Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. Ja juz udostepnilam na FB alicja klenczon-corona
  2. [quote name='wtatara']ja też nadal szukam starszego kudłaczka Ten biały w Warszawie na Paluchu jest, nawet rozmawiałam ze schroniskiem. Byłoby OK , gdyby nie jeden problem....[/QUOTE] A Loczek nie pasuje starszej pani?
  3. [quote name='wtatara']Alu czekamy na fotki, nawet przez komórkę[/QUOTE] Foty juz poszly po operacji , powysylam na Kasie , zobacz co ty masz . Oczywisie przez kom.. Umiescie z kasia po operacyjne, potem te najnowsze. mam do wyslania pare.
  4. Kurteczka przepiekna , Bingus wyglada zabojczo. Ale on przesliczny na tych fotkach. Taki urokliwy pudliszonek , a domeczku cos nie ma , jeszcze nie trafil na swojego pana.
  5. Przepraszam za cisze ale sama jestem chora (ZAPALENIE GARDLA) Ja chora, psiaki po operacji juz wyzdrowialy. Pakus co dwa dni byl na przegladzie technicznym , goilo sie i goi super. Zreszta juz wariuje tzn drze sie nie lubi obcych , a tutaj robotnicy kuchnie robia, trzeba psy izolowac. Dwa tyg musialm uwazac zeby Pakus nie dostal sie do ran na brzuchu nie skakal , teraz wedlug wetki moze robic co mu sie podoba. Nie ma problemow w skakiwaniu na lozko, sofe czy cokolwiek. Latek mu ubylo. Oprocz operacji na przepukline mial wyrwanych 9 zebow za jednym zamachem Przestalo smierdziec z buzi.Joe nawet zauwazyl bo przedtem jechalo ze az hej!!! Bidna psina, nacierpial sie ale dla jego dobra. Przepukliny sa niebezpieczne, same wiecie. Jedna mala po lewej stronie, druga duza po prawe gdzie byl wnetrem. Pako schudl i musze nie tuczyc go , wyglada lepiej , a nie jak parowka wedlug Asiorka. No musze dobrze pilnowac bo Pakus lubi z 3 misek jesc...naraz ale jak jest cos ekstra dobrego... Nie on jeden odrazu z 3 misek, Bully tez z kazdej musi sprobowac, ale Pako warczy . Zreszta Buly warczy na Pako jak zajada z 3 miseczek. Oj te charakterki. Wczoraj sedzielismy troche na dworze , Bully nie dokonczyl 3-ego ciasteczka , zostaly okruchy. Joe zgarnal , podsunal Pakusiowi na dywanik. Bully rzucil sie na Pako trzeba bylo rozdzielac... Sam nie zje drugiemu nie da...a Pako ma duuuuzooo wiecej zebow niz stary dziad Bully. Za chwile juz sie o siebie ocieraly jakby nigdy nic...jak z ludzmi.
  6. [quote name='Jadun']Dziękujemy Malawaszko. Jokuś jest fantastyczny :):wesoły i dziarski.Gdzie mu tam 10 lat ,a jeśli nawet to kolejne 10 przed nim :lol:[/QUOTE] Pierwsza ocena byla na 8 lat...ma werwe tyle , ze slepota bidna ale radzi sobie super, sama tez widzialam. On chce swojego ludzia!!! Pepe tez zaczal sie do mnie przytulac , no wszyscy potzrebuja milosci.
  7. [quote name='Energy']Paulina kontakt do schroniska nic nam nie da. Potrzebna jest osoba na którą przynajmniej można go ogłaszać, która będzie miała bierzące info o psie. Malawaszka ten świat jest porypany:shake:a pies naprawdę cudny...[/QUOTE] Moze jakies ciotki ze Swinoujscia tutaj sciagnac, moze kogos znacie? Pudel sliczny.
  8. [quote name='kaja555']wraca wiara w ludzia :)[/QUOTE] Masz racje nie jest tak zle.
  9. [quote name='Pianka']Ibisek ma ładniejszą mordke :D[/QUOTE] No podobne ale Ibisek ladniejszy...Astek ladny ale bidak chudy, popatrzcie na Ibiska chlop na schwal!!!
  10. Wszystkie foty obu psiakow przesliczne. Jadun mistrzem nad mistrzami, wielki Szacun!!!
  11. [quote name='wtatara']witaj, Alicja opowiadała mi[/QUOTE] Alicja dzisiaj juz nie moze mowic, jesc, etc...Jadun dzieki za sliczne zdjecia, nie wiem jak sie odwdziecze; brakuje slow!!!
  12. [quote name='Figanna']zaraz porozsyłam watek Barika:)[/QUOTE] Wejdz na moje watki w podpisie ; Pepe i Jokiego, moze troche porozsylaj...sa sliczne zdjecia Jaduna. Teraz mozna reklamowac. Tez bidaki szukaja domeczkow.
  13. [quote name='KWL']Dakota... Ostatnia z Boguszaków u Biafry jeśli się nie mylę. Brutus i Fred się wyadoptowali a Dakota, Siwa i Baca za TM... ['] ['] ['][/QUOTE] Szkoda tych olbrzymow ale niestety jak ktoras ciotka napisala nie zyja dlugo. Niech beda szczesliwe za TM.
  14. Cioteczki nie odwiedzaja Jokiego. Dziękuję bardzo za posłanko dla Pepe. Teraz przechodzi z posłania na podłogę, jak mu za gorąco. Joki chodzi w sweterku, bo w końcu do nas przyszła zima. 29.12 upływa termin szczepionki na wściekliznę dla Jokiego, więc będziemy musieli się szczepić, pomiędzy Świętami, a Nowym Rokiem. Szczepienia juz porobione. Oj ta zima w Polsce.
  15. Wiesci z DT U nas faktycznie bardzo zimno. Wszystkie psiaki są w domu,bo bałam się, że się poprzeziębiają, albo nawet zamarzną. Joki to jest tak leniwy, że brak słów. Na pierwsze siusiu wychodzi np. o 13. Robert go trochę na siłę wyciąga, ale on posiedzi 5 min. na zewnątrz, a potem szczeka, żeby go wpuścić. W domu śpi na fotelu, albo na łóżku. Pepe bez zmian. Ma swoje humory. W ten mróz nie wychodzi na dwór. On jest taki delikatny, że autentycznie się boję, że złapie jakieś przeziębienie, albo zapalenie płuc.Ma dobry apetyt, zjada puszkę karmy dziennie. Ja wolę posprzątać podkłady, albo jak coś mu poza podkład wyleci, niż narażać go na chodzenie po zimnie. Napiszę Ci, jak nazywa sie ta Pani Dr od echo. Nas skierował do niej dr Smolak. Czekamy na wyniki Echa
  16. [quote name='wtatara']biorę się ogłoszenia[/QUOTE] doskonale, trzeba uzupelnic post z nowymi deklaracjami po zaksiegowaniu na konto.
  17. [quote name='rents']Tylko cioteczki i cioteczki, a wśród cioteczek pojawił się też wujeczek.... hahaha:razz:[/QUOTE] Witamy wujaczka!!!!
  18. [quote name='rents']Dzięki za info. Już teraz wszystko kumam. W imieniu swoim i moich koleżanek - Basi i Justyny - deklarujemy: -kwota stała: 50 PLN/miesiąc -plus kwota jednorazowa: 60 PLN Proszę o podanie na PW nr konta. Pozdrawiam.[/QUOTE] No super troche lepiej ale dalej reklamujmy watek, moze jakies cioteczki cos dorzuca do tych stalych deklaracji. Dziekujemy w imieniu Barika...pies emeryt a zycie emeryta w Polsce nie latwe.
  19. Zapisuje watek..trzeba poczytac a remont w domu.
  20. [quote name='majqa']Wiemy, rozumiemy i również pozdrawiamy Jacku. :-) Binguś, w górę!!! :-)[/QUOTE] Bingusiu trzymaj sie!!! Pozdrowienia dla Jacka ...
  21. Moze nowe ogloszenia pomoga Ibiskowi znalesc upragniony domeczek, trzymam kciuki!
  22. [quote name='wtatara']witamy w tę mroźny wieczór[/QUOTE] Oj to zimno, mrozy, wspolczuje. U nas teraz po 12 w poludnie cieplej jakies 16C.Gdzie foteczki?
×
×
  • Create New...