-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='Ingrid44']Skopiowalam z PW jakie dostalam od innej cioteczki. Chodzi o jakies zmiany i jest to nowa ustawa.[/QUOTE] od kogo dostalas to napisze pw i dowiem sie o jakie zmiany chodzi.Tutaj Allegro , poczytaj. [URL]http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10953312,Smycz_za_650_zl___piesek_gratis__WASZE_KOMENTARZE_.html[/URL]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']Z przyjemnością usunęłam! A co z tym Loczkiem biednym, czy ktoś kto ma kontakt z psem mógłby mu załozyć wątek? Rozumiem, że propozycja tego darmowego tymczasu nieaktualna? Edit: napisałam do temikotki z pytaniem czy jej propozycja tymczasu jest aktualna.[/QUOTE] Oby byl jeszcze aktualny....biedny Loczek tak potrzebuje naszej pomocy. -
[quote name='Ingrid44']Sliczne zdjecia Pakusia :) Na fb jest nawoływanie do szybkiej moblilizacji w sprawie nowej ustawy dla zwierząt!!!: [B]WAŻNE!!![/B] Proszę, wyślijcie maila o takim tekście: "Nie zgadzam się na odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy o zwierzętach w pierwszym czytaniu, żądam odesłania go do rozpatrzenia w komisji sejmowej." (i oczywiście Wasz podpis) na ten adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Ludzie z PO planują odrzucenie ustawy o ochronie zwierząt, proszę, nie pozwólcie im na to! Wyślijcie maila, powiadomcie znajomych[/QUOTE] Myslalam, ze ustawa juz weszla w zycie, a tutaj, ze nie???/ Nie bardzo rozumiem????
-
[quote name='Pies Wolny']At ... chorera. Dawać go tu. Niech zeznawa.[/QUOTE] Jamor wroc na Dogo...brakuje go bardzo. No tuptusia rowniez...
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
coronaaj replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Jak zwykle zdjecia rewelacyjne!!!! Bingus w gore!!!! -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
coronaaj replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']on taki wystrzyżony[/QUOTE] Stanowczo za krotko ale odrosna klaczki. Dzisiaj idziemy z kurduplami na kapiel, bierzemy Mamy slepa Tuffy... Zima nie strzyge za krotko, im zimno. -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
coronaaj replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Ale fotki sie odwrocily... -
[quote name='AniaRe']Tak jak Ci mówiłam przez telefon - był w niedzielę 1 telefon, ale jak pani usłyszała, że ugryzł, zrezygnowała od razu. Ale to był pierwszy telefon od czasu tamtej nieudanej próby adopcji.[/QUOTE] A jak Kajo zachowuje sie teraz? Jest jakas poprawa? Gro ludzi jak uslysza, ze gryzie, ugryzl odrazu zniechecaja sie...taka prawda. Potrzeba madrego domku, ktory ma doswiadczenie z psami trudnymi. Nie tak latwo znalesc taki domeczek. Kajo musi nabrac zaufania, za duzo przeszedl i to cala przyczyna.
-
Miks pudla oddany w Wigilię do schroniska MA JUŻ DOM!!!
coronaaj replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Moze jakis BDT za zwotem za karme, leczenie...trzeba ratowac biedaka...takich najbardziej mi zal, pani umiera i bezduszna rodzina poprostu pozbywa sie nadmiernego bagazu. Zeby tak zrzekali sie dobr majatkowych po zmarlej pani... Pudelek jest sliczny powinien szybko znalesc domeczek.A imie juz macie? -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
coronaaj replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']No cóż, świeci pustkami rzeczywiście:roll:. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to będę wdzięczna za zwrot:oops: Dziękuję Anula, że o tym pomyślałaś:lol:[/QUOTE] Tez jestem za , sa inne pudelki co potzrebuja natychmiastowej pomocy!!!! -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
coronaaj replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Cioteczki może się sprężymy na cito załóżmy mu wątek i szukajmy BDT.Na weta i karmę uzbieramy,ja też pomogę.Jak już ma umrzeć to nie w kojcu ale na rękach człowieka.Bardzo proszę![/QUOTE] jestem w 100% za....Warto uratowac pudelka.Pomoge!!!! Trzeba na siebie wyadoptowac, to jedyna rada.Cioteczki pomoga. -
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Mogę Tomciowi wystawić allegro, ale szablonów nie robię.. Chyba że o takie ci tylko chodzi. Tekst mu mogę napisać chyba że wolisz rymowankę... Niestety na wyróżnienie nie mam kasy, więc najlepiej jakbyś zapłaciła...[/QUOTE] Pomysl super to Allegro...potrzebne dobre zdjecia....zaplace za wyroznienie jak potrzeba.Dajcie znac na pw . -
KORA biały PUDELEK MINI - 2 letnia sunia JUŻ W DOMU
coronaaj replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Moze wlascicielka watku doda imie Kora (wabila sie Beza) .Latwiej znalesc watek na Dogo. -
Rozumiem brak czasu ale jak Misia ma sie dobrze to OK! Najwazniejsze dobry domek. Dobrym pomyuslem jest zaproszenie wlascicieli na Dogomanie jak jest komp.Wtedy wiesci, fotki bezposrednio.
-
[quote name='inga.mm']wygląda śmiesznościowo[/QUOTE] Poprostu obcieta na lyso...jak Pepe ale wloski odrosna. Zycze szybkiego zalatwienia transportu..
-
Jestem ciekawa jak Vanilek ? Pewnie szczesliwy z nowa pania. Sa jakies wiesci z DS?
-
Nie do wiary, znowu zaczal dzialac, ma niezle konekcje.
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
coronaaj replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Znowu jestem do tytu. Musze czytac, czytac ale ciesze sie, ze sunia juz w DS. -
Znowu sporo ciekawych wiadomosci, musze poczytac.
-
[quote name='magenka1']WPŁATY NA FLORKA [SIZE=4][COLOR=purple][B]CORONAAJ[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=purple][B]- 60 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=purple]Flodendron - 25 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]Pudelkowa Skarbonka 100 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]Bogusik - 30 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]Bazarek Anetki 80 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]Sylwia ze Szczytna - 50 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]Pani Ela Pai Florka 150 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]---------------------------495 zł [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][B]Pudelkowa Skarbonka - 100 zł[/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][B][COLOR=black][COLOR=indigo]--------------------------------------------186 zł na pieski ze Szczytna[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=purple] [COLOR=purple][B][SIZE=4][COLOR=purple]Teraz mam zapytanie do osbób, które wpłaciły na Florka czy zgadzacie się aby [U]100 zł[/U] przelać na skarbonkę Pudelkową a resztę przeznaczyć na pieski ze Szczytna, którym chcemy pomóc ??[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Oczywiscie ja sie zgadzam , sorki ale dopiero weszlam na watek. Przelejcie na psiaki ze Szczytna . Super, ze Murzynek/Florek znalazl wspanialy domeczek.
-
KORA biały PUDELEK MINI - 2 letnia sunia JUŻ W DOMU
coronaaj replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']ja też chętnie bym małą zobaczyła :)[/QUOTE] Tez jestem ciekawa??? Co nowego? -
Nie ma już dla mnie ratunku-czy umrę w schronisku-Katowice
coronaaj replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Czy cos nowego, na watku cisza????