-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']mari, ludzie są nieczuli na cierpienie... co do fundacji to chyba nadal cisza...[/QUOTE] to prawda - wiele osób jest tak nieczulych i niewrażliwych na cierpienie (ich własne wyłączając oczywiście!), że czasem jestem w szoku.... niektórych ludzi po prostu nie znalam tak naprawdę i sądzilam, że mają dobre serca.... a już reakcja niektórych na widok mojej dziesiątki na podwórku.... ech.... wypuszczam po 2-3 teraz, ale czasem wyskoczą wszystkie.... smutne to bardzo.... dobrze, że są i wrażliwi bo ten świat bylby straszny do jakiejś niemieckiej fundacji od onków zgłaszane byly "nasze" Apolo i Saba.... żadnej odpowiedzi - pewnie mają tyle zgłoszeń, że nie mają ani miejsc, ani czasu odpisywać -
[quote name='Neris']A pokaż Ślepka... A tak w ogóle to Zofia.Sasza powiedziała, że Maksio jest brzydki! Stary, brzydki i krzywy. O! A on nie jest krzywy... Stary tylko, brzydki wcale nie, całkiem piękny...[/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/274/adedeaa2b894d33fmed.jpg[/IMG][/URL] To "mój" Ślepek kochany - tłuścioszek ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/449/3595517c25b7cb01med.jpg[/IMG][/URL] uwielbia tarzać się w śniegu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/285/dbf6be528a64e1d0med.jpg[/IMG][/URL] A Maksio śliczny jest!!!!!! Prześliczny!!!!
-
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Wczesniej pisałam,ze cięzko z adopcjami starszych psiaków i ze u nas niewidomy onkowaty Lord czeka na domek a tu ani widu, ani słychu.:roll: To chciałam trochę optymizmu (choć widze,ze nadzieja na horyzoncie sie pojawiła) dorzucic. LORD pojechał do cudownego,pełnego dzieci domku we [B]Wrocławiu[/B]. Z budy i samotnosci w domowe pielesze. Okazało sie ,ze uwielbia dzieci.:razz: Mam nadzieję,że i Fartowi sie poszczęści:lol::loveu: Ale jakby potrzebne były jednak ogłoszenia to po 10.12 moge zrobic;)[/QUOTE] dzieki za radosną wiadomośc i nadzieje! weszlam na wątek Farta, bo mam ciągle przed oczami jego łapę i....bardzo podobnie wyglądające dwie inne łapy: dwa dni temu zabraliśmy spod wiejskiego domu młodziutką sunię (chyba mix onka z amstafem) - ma rozerwane stawy i połamane kości palców w obu przednich łapach, na dodatek wszystko w ropie.... niewyobrażalne cierpienie zmusiło uciekającą nam wciąż od wakacji sunię do przyjścia pod dom człowieka po pomoc - możliwe, że wpadła w sidła i wyrywając sie z nich rozerwała sobie stawy... operacja (trzech lekarzy) trwała wczoraj od 10.00 do 16.00.... tak sobie pomyślałam, że może i Fart tak uszkodził swoją łapkę straszne, jak ludzie mogą takie sidła, wnyki zakładać!!!! -
Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']Borys pewnie za bardzo bronił posesji, moze się chłopak trochę ucywilizuje[/QUOTE] Borys bardzo poszarpał tego kota - widok byl podobno okropny... tydzień wcześniej uszkodził panu samochód goniąc tego kota - porysował karoserię i wyrwał jakieś przewody pod autem, bo kot się tam przed nim schował.... tym razem nie zdążył kocina.... ale obiecali pilnować kota i nie wypuszczać, więc też trochę zawinili.... tem Borys to taki półdzikus, bo Kumpel spokojniutki... jak myślicie - czy kastracja uspokoiłaby trochę Boryskowy charakterek? -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
mari23 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Hellawes :loveu: bardzo dziękujemy :) To cudownie zobaczyć Łatucha w nowym domku :loveu: Kochany słodziak, wreszcie się doczekał :loveu:[/QUOTE] bardzo, bardzo sie cieszę i z serca przyąączam się do chóru podziękowań!!! a ewolucja legowiska.... swietne! i skąd ja to znam ;) -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Udanego Mikołaja :smile: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_1.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_117.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_15.gif[/IMG][/QUOTE] przyniósł dziewczynkom pieniążki na konto: 120,-zł od Agnieszki N. z Zofinina - dziękujemy!!! -
Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']kurcze, oby tylko ich nie chcieli oddać :([/QUOTE] chcieli.... ale trochę im przeszło... mam nadzieje, że jakoś sie uloży.. ten czarny jest spokojny, ale Borys - oj, ten właśnie jest bandyta -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Dla rodziny z lasu-właśnie sprawdziłam:) Dziękuje pani Marysiu za wpłaty.[/QUOTE] dziękuje za sprawdzenie!!! i jeszcze jedna wplata - z FB - polowa dla Argo i Marcela, a ta druga polowa - dla Saby i Reksa: 60,-zł Agnieszka N. z Zofinina :loveu: - :multi:dziękujemy wszystkim za dobre serca !!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Marinka']Mari, mam nadzieję, że przelew do Funi poszedł :) [/QUOTE] 12,- od Ladymonia dla Argo i Marcela:loveu: 20,- od od Ika &Sonia dla Argo i Marcela:loveu: 30,- Katarzyna Walijewska z Suwałk:loveu: 40,- zachary za XII 2010:loveu: 40,- Marek M. z Szydłowca :loveu:(cel wpłaty nie podany, ale myślę, że ten właśnie:smile:) 50,- AIMEZ_MOI dla Marcela i Argo:loveu: 60,- Kasia S. z Poznania :loveu:deklaracja comiesięczna dla Marcela-30,- dla Argo - 30,- 60,- Agnieszka N. z Zofinina :loveu:(drugie tyle na Sabe i Reksa)) dzisiaj poszedł przelew na kwotę 1.005,- do funi, prosimy o rachunek
-
[quote name='Marinka']Udanego Mikołaja :smile: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_1.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_117.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_15.gif[/IMG][/QUOTE] oj, udany, kasę chlopakom przyniósł ;) 12,- od Ladymonia dla Argo i Marcela:loveu: 20,- od od Ika &Sonia dla Argo i Marcela:loveu: 30,- Katarzyna Walijewska z Suwałk:loveu: 40,- zachary za XII 2010:loveu: 40,- Marek M. z Szydłowca :loveu:(cel wpłaty nie podany, ale myślę, że ten właśnie:)) 50,- AIMEZ_MOI dla Marcela i Argo:loveu: 60,- Kasia S. z Poznania :loveu:deklaracja comiesięczna dla Marcela-30,- dla Argo - 30,- 60,- Agnieszka N. z Zofinina :loveu:(drugie tyle na Sabe i Reksa)) dzisiaj poszedł przelew na kwotę 1.005,- do funi, prosimy o rachunek
-
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
mari23 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise']zaraz sie spotkają! zaraz sie spotkają! :)[/QUOTE] aż mi się łezki z radości w oczach kręcą!!!!!!! kochany Łatuś - nareszcie!!! ja mam w domu dobrociniaka Ślepka - podobny trochę do Łatusia bo biały w łatki(nawet też go Łatek nazwali kiedyś) ale ten Łatunia to prześliczny jest w porównaniu do mojego biedaka - niskopodłogowego grubaska z chorym sercem... -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']czekam na jakiekolwiek wiesci :)[/QUOTE] skoro jakiekolwiek, to może ja "bankowe" wieści podam: 25,-zł dla Saby i Reksa od: Monika Maria Sz. z Warszawy 150,-zł dla Saby i Reksa od: Magdalena S. z Gliwic 50,- Saba i Reks od: Agnieszka N. z Zofinina aukcja charytatywna nr: 1303621658 to dla kogo? bo 10 złotych wpłynęło od Agnieszki P. z Gostynina -
10 letni Stefko...Żegnaj Stefciu...:( (*)
mari23 replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='BUDRYSEK']niestety nikt nie pomógł :( za 3 tyg. znowu wyjeżdżam, wracam dopiero w styczniu...nie wiem co bedzie?[/QUOTE] ojej, niedobrze.... ja właśnie do dziesiątki dobiłam - trzeba było zabrać gdzieś dobrocińskiego Ślepka... "gdzieś".... czyli do mnie... -
Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='CatAngel'][URL=http://smajliki.ru/smilie-487595655.html][IMG]http://s5.rimg.info/eb3cb8ecf49e533e75bdfcc5d93f6203.gif[/IMG][/URL] niech się chłopaki trzymają. Mają swój kochający dom :)[/QUOTE] dzisiaj narozrabiały.... Borys zagryzł im kota.... :( -
[quote name='koosiek']Jak leży i się z miejsca nie rusza, to może TZ nawet nie zauważy, że jeszcze jeden psiak na stanie ;)[/QUOTE] no, niestety, zauważył.... jakoś to przeżyłam ;) a Ślepek to najprawdziwszy pokojowy piesek!!! chodzi na smyczy na spacerki, pięknie po schodach i w górę, i w dół, potrzeby załatwia tylko na spacerku....wracamy do domku - jedzonko i :evil_lol: spać (mam Cardiac który Charliemu kupiłam - Ślepek zjada go chętniej i więcej niż Charliśko) jutro pójdziemy do weta, żeby go obejrzał, bo on tłusty, ale kaszle czasem i ciężko oddycha (chrapania nie wspomnę;)), ma duży brzuch - jeśli to otyłość, to niech będzie, ale może jakieś wodobrzusze.... pamiętacie pismo - zgodę pana prezesa FFA na dokonanie "humanitarnej eutanazji" ? to właśnie jego owa zgoda dotyczyła - tego dziarskiego ślepaczka...
-
[quote name='Ingrid44']Wybrala sie na spacerek :) Dobrze ze to nie nastepny wyrzucony psiak . A jak Misia sie czuje ?[/QUOTE] Misia wesoła, nawet bawi się na śniegu.... wciąż na smyczy.... boje się ja puścić luzem, choć mi jej zal... ale trochę się martwię.... dziurki przy nosku wciąż są, nie znikają, wetka odstawiła antybiotyk,bo być może z jego powodu rosła kreatynina pomimo spadającego poziomu mocznika... w tym tygodniu kolejne badania - zobaczymy, jakie efekty da "kuracja Renalowo-Ipakitiniwa"... mam nadzieję, że dobre... no i piesków mam już 10.... dobrociński Ślepek zamieszkał u mnie - z powodu mrozów nie mógł przecież starowina w "azylu" zostać
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
ale jednak jakiś smutny Kazio jest..... może jednak tęskni za swoimi jajeczkami ;) -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
mari23 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaNS']Tak tak, witamy Łatusiową Pancię na wątku!!! Idą długie zimowe wieczory, Łatuś na pewno pomoże w pisaniu magisterki ;)[/QUOTE] witamy gorąco!!!!!!! i cieszymy się bardzo, bardzo, bardzo !!!!!!!!!!!!! a co do transportu - może z grudniowych deklaracji naszych zostanie na koszty - a jak dopłacić jeszcze trzeba - wołajcie.... Łatusiowe szczęście nie może czekać!!! dość już się naczekał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='mari23']a to brakująca lista wcześniejszych wpłat: 40,-zł Marek Marcinkowski z Szydłowca (wpłynęło 24.11):loveu: 5,-zł yoko 100 wpłynęło 23.11.:loveu: 10,- Maruda666 wpł.23.11.:loveu: 10,- Beata K. Nowy Dwór Maz. - wpłynęło 23.11.:loveu: 50,- Marta Anna M-G z Warszawy wpłynęło 23.11.:loveu: 20,- mari23 (wpłata jednorazowa)23.11.:mad::evil_lol: Razem = 135 złotych dodając poprzednie 360,-zł otrzymujemy 495,- przepraszam za przeoczenie! zaksięgowałam - w księgowości nic nie zginie nigdy - ale na wątku..... przeoczyłam, nie podałam[/QUOTE] a to ostatnie wpłaty: 60,-zł dn.1.12. AGUSIAP :loveu: 75,- od Aleksandry G. wpłaciła Anna Agnieszka B. :loveu: 40,- ranias za grudzień:loveu: 10,- dn.2.12. grzenka:loveu: Razem 185 złotych :cool3:
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mari23 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']a to chodzi o podryw "na pudelka" ;)[/QUOTE] mam nadzieję, że tylko o pudelka...w końcu dzwoniąc nie wiedział, że trafi na kobietę... -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mari23 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']migdalena tą pudlicę (jeśli w ogóle przeżyje) musiałby wziąć ktoś, kto poradzi sobie z bardzo chorym psem... konieczne doświadczone dt... bo to codzienne wizyty u weta i sporo kasy, nie sądzę by o to chodziło panu, który chce adoptować towarzysza[/QUOTE] pan miał się mailowo skontaktować.... na razie cisza....:shake: chyba niepotrzebnie mu powiedziałam, że nie jestem wolna.... bo żartował, że on jest do wzięcia....z mieszkaniem :cool3: mam nr telefonu.....może macie do adopcji samotną panią z pudelkiem? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pan naprawdę sympatyczny!:eviltong: a tak serio - do opieki nad chorym psiakiem mało który facet się nadaje.... -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
a oto wpłaty dla leśnej rodzinki: 35,- Reks u Funi (dn. 1.12.) Klaudia K. z Warszawy 10,- dla Saby i Reksa od Romki z Łowicza( dn.2.12.) i to tyle....tylko tyle...