpowiadam, że psiak ma od dawna ŚWIETNY WŁASNY DOM![/QUOTE] Radze, polecaj innego podobnego do Dextera. Na takiej zasadzie adoptowane zostaly inne bidy , oczywiscie po sprawdzeniu domkow.
  6. [quote name='wtatara']czyli do stycznia brakuje nam 120 zł i cały luty. To bardzo dużo[/QUOTE] Foteczki Barika sliczne ale moze cioteczki cos dorzuca. Trzeba reklamowac watek. Moze ciotki ktore przedtem deklarowaly jednak troche pomoga.
  7. [quote name='wilczka']to moze loczek???[/QUOTE] Loczek dobry kandydat. Pani starsza ale podobno fajna, dolozy sie do leczenia. Co z Loczkiem, dalej w schronie?
  8. Sliczne te kudlacze.Dawno mnie nie bylo musze poczytac.
  9. [quote name='Iljova']Fakt przydałyby się jakieś nowe zdjęcia. :-) bardzo prosimy :-)[/QUOTE] Doskonaly pomysl, jakies nowe foty z nowego domku.
  10. [quote name='Energy'][B]Coronaaj[/B] bardzo dziękuję :loveu: doszła Twoja wpłata 60 zł:lol: Anula podciągnąć pod pudelka to chyba troszkę za dużo powiedziane;)[/QUOTE] Dobrze , ze juz doszlo, skarpeta pusta. Anula bardziej na kudlacza. Umiesc go na kudlaczach. Chyba ciotki sie zgadzaja.
  11. Sliczna Wiki, jaka fotogeniczna.
  12. [quote name='aida']Cieszę się bardzo że Kajuni trochę pomaga lek[/QUOTE] Super, ze leki pomagaja. Buziaczki dla Kajki.
  13. [quote name='arkada']chetnie wzielabym takiego malego pieska[/QUOTE] Super, wejdz na Pudle w Potrzebie i zobacz co jest do adopcji.
  14. [quote name='Ania+Milva i Ulver']W tamtym roku też takie mrozy były , a do tego masa śniegu... Psiaki mają mnóstwo słomy dokładanej co drugi dzień , ciepła woda, bardziej energetyczne i kaloryczne jedzenie. Ibi ma ciepły kubrak. Jakoś sobie psiaki radzą, nic wiecej zrobić nie mogę. Na szczęscie wszystkim humor dopisuje, są chętne do zabaw . Ibi trochę znudzony, bo kopać nie idzie;)[/QUOTE] Najwazniejsze, ze pieski sobie niezle radza w czasie tych mrozow...Ibi musi poczekac na lepsza pogode zeby sobie pokopac...ten ma energie!!!
  15. No bardzo prosimy jakies wiesci.
  16. Dziwne, ze tytul sie zmienil , a Dagusia za TM.
  17. No to chyba nic zdroznego zapytac o foty Moonka? Jakies wiesci tez by sie przydaly bo ludziska chca wiedziec czy wszystko OK.
  18. Foty niesamowite , sliczniutkie ..przelelam na Ibiska 120zl za 4 miesiace , przepraszam za zwloke ale Pako mial operacje na przepukline , a Borrego na 2 brodawki. Jak sobie radzicie ze sroga zima...???
  19. [quote name='wtatara']matamata, może przeslę Ci z pare groszy na jedzenie- proszę podaj konto [B]dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę[/B][/QUOTE] Ale wiadomosc, Misiek sie nie poddaje , walczy z mrozami, super, ze jednak cos zjada i kopie te dolki tak chyba sie troche grzeje. Zeby tak go jeszcze zlapac...
  20. Zagladam do psiaczkow, dawno mnie nie bylo.
  21. Zula sliczna ale meble jeszcze bardziej....naniszczyla sporo Celince.
  22. Fazi , moze byc pudlowaty albo kudlacz. Inne zdjecia z watku wskazuja na pudlowatego mieszanca.
×
×
  • Create New...