[quote name='Ania+Milva i Ulver']W tamtym roku też takie mrozy były , a do tego masa śniegu...
Psiaki mają mnóstwo słomy dokładanej co drugi dzień , ciepła woda, bardziej energetyczne i kaloryczne jedzenie. Ibi ma ciepły kubrak. Jakoś sobie psiaki radzą, nic wiecej zrobić nie mogę. Na szczęscie wszystkim humor dopisuje, są chętne do zabaw . Ibi trochę znudzony, bo kopać nie idzie;)[/QUOTE]
Najwazniejsze, ze pieski sobie niezle radza w czasie tych mrozow...Ibi musi poczekac na lepsza pogode zeby sobie pokopac...ten ma energie!!!