-
Posts
20355 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='agiojoj']Dzięki dziewczyny:lol: W sumie cokolwiek byście napisały,to dla mnie wielkie wsparcie.Wiem,że nie jestem sama z tą piękną,kochaną,rudą kupą kłaków;) Teraz Budyń jest na nowo grzeczniutki i milutki w domu.Na spacerze natomiast dość intensywnie wypatruje "czegokolwiek". Ja go wyprowadzam kanałami nie dając zbytnio możliwości napotkania jakiegokolwiek psa.Chcę mu na razie dać odpocząć od emocji. elisse,napisałaś: "elegancko ugryzła mnie w rękę! Ja odskoczyłam,a suka jakby się przebudziła,od tej pory była najlepiej ułożonym z wszystkich moich psów" ...wolałabym,żeby Budyń nie ułożył mi się takim samym sposobem:evil_lol: Psia kość! jakby on mnie użarł tymi swoimi zębiskami,to bym chyba musiała śnieg nogami odgarniać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] agi, Ty po prostu jesteś cudowna!!!!:loveu: i zawsze ubawisz mnie do łez:evil_lol: a temu rudzielcowi to tak się w życiu poszczęściło , iż cokolwiek to było złego w jego przeszłości - otrzymał za to wspaniałą nagrodę - Ciebie!!! i niech ten łobuz to doceni, niech będzie grzeczny!!!:mad::mad::mad::evil_lol: a tak serio to bardzo się zmartwiłam tym zachowaniem Budynia i nawet próbowałam parę osób pytać, co robić... odpowiedzi nie uzyskałam...znaczy uzyskałam, ale takie.... :roll:niejasne jakieś, wymijające...:-( -
[quote name='Marinka']Bynajmniej będziemy z płatnościami u Funi na bieżąco :) No i o kastracji Argo również trzeba pomyśleć :)[/QUOTE] tę pozostałą kwotę 607 złotych też przelałam do Funi dzisiaj - czekała tak długo, niech teraz ma wcześniej, skoro były pieniążki - na rachunek poczekamy tak więc zbiorkę na koncie Stowarzyszenia zaczynamy znów od zera ;)
-
[quote name='Kava']Kochane cioteczki, proponuje na pierwszej stronie dokumentowac ile i od kogo wplynelo kasy. latam na NK ze skarbonka i podobno cos juz tam wpadlo... pani Marysiu... udalo sie cos z tym SWIFT-em dowiedziec? jak tam Greta dzis sie czuje... nasza sliczna malutka? ma pani racje, jej oczki patrza przenikliwie ,,,,,, w moim sercu znalazla juz duuuuuzo miejsca.... mizianki w ten zimowy poranek[/QUOTE] SWIFT podany przeze mnie (a raczej Bank Spóldzielczy Środa Śląska) to Swift Banku Polskiej Spółdzielczości, przez który takie wpłaty (poprzez IBAN czyli PL i nr konta) trafiają tam, gdzie powinny pani raz jeszcze podała Swift: POLUPLPR pierwsze wpłaty już są ka koncie - razem 113 złotych, po południu wezmę z banku wyciągi i podam listę wpłat nad naszą-klasą się zastanawiam, jak podawać, bo i moi znajomi obiecali wpłaty - gdzie zamieścić listę? pod zdjęciem?
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']No to kamień z serca...exela właśnie tak wkleja :( Czy np. jutro pójdzie do Funi brakujące 310 zł?[/QUOTE] 1.129zł minus 380,- zł - zostało 749 złotych - robię przelew na całość -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
mari23 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo serce boli, kiedy się patrzy na te smutne oczy..... zgasła w nich iskierka radości.... zgasła nadzieja? on mi się śni po nocach! to już prawie 4 lata, jak trafił do schroniska :( ja nie potrafię robić "fotomontażu" - czy ktoś mogłby zrobić z dwóch zdjęć jedno - połączyć takie z początku i obecne - dodalabym go jeszcze raz na naszą-klasę.... może kogoś wzruszy ta "metamorfoza" i los Depisia... -
[quote name='Marinka']Spokojnie :)...grunt aby się wyjaśniło :)[/QUOTE] Argo i Marcel Katarzyna Walijewska na Argo 20,00 zł 22.11. Marta Wójcikowska-Wrocław dla Argo 30,00 zł 22.11. Sylwia Kurzela -Zgierz na Argo 30,00 zł 22.11. Agnieszka szydłowska -W-wa - na Argo 40,00 zł 22.11. Jankowska Magdalena-Argo i Marcel 50,00 zł 22.11. Zachary za XI 140,00 zł 22.11. Maura R. Ładosz Wroclaw 50,00 zł 22.11. Argo, Marcel od yoko100 5,00 zł 23.11. Argo i Marcel od Maruda666 10,00 zł 23.11. Beata Krowisz - pomoc dla Argo 10,00 zł 23.11. Marta Anna Mielcarska W-wa 50,00 zł 23.11. Marek Marcinkowski z Szydłowca 40,00 zł 24.11. Mariusz Pilipczuk,Wroclaw 10,00 zł 25.11. Ewa Fryzeł-Choińska Białystok 50,00 zł 25.11. Kasia Stencel-dekl.miesięczna Argo 30,00 zł 25.11. dorota1 za grudzień 10,00 zł 29.11. AAGATAAB -Agata G. Starachowice 20,00 zł 29.11. Beta i Czata -Elzbieta Barbara Z.-Ł. W-wa 100,00 zł 29.11. Shania z funduszy Azy 20,00 zł 30.11. Cajus JB za XI.XII 40,00 zł 30.11. Marta Anna Mielcarska W-wa 50,00 zł 30.11. MOCA35 50,00 zł 30.11. KMURDZ za 4 mies. 80,00 zł 30.11. z bazarku-toczek 10,00 zł 30.11. AGUSIAP 60,00 zł 1.12. Aleksandra Górniakowa (wpł. A.B.) 75,00 zł 1.12. ranias za grudzień 40,00 zł 1.12. grzenka 10,00 zł 2.12. Ladymonia0610 12,00 zł 3.12. Ika & Sonia 20,00 zł 3.12. Katarzyna Walijewska 30,00 zł 3.12. Zachary za XII 40,00 zł 3.12. Marek M. z Szydłowca 40,00 zł 3.12. AIMEZ MOI 50,00 zł 6.12. Kasa Stencel z Poznania 60,00 zł 6.12. Agnieszka Nojszewska (1/2 Saba i Reks) 60,00 zł 6.12. Jakub Lech Łagiewski z Łodzi 50,00 zł 7.12. Toska - Poznań 100,00 zł 9.12. Mari23 20,00zł 1 612,00 zł to jest tabelka - serio ;) wpłaty1.612 złotych, więc wychodzi mi po odjęciu przelewu suma - 607 zł - tak więc wszystko się zgadza
-
[quote name='Marinka']Spokojnie :smile:...grunt aby się wyjaśniło :smile:[/QUOTE] juz jest - znów tabelka się pewnie nie wklei... Argo i Marcel Katarzyna Walijewska na Argo 20,00 zł 22.11. Marta Wójcikowska-Wrocław dla Argo 30,00 zł 22.11. Sylwia Kurzela -Zgierz na Argo 30,00 zł 22.11. Agnieszka szydłowska -W-wa - na Argo 40,00 zł 22.11. Jankowska Magdalena-Argo i Marcel 50,00 zł 22.11. Zachary za XI 140,00 zł 22.11. Maura R. Ładosz Wroclaw 50,00 zł 22.11. Argo, Marcel od yoko100 5,00 zł 23.11. Argo i Marcel od Maruda666 10,00 zł 23.11. Beata Krowisz - pomoc dla Argo 10,00 zł 23.11. Marta Anna Mielcarska W-wa 50,00 zł 23.11. Marek Marcinkowski z Szydłowca 40,00 zł 24.11. Mariusz Pilipczuk,Wroclaw 10,00 zł 25.11. Ewa Fryzeł-Choińska Białystok 50,00 zł 25.11. Kasia Stencel-dekl.miesięczna Argo 30,00 zł 25.11. dorota1 za grudzień 10,00 zł 29.11. AAGATAAB -Agata G. Starachowice 20,00 zł 29.11. Beta i Czata -Elzbieta Barbara Z.-Ł. W-wa 100,00 zł 29.11. Shania z funduszy Azy 20,00 zł 30.11. Cajus JB za XI.XII 40,00 zł 30.11. Marta Anna Mielcarska W-wa 50,00 zł 30.11. MOCA35 50,00 zł 30.11. KMURDZ za 4 mies. 80,00 zł 30.11. z bazarku-toczek 10,00 zł 30.11. AGUSIAP 60,00 zł 1.12. Aleksandra Górniakowa (wpł. A.B.) 75,00 zł 1.12. ranias za grudzień 40,00 zł 1.12. grzenka 10,00 zł 2.12. Ladymonia0610 12,00 zł 3.12. Ika & Sonia 20,00 zł 3.12. Katarzyna Walijewska 30,00 zł 3.12. Zachary za XII 40,00 zł 3.12. Marek M. z Szydłowca 40,00 zł 3.12. AIMEZ MOI 50,00 zł 6.12. Kasa Stencel z Poznania 60,00 zł 6.12. Agnieszka Nojszewska (1/2 Saba i Reks) 60,00 zł 6.12. Jakub Lech Łagiewski z Łodzi 50,00 zł 7.12. Toska - Poznań 100,00 zł 9.12. Mari23 20,00zł 1 612,00 zł to jest tabelka - serio ;-) wpłaty1.612 złotych, więc wychodzi mi po odjęciu przelewu suma - 607 zł - tak więc wszystko się zgadza
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']No to kamień z serca...exela właśnie tak wkleja :( Czy np. jutro pójdzie do Funi brakujące 310 zł?[/QUOTE] oczywiście, że pójdzie! a nawet może pójść przelew za grudzień, skoro są pieniążki, może funia taki rachunek wystawić -
myślę, że zrobiłam to samo, co u Saby i Reksa - podałam wpłaty, a rozliczając to dzisiaj wzięłam nie tę ostatnią stronę rozliczenia.... zaraz sprawdzę od początku wszystkie wpłaty na Argo i Marcela tylko najpierw moje ślepki powyprowadzam na wieczorny spacerek i rozdam leki.... ech, 10 psów i to chorych - jak widać nie daję rady..... myślenie mi szwankuje...
-
[quote name='ranias']A ja też tak wyliczyłam i nawet pomyślałam,żeby pieniądze z bazarków jakoś inaczej rozdysponować skoro chłopcy mają"nadwyżkę". No ale Mari wyliczyła inaczej, może za dużo wpłat jest na tym koncie i trudno dojść do ładu....[/QUOTE] myślę, że zrobiłam to samo, co u Saby i Reksa - podałam wpłaty, a rozliczając to dzisiaj wzięłam nie tę ostatnią stronę rozliczenia.... zaraz sprawdzę od początku wszystkie wpłaty na Argo i Marcela tylko najpierw moje ślepki powyprowadzam na wieczorny spacerek i rozdam leki.... ech, 10 psów i to chorych - jak widać nie daję rady..... myślenie mi szwankuje...
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Mari ja nie mam zadnych pretensji do Ciebie .Wysałam rachunek na taka kwote bo tak ustaaliła Ladymonia . Hotelowanie psów jest w kwocie ponad 600 zł .Więc z tego co zrozumiałam to te 350 zł miłao byc podkładka dla Stowarzyszenia a kwota miała wpłynać cala .[/QUOTE] podkładka jest potrzebna pod każdy przelew Stowarzyszenia... Monika mowiła mi o kwocie 675zł, ale rachunek dostałam taki, wiec myślałam, że się pomyliła... no i skoro o pomyłce mowa.... WIELKIE, OGROMNE PRZEPRASZAM !!!!:-(:oops: jak pisze się w pośpiechu, to tak jest - nie na te stronę rozliczeń spojrzałam - zamiast na ostatnią, to na wcześniejszą spróbuję wkleić tu zestawienie wszystkich wpłat -nigdy nie wklejałam exella) Anna Kalembkiewicz Żmigród 30,00 zł 16.10 Iwona M. Fedorowicz Gdańsk 50,00 zł 4.11. piegusek 1510 15,00 zł 4.11. allegro 20+85 105,00 zł 4.11. allegro 8.11. 25,00 zł 8.11. Robert Iwona Gawryś Szczecin 40,00 zł 8.11. allegro 25,00 zł 9.11. allegro 25,00 zł 10.11. nick KASAIACZEK 1970 aukcja 10,00 zł 10,11, Anna Micjałowska Belchatów 30,00 zł 10.11. Łukasz Pieniążek - aukcja 30,00 zł 12.11. Krystyna Tomzik-Kliza a zllegro 10,00 zł 15.11. doppelganger666 z allegro 5,00 zł 15.11. Waldi48 za m-c 11 4,00 zł 16.11. Monika Matuszewska Zloczew 10,00 zł 16.11. bazarek dla Saby i Reksa Anna Baranowska 50,00 zł 16.11. allegro 40,00 zł 16.11. Obraczuś 10,00 zł 17.11. łapki Randa 20,00 zł 29.11. Tadeusz Kędzierski Gniechowice - HELP 50,00 zł 29.11. Danuta Zatoń Bełcjatów 50,00 zł 29.11. ranias 10,00 zł 30.11. bazarek ranias 20,00 zł 30.11. Klaudia Kot - Reks u Funi 35,00 zł 1.12. dla Saby i Reksa od Romki 10,00 zł 2.12. Monika Maria Szczurek W-wa 25,00 zł 3.12. Magdalena Staniszewska 150,00 zł 3.12. Agnieszka Nojszewska Zofinin 50,00 zł 6.12. Agnieszka Nojszewska (1/2 Argo i Marcel) 60,00 zł 6.12. Agnieszka Piechocka - aukcja 10,00 zł 6.12. bazarek - Angel 50,00 zł 8.12. syla z dogo za bazarek ? 25,00 zł 8.12. bazarek-kartki swiąt. Ala 123 20,00 zł 8.12. bazarek myrkur-dagur 15,00 zł 7.12. Agata Śnioch - charytatywne ? 15,00 zł 23.11. 1 129,00 zł tak więc wszystko się zgadza - różnica 15 złotych jest chyba w tej ostatniej wpłacie - dałam ją tu, bo nie wiem, czego dotyczy miała być tabelka.....kopiuję, a wkleja się :oops::oops::oops: -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka'][B] Mari i tutaj w związku z meldunkami o wpłatach mam watpliwości[/B] :-( [B] Zaraz wstawię rozliczenie zrobione przeze mnie...ustosunkuj się proszę do tego... [/B][/QUOTE] zaraz sprawdzę, bo chyba rzeczywiście w tym ciągłym pośpiechu coś pokręciłam.... co nie znaczy, że kasa z konta zginęła! zrobię zestawienie wszystkich wpłat od początku - tak jak Monia, bo inaczej nie dojdę, gdzie się pomyliłam a co do przelewu za hotel - przecież rachunek przyszedł na 350 złotych i taki przelew poszedł.... -
[quote name='mari23']w poniedziałek? nic nie dotarło.... jeszcze za Maję i Kaję będzie - jak nie dojdzie - to może jeszcze raz oba rachunki da się wysłać?[/QUOTE] rachunek dotarł..... pewnie przez te zaspy tak długo się przedzierał ;) wpłynęło: 100 złotych - TOŚKA-Poznań dla Argo Dziękujemy!!! a "bilans mamy taki: 1.150zł + 100zł = 1.250zł przelew poszedł na kwotę 1.005zł, tak więc zostało chłopakom 245 złotych "na koncie"
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
zgodnie z rachunkiem poszedł dzisiaj przelew - 350,-złotych "na koncie" Saby i Reksa zostało 19zł :( -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
mari23 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='matinestka']witajcie Kochani tak to się stało, że o Depciu już trochę"zapomnieliśmy",znalazł swój Dom wiec każdy z nas , opleciony wyobrażaniem o Szczęsciu Depika,zajał się pomocą innym psiakom. Tym bardziej,że to wyobrażenie o Raju Depiego potęgowały pozytywne maile od jego własciela. Niestety ten Raj okazał się aż nazbyt przerośniętym Rajem.........a najgorsze ,że tylko i wyłacznie dla Depiego,pomijając jego Opiekunów...... ............tak,niesteTy tak....Depuś "okazał się" bardzo zaborczym psiakiem,który chciał mieć pod kontrolą całe życie Rodziny,który chciał (co mu się zresztą udawało)narzucać swoją wole całemu Stadu.....wybrał sobie już w schronsiku swojego Pana,jedynego i na zawsze,i tylko z nim się "liczył". Niestety jedyna Miłośc Rudzielca, nie była w stanie sprostać wszystkim trudom ......jako młody i niedoświadczony Pan swojego psiaka nie potrafił poprzestawiać hierarchiii w swoim Stadzie,nie dał rady ułożyć odpowiednich relacji Depiego z resztą"świata"....mimo że do Bursztynka bardzo się przywiązał.....Niewiedza i niedoświadczenie Pana oraz nie możnośc poradzenia się z tą "żadzą dominacji" Depika spowodowały....powrót Bursztyna za kraty boksu.......... Depik na poczatku był bardzo przyjaznie nastawiony do wszystkich członków Rodziny swojego Opiekuna i jego Znajomych (których już wcześniej znał),dopieo po pewnym czasie ujawnił swe dominanckie cechy. Oczywiscie tylko Pan mógł wszystko,reszta "świata" miała słuchać Depcia...Najgorsze dla Pana było to,iż Depi bardzo chętnie wpuszczał ludzi pod dach swojego Domu...jednak żeby Ktoś mógł wyjśc z niego,trzeba byłą siłą Depiego trzymać,pozatym Depiemu nie zawsze podobało się ( w środku wizyty oczywiscie),że jacyś Ludzie jeszcze "krzątają "się po domu...on już przyjął gości....i nie ma ochoty na dalsze"rozmowy"...Depiego trzeba było "trzymac" a z resztą świata się pożegnać..... Niestety Opiekun nie potrafił wykorzystać swojej pozycji wobec Depiego,Tak jak już pisałam, Depik tylko jego darzył szacunkiem....On chciał Pana mieć tylko dla siebie,bronić go i nie dzielć się nim z nikim, i tylko jego Pan mógłby naprawić to wszystko..jednak nie wiedział jak się do tego zabrać i ze strachu przed dalszym rozwojem wypadków, z ogromnym żalem odwióżł Depiego do schronska..... Opiekun Depiego bardzo chciał odwiedzać swego Rudzielca w schronsiku.cięzko było mu się z nim rozstać,jednakze względu na to,iż Depi tak bardzo do niego się przywiązł zaprzestał wizyt, żeby bardziej Bursztynka nie krzywdzić.... Depik siedzi spokojnie w boksie.......do wszytkich merda ogonem przyjaźnie..... czeka na swoją kolejkę na spacer....... CZEKA ZNÓW NA MIŁOŚC!!!! NA KONKRETNĄ,ODPOWIEDZIALNĄ MIŁOŚC,KTÓRA BĘDZIE WIEDZIAŁA JAK NAUCZYĆ GO"PORZĄDKU" I KTÓRA NIE BĘDZIE SIĘ BAŁA STANĄC Z NIM TWARZĄ W TWARZ!!!! a tak obecnie Depuś się prezentuje: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3371/d1mz5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3456/d2mu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2474/d3xf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/4435/d4gr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/6684/d5ua8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7661/d6oz5.jpg[/IMG][/URL] :bluepaw:[/QUOTE] to post z 18 czerwca 2007...... -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
mari23 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Do jakiego stopnia nie toleruje? Mój Mixer nienawidzi tymczasa, ale zagryźć to chyba nie zagryzie. Ot, rzuci się czasem z wyszczerzonymi zębiskami, ale on nawet ugryźć nie umie.[/QUOTE] przez moją nie żyjącą ponad 9 lat Maje mam wielka slabość do rudzielców i pytałam o Depisia już dawno, pewnie z rok temu.... wlasnie taka dostałam odpowiedź, że Depiś ma "charakterek" i raczej innych piesków nie kocha.... mam teraz 10 "tymczasów".... stare i chore, 2 ślepki sercowe.... wciąż pamietam i myslę o cudnym Depim..... ach, jak chciałabym móc go wziąć... on jest średni czy mały? bo pewnemu panu spodobały się moje rudzielce, ale.... nie oddam już.... on ma młodego, czarniutkeigo piesia - przygarnął niedawno - prawie prosto z lasu (oczywiście ja go tam wysłałam ;)) myśli o jakimś drugim maluchu w typie moich rudziaszków.... -
10 letni Stefko...Żegnaj Stefciu...:( (*)
mari23 replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odwiedzam, odwiedzam, ale cóż tu pisać, jak pomóc nie mogę.... w piątek biorę na "tymczas" wierną kopię Stefka (ale o 9 lat młodszą) - jego państwo wyjeżdżają na 2 tygodnie do córki i nie mogą go zabrać, a NIKT nie chce się zaopiekować psiakiem (na hotel ich nie stać, to bardzo biedni ludzie) jak 10 mieszka, to i 11-ty sie zmieści..... mąż jeszcze nie wie, oj, aż się boję... Kruczek już rok temu świętował z nami - mam nadzieję, że po roku oraz niedawnej kastracji jest trochę mniej żywiołowy i choinka zostanie tam, gdzie ją postawię ;).... przeszłość Kruczka to wrocławskie schronisko w wieku szczeniaczka i 1,5 roku pobytu u tych ludzi - kochany psiak, ale szalony... tak bardzo podobny do Stefka -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
dotarł rachunek za dziewczyny - dzisiaj pojdzie przelew (razem z Sabą i Reksem;)) -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Kiedy mozna spodziewać się wpłaty za listopad ?[/QUOTE] właśnie dostałam rachunek - dzisiaj pojdzie przelew -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Mari wysłałam Ci zdjęcia na maila - allegro się przyda :)[/QUOTE] jeszcze tylko napisz mi na PW lub maila do kogo podawać kontakt - do allegro - zrobię wreszcie...:oops: -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Mari23 i Ladymonia0610 proszę sprawdźcie przychody i rozchody (również na 1 stronie wątku) bo saldo mi się nie zgadza :( Być może pokręciłam coś albo z wpłatami, albo kosztami :([/QUOTE] to chyba błąd - połączenie wykazu wpłat na konto stowarzyszenia i Moni... dlatego trudno się zorientować i rozliczyć ja przekazałam tylko 30 złotych zaraz na początku akcji - dostałam na to rachunek od Obraczuś, pozostałe pieniążki są na koncie - jutro rano sprawdzę w banku ostatnie wpłaty i podam dokładny stan środków na koncie Saby i Reksa -
[quote name='ranias']"Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, na łańcuchu więziony przy budzie. O głodzie i o chłodzie, i w brudzie, a podczas lata, gdy szukasz ochłody, często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady." Jakoś tak mnie naszło......[/QUOTE] wcale się nie dziwię, że Cię "naszło".....z takich warunków odebrałam niedawno sunię i chcialabym jej to wciąż powtarzać...
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']mari, pies w sensie gatunku....ta terrierka to jest suczka:lol: źle sprecyzowałam swoją wypowiedź[/QUOTE] uff.... a już myślałam, że czerda płci nie rozróżnia :evil_lol: myśliwy nie odpowiada, więc nic nie wiem, aby komuś zaginęło takie cudo.... mam jednego, który chciałby sunię terierkę, ale to niezbyt odpowiedzialny chłopak, choć dobry.... mój chrześniak... a Zenita i ten opis dałam na naszą-klasę, niech czytają ludzie.... i biorą staruszki!