Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. [quote name='Mani2000']dobrze poczekam czy ona ma na jakis stronach ma ogłoszenia?[/QUOTE] na naszej-klasie na moim prywatnym i stowarzyszenia.... no, nie tylko- wielu życzliwych i pomagających znajomych dodało też do siebie, ale to prośba o pomoc finansową na leczenie - tekst jest taki, jak tu w 1 poście
  2. [quote name='rotek_']agnieska, dzisiaj wyprowadziła Daszę...hmm...Dasza o dziwo szła na smyczy wzorcowo, oczywiście co chwilę zatrzymywała się żeby ją pochwalić. Sunia wymaga jeszcze sporo socjalizacji zwłaszcza w nauce zachowywania czystości i chodzenia na smyczy...poza tym jest przechochana. Nie ma typowego charakteru terriera. ZX daszą poczekamy jeszcze parę dni...priorytetem jest sterylka bo sunia raczej nie ma rodowodu, a to będzie kusić różnych dziwnych ludzi. koleżnka Daszy: Sztefi-mieszaniec staffika, spokojna łagodna sunia [URL="http://img822.imageshack.us/i/dsc1001tb.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3117/dsc1001tb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img826.imageshack.us/i/dsc0990z.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6016/dsc0990z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img189.imageshack.us/i/dsc0983zw.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6277/dsc0983zw.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] mamy podobną, tylko jaśniejszą.... dwie przednie łapy w gipsie po 6-godzinnej operacji... mam nadzieje, że efekty będą takie, na jakie mają nadzieje lekarze... a czy przywieźli Wam dzisiaj ślicznego szczeniaczka ze Środy Ślaskiej?
  3. żeby to był Stefcio, to ja bym się cieszyła i.... mniej zmartwień miała... Kruczek to młody i bardzo żywiołowy pies, a u mnie staruszki, albo chore.......Kilerek miał dzisiaj kolejny atak padaczki... ja dzień zaczynam i kończę tak: gotowany ryż z mięskiem dla wszystkich (prawie-bo bez Tiary), Cardiac i Vetmedin - to dla Ślepka i Charliego czyli dwóch ślepków ;) Ipakitine i Renal dla Tiary, Propolin syropek dla Pusi, Encorton, Kerabol i inne dla Łatka, krople do oczu dla Miłeczki itd.....a dzień bez wizyty u weta to jakis "dziwny" dzień".... noce też ciekawe - dzisiaj Ślepek dobrociński wyprowadził mnie na spacer o 3 w nocy.... tak się zastanawiam, czy to jeszcze wieczorny, czy już poranny spacer był... ;) a co sobie pomyślał kierowca przejeżdżającego golfa, jak zobaczył o 3 w nocy kobietę w kapciach, kurtce i piżamie , z małym pieskiem na smyczy spacerującą po śniegu....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='rotek_']pierwsze posty po części już uaktualniłam... Mario jest u nas bardzo długo...to zdjęcie było zrobione zaraz po przyjeździe, obecnie wygląda znacznie lepiej. Mróz na zewnątrz jest okropny więc na sesje zdjęciowe wyciągam góra po dwa psiaki Nowa sunia Dasza [URL=http://img522.imageshack.us/i/dsc1007o.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3466/dsc1007o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/dsc1005f.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8350/dsc1005f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] prześliczna!!!! czy mogę jakoś pomóc? w ogłoszeniach nie mam "doświadczenia", ale... allegro ze Stowarzyszenia oczywiście mogę zrobić, jeśli trzeba - tylko proszę o tekst i namiary... dodam na naszą-klasę też....
  5. [quote name='Marinka'] Poza tym uważam, że najważniejszym jest dobro psa, dobry dom, a nie jakieś tam umowy. Jeśli dom jest ok., psiak jest zadbany i kochany, ma dobre warunki i dobrą opiekę to UWAŻAM, ŻE WSZYSTKO JEST OK.[/QUOTE] Na prośbę z dogomanii konsultowałam się w tej sprawie z prezesami Stowarzyszenia Help Animals i dokładnie takie samo mają zdanie - nie mamy podstaw do żądań i ingerencji w adopcje, dziękujemy za szybką i skuteczną pomoc! Ponieważ nie bywają na dogo zobowiązali mnie do przekazania takiego "oświadczenia".
  6. [quote name='ranias']Ja też bym chciała taką różyczkę :cool3:[/QUOTE] Dla wszystkich cioteczek które pomagaja Argusiowi i Marcelkowi :smile: Dziękuję:smile: [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/161/31689082.jpg[/IMG] ależ proszę!!!! nawet cały bukiet!!!! skopiowałam od Moniki ;)
  7. [quote name='Mani2000']moge zając sie ogłoszeniami tylko dajcie mi tekst ogłoszeń[/QUOTE] bardzo, bardzo dziękujemy! pomyślę nad tekstem....
  8. to bezwiedne po sterylce ma moja Pusia i bierze syropek - i pomaga... ale tu nie jest to bezwiedne - tam, gdzie śpi - jest sucho! ona po prostu załatwia się pięknie na spacerku, ale także i w domu....:-( jak jutro wyrzucimy to łóżko - będzie sikała na podłogę - robiła tak zanim znalazła sobie wc na miękkim i wyżej.... dzisiaj była kupka i kałuża na podłodze.... być może cała noc albo czas, kiedy jestem w pracy (od 7.30 do 14.30 mnie nie ma, czasem trochę dłużej)to dla niej za długo i po prostu nie potrafi utrzymać moczu (wpadki z kupką rzadko się zdarzają)
  9. [quote name='rotek_']ganziu wyjechał około 12.00 Bał się wejść do samochodu ale jak ju go wpakowaliśmy to ślicznie położył się i podziwiał widoki przez szybę samochodu. Jest prześlicznym psem.... Dobrze że już pojechał, w boksie jakoś nie miał szczęścia do suczek...jedynie z satruszką Zojką dawał sobie radę, reszta suniek go gnębiła.. ostatnia współlokatora została przeniesiona bo potrafiła zębami sobie podporządkować Ganzesa...szkoda mi było chłopaka[/QUOTE] dobrze, że już bezpieczny.... aż trudno uwierzyć, że taki cudny pies domu nie ma... chciałabym choć trochę do transportu dołożyć - poproszę na PW numer konta
  10. [quote name='rotek_']Mani już nie trzeba, Tajra w piątek jedzie do nowego domu. W nowym miejscu są dwa psy-chłopaki...jedziemy ją zawieźć i zobaczyć czy Tajra w ogóle dogada się z nimi. Jeśsli wszystko będzie w porządku zostaje tam....3majcie kciuki[/QUOTE] trzymam mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='Ladymonia0610']Jak mój mąż wróci z delegacji -zabiorę kasiorkę i wpłace na psiaki :P[/QUOTE] a ja swojego muszę wysłać gdzieś w delegację.... czy ktoś mi to załatwi? ;)
  12. [quote name='monika083']mari23 ,ja mam 100zl na koncie ze skarpety dobrocinskiej ,chcialabym juz je przelac ,pewnie sie przydadza na leki. podaj jakies konto.[/QUOTE] Stowarzyszenie Help Animals ul. Sienkiewicza 10A 55-320 Malczyce BS Środa Śląska 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010 s Ślepek wyprowadził mnie dzisiaj w nocy na spacerek o godz. 2.50.... jak myślicie - to wieczorny, czy poranny spacerek był? ;)
  13. [quote name='mari23']dotarł rachunek za dziewczyny - dzisiaj pojdzie przelew (razem z Sabą i Reksem;))[/QUOTE] przelew poszedł... czy dostaniemy rachunek za sterylki - poszło 360 zlotych i nie mamy "podkladki"... wpłynęła deklaracja od Energy na XII 20 złotych - dziekujemy!!! finanse dziewczynek to po prostu bankructwo - wszelkie dochody stowarzyszenia idą na ten jeden, jedyny cel, bo wplaty są mizerne.... nie wiem, czy damy radę długo tak "pociągnąć"
  14. [quote name='Marinka']Mari23, troszkę Cę wymęczyłam i odciągnęłam od 10 podopiecznych :-( Mam nadzieję, że mi to wybaczą :smile: To ode mnie dla Ciebie [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/160/milosne054.jpg[/IMG][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7677/anioekc.jpg[/IMG][/QUOTE] dziekuję!!!! zawstydzasz mnie.... najnowsze wpłaty: 15,- dla Argo i Marcela od Marinki - pachnący bazarek 40,- dla Argo i Marcela od Marinki 20,- Wojtuś dla Argo i Marcela dekl. XI,XII 200,- Małgorzata Adrianna O. - Piaski
  15. [quote name='Marinka']Mari23, troszkę Cę wymęczyłam i odciągnęłam od 10 podopiecznych :-( Mam nadzieję, że mi to wybaczą :smile: To ode mnie dla Ciebie [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/160/milosne054.jpg[/IMG][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7677/anioekc.jpg[/IMG][/QUOTE] dziekuję!!!! naprawdę nie zasłużyłam.... najnowsze wpłaty: 15,- dla Argo i Marcela od Marinki - pachnący bazarek 40,- dla Argo i Marcela od Marinki 20,- Wojtuś dla Argo i Marcela dekl. XI,XII 200,- Małgorzata Adrianna O. - Piaski
  16. [quote name='Poker']fajnie ,że ludzie wpłacają.Ale jeżeli mogę coś zasugerować, to może nie wpisuj pełnych imion i nazwisk darczyńców i jeszcze nazwę miejscowości, chyba że wiesz ,że nie mają niczego przeciwko. Ja bym była wkurzona.Lepiej tylko imię i 1.literę nazwiska.[/QUOTE] chodzi o to, że wpłacają ludzie z naszej-klasy, nie tylko z dogomanii, ale ja też miałam takie same wątpliwości, żeby nazwisk nie podawać... sęk w tym, że jedni by chcieli, inni nie.... i badź tu mądry człowieku, którzy są którzy ;) podam niepełne dane, jakby ktoś chciał sprawdzić, czy to akurat ta wplata - odpowiem na PW: oto długa lista darczyńców: 10,- Magdalena B. z Poznania (allegro):loveu: 5,- Agnieszka M. z Radomia - cegiełka:loveu: 5,50 Marzena O. - Oborniki:loveu: 10,- Justyna N. Wałbrzych:loveu: 15,- Violetta R. z Warszawy:loveu: 15,- Ewelina T. ze Starachowic:loveu: 30,- ranias dla Grety:loveu: 50,- Paweł Piotr W. z Wrocławia:loveu: 50,- Justika dla Grety 200,- Justyna Irena O. z Warszawy - dla Grety niech zazna w życiu szczęścia:loveu: 20,- Urszula W. z Jelenie Gory - pomóżmy Grecie - na operację i leczenie:loveu: 30,- Małgorzata F. z Trzebini:loveu: 440,50 zł razem plus 113 zł = 553,50:crazyeye: Greta pięknie dziękuje !!!!
  17. [quote name='Marinka']Mari23, troszkę Cę wymęczyłam i odciągnęłam od 10 podopiecznych :( Mam nadzieję, że mi to wybaczą :) To ode mnie dla Ciebie [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/160/milosne054.jpg[/IMG][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7677/anioekc.jpg[/IMG][/QUOTE] ojej! dziękuję!!!!! ja raczej na rózgę zasłużylam...;) dzisiaj w nocy dobrociński Ślepek "zafundował" mi spacer o godz. 2.50.... nie wiem tylko, czy to wieczorny jeszcze, czy już poranny.... najadł się dziadzio i koopkę chciał, szczekał do skutku - wstałam.... siła wyższa :):evil_lol: a od piątku będę ich miała 11 (ten tymczasowicz świąteczny ma na 110% ADHD w dodatku), no i jeszcze dojeżdżanie do Grety, żeby pomagać w zmianie opatrunków (czerda wyjeżdża)
  18. najnowsze wpłaty na konto Stowarzyszenia Help Animals: 20,- deklaracja grudzień od Ania012 (14.12.) 100,- od NEMKO za XII,I,II,II,IV Stan środków - 120,00zl
  19. Dziarski Ślepcio kocha tarzać się w śniegu! a jaki śmieszny jest przy tym! na dźwięk dzwonka szczeka głośniej niż cała reszta, może myśli, że jeść niosą...;) Cardiac i Vetmedin bardzo mu smakuje - w przeciwieństwie do jego ślepego kolegi Charliego ;) a Leda u Beaty tak się ośmieliła, że nie boi się ludzi już, naprawde fajna z niej sunia.... tylko te lapy tylne - coraz gorzej.... ona nie chodzi, a skacze, jak żaba... dostaje lek na stawy - oby pomogło...
  20. Dziękuję, Ulv !:loveu: jest nadzieja, że przynajmniej jedną łapę da się uratować, a może i obie.... sunia jest cudowna - cierpliwa anielsko i mila... jedna łapa cały czas się sączy, druga opatrunki ma suche.... mam nadzieję, że jednak będzie dobrze
  21. wyniki trochę lepsze, ale wieści gorsze... jutro muszę wyrzucić moje wygodne łóżko..... zostawiłam jej do dyspozycji moja sypialnie.... widziałam plamę za obiciu, ale myślałam, że tak jej się raz zdarzyło.... dzisiaj okazało się, że wszystko od dołu jest totalnie zalane, mokre.... ona cały czas sikała na łóżko - a spała na poduszce - tam tylko jest sucho.... skoro ona nie zachowuje czystości w domu..... czy nadaje się do adopcji? na podwórko z tymi nerkami tez przecież nie....
  22. [quote name='koosiek']Może być? Po kliknieciu otwiera się w pełnym rozmiarze. [CENTER][URL="http://img222.imageshack.us/img222/933/depi.jpg"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/933/depi.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER][/QUOTE] Super!!!! Dziękuję!!! może tak zrobione "porównanie" poruszy jakieś serce.....
  23. [quote name='elisse']mari ja cię troszkę pocieszę :) od środy miałam u siebie na DT chodzący szkielet afgana,suka prawie ośmioletnia,z chorą tarczycą,wątrobą,początki zaćmy i......gtzybicaą dziś sunia pojechała do swojego nowgo domku!!! Rodzina,która ją zaadoptowała będzie ją leczyc i kochać! :) a Afrodyta wyglada tak :( [URL]http://i52.tinypic.com/10fuxdl.jpg[/URL][/QUOTE] co to za potwór doprowadził ja do takiego stanu???? biedna! i taka piękna... dobrze, ze znaleźli się wspaniali ludzie, którzy dali jej dom i opiekę.... może Apo i Saba też taki domek będą miały...
  24. [quote name='Ladymonia0610']Buziaki dla Sabusi i Rexia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] razem z buziaczkami poszedł przelew na 749 złotych - tyle było uzbierane, oczywiście jak tylko coś jeszcze wpłynie - będzie następny przelew
  25. [quote name='Kava']Pani Marysiu, dziekuje bardzo, przekazuje zaraz (online) od nas bedzie szlo ok. 2-3 dni na NK nie ma chyba innej mozliwosci jak pod zdjeciem podawac aktualnosci i puszczac w obieg poprzez polecanie..... ja mam u siebie takze zdjecia Grety i trabie ciagle takze naSledziku, i ja mam kilku chetnych .... Mizianki dla Grety.... taka dzielna dziewczynka....[/QUOTE] nie zdążyłam dzisiaj do banku, pracują do 15-tej.... ja też ;) ale podam wcześniejsze wpłaty: 10,- pani Kinga Sz. z Mosiny:loveu: 10,- Aleksandra G. - Długokąty:loveu: 15,- Marta K.- Poznań:loveu: 33,- Małgorzata R.- Kamienna Góra:loveu: 45,- płacę z allegro (aukcja cegiełkowa):loveu: Razem 113 złotych!!!:multi: Dziękujemy !!! a u Grety.... problem.... ona w przychodni poczuła się chyba u siebie i ostro dzisiaj zaatakowała jednego pana.... tylko jednego.... może kogoś jej przypominał, a może broni "swojego" terenu.... jedna łapa jest całkiem ładna, ale druga wciąż nie bardzo - jest wyciek, pomimo opatrunków specjalnych z czymś bardzo drogim... ze srebrem chyba, no i wogole najlepsze leki dostaje, codziennie oględziny weterynarza... ona jest cudowna - znosi to wszystko z wielka cierpliwością, tuli się do człowieka, jest klopot przy wychodzeniu - ona tez chce iść ;) a co do ogłoszeń - oprócz naszej-klasy nie miała chyba innych.... jeszcze długo będzie ten gips, potem zdjęcie go i wyciągnięcie śrub + sterylizacja.... ale gdyby domek znalazł się jeszcze w trakcie leczenia i zaopiekował się - byłoby cudownie! a koszty pokryjemy... Greta bardzo jest spragniona miłości, spragniona kontaktu z człowiekiem!
×
×
  • Create New...