Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. ale i waga poszła w górę o prawie kilogram :) sunia była ważona przed encortonem jeszcze ;)
  2. [quote name='Neris']Mari, napisałam to oświadczenie ręcznie i dałam dzisiaj sąsiadowi który jechał na zakupy. Mam nadzieję, że poczta dzisiaj czynna... Nie mogę się dodzwonić do Kikou, pojawia mi się "błąd połączenia", teraz ona powinna zbierać na swoje konto wpłaty od ludzi i regulować należności za pobyt Maksia. Nie ukrywam że jestem zdezorientowana całą tą sytuacją.[/QUOTE] kikou zamieszkała w miejscu, gdzie ani telefon, ani internet dobrego zasiegu nie ma.....:( a ja te pieniązki przekażę Tobie na leczenie czy też pobyt - wszystko jedno - Maksiowe są i już! ;)
  3. [B] [/B] [INDENT]ostatnie "ubiegłoroczne" wpłaty ;-) 50,00 dla Argo MARTA ANNA M. z Warszawy 100,00 TOŚKA-POZNAŃ dla Argo [/INDENT]
  4. ostatnie "ubiegłoroczne" wpłaty ;) 50,00 dla Argo MARTA ANNA M. z Warszawy 100,00 TOŚKA-POZNAŃ dla Argo
  5. [quote name='Basia1244']Już napisałam maila - czekam z niecierpliwością na odpowiedź, mam nadzieję, że ta osoba jest pełnoletnia. I rozsądna. I poważnie zainteresowana. Ludzie trzymajcie kciuki![/QUOTE] jasne, że trzymamy!!!!!!
  6. to może być toczeń.... na razie dostała jednak Encorton, no i czekamy na wynik wymazu z dziurki - oby tam było coś, co da się wyleczyć, bo jeśli wyjdzie negatywny.... niestety pomimo Renala i Ipakitine mocznik i kreatynina znów lekko wzrosły :(
  7. [quote name='Jetrel']Mari, Poproś panią Elżbiete O zrzeczenie się psa ma twoją osobę. Dowiadywałam się co i jak, i Policją wtedy ma obowiązek wydać tobie psa, a nie dociekać czy Pani Elżbieta była właścicielem czy jej rodzina, ty masz papier,ty masz prawo zabrać już wtedy teoretycznie SWOJEGO psa. Niech Pani E, prześle ci to chociaż faksem jeśli boi się spojrzeć ci w oczy...trzeba Misiowi pomóc, ewentualnie niech ktoś ponowi ofertę kupna.[/QUOTE] prosiłam, obiecała przysłać, ma mój adres..... nic z tego... ona boi się tych ludzi, a poza tym - ech, szkoda słów ale postanowiłam w poniedziałek napisać pismo do gminy i Powiatowego Lekarza Weterynarii - sprawdzę u weta, kiedy szczepienia się skończyły, no i w takie mrozy raz dziennie dać psu wody to za mało, poza tym - tam nie można sprawdzić, w jakich warunkach przebywa pies, nawet, jeśli jest chudy - tego nie widać, bo kudłaty.... spróbuję ich nękać - może to poskutkuje sprzedać oni go nie chcą, bo im domu pustego pilnuje:angryy:
  8. nasza weterynarz szuka chyba małej suni.... może przygarnie choć jedno.... (dużych przygarnęła sporo, ale do domu chciała jakieś maleństwo) i coś jeszcze... [INDENT]W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!! [/INDENT]
  9. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  10. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  11. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  12. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  13. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!! a Budyniowi i Kazikowi życzę zgody i wzajemnej milości! (poza tym mają wszystko!)
  14. Ślepek i Leda pozdrawiają! a ja..... W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  15. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!! Depisiu - dla Ciebie jedne tylko życzenia - wspaniałego człowieka i dobrego domu!!!!!
  16. mam nadzieję, że razem z Charlim jeszcze niejednego "sylwestra" razem spędzimy - on jako jedyny z dziesiątki nie boi się wystrzałów, ale resta... :( W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  17. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  18. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  19. W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!! a Misiowi - albo nowego domku, albo nowych wspaniałych ludzi w starym domku!
  20. [quote name='Gonia13']Jakie świetne życzenia od chłopaków :D A ten kaliber... Dobre to było:roflt:[/QUOTE] oj, tak! i my wszyscy naszym chłopakom i ich paniom życzenia składamy! ***************************** W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  21. [quote name='funia']Są zachwyceni.Chłopcy oszaleli na punkcie Kai .Własnie bawią sie na dworze w zaspach smigaja .Kaja zaznaczyła juz teren kupka i było pierwsze sprzatanko . budka stoi pod dachem garazoym na wprost okna kuchennego .Kontakt wzrokowy jest cały czas.W budzie poscielone jak dla krolowej .Kupili juz nową obrózke i smycz bo jutro spacerki planuja . Ania gotuje juz na jutro jedzenie dla Kai i mówi ,ze zakochała sie w niej .Dla mnie to najlepsze zakończenie dnia . Po nowym roku pojade z wizyta i zrobię zdjęcia .Az boje sie swojej reakcji .Była dla mnie zawsze specjalnej troski ze wzgledu na swoje choroby . mAJA SMUTNA I CIĄGLE CHODZIŁA ZA MNA .....dLA NIEJ RÓWNIEZ TZRZEBA NA GWALT DOMKU ...[/QUOTE] a ja słyszałam, że "na gwałt" to potrzebna jest baba i chłop :evil_lol: no i jakiś ciemny zakamarek ;) Majunia też znajdzie dom - lepiej dla nich iść do dwóch oddzielnych domków szybko, niż latami czekać na wspólny.... niemało takich nierozłącznych par w schroniskach niestety...albo w hotelikach - niektóre miały to szczęście... *************************** :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  22. jakie one wszystkie piękne!!!! (ogonek też!;)) W ostatnim dniu starego roku życzę z całego serca wszystkm dogo-cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  23. w ostatni dzień starego roku życzę z całego serca wszystkim "Argusiowo-Marcelkowym" cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  24. [quote name='Isadora7']Moje drogie przede wszystkim kajam się i gorąco przepraszam. Jakoś Argo tak mi sie wpasowywał w najgorsze dni, ze ciągle nie mogłam mu skończyć aukcji. Dzisiaj powiedziałam MUSZĘ... Jeszcze raz gorąco przepraszam za takie przeciąganie z aukcją, uwierzcie zaistniało w moim życiu ostatnio tyle spraw które przeszkodziły. [B]W związku z tym ta edycja, oraz następna również fullserwis jest dla ARGO ode mnie z nadzieją że na tych góra dwóch edycjach się skończy bo Argo znajdzie dom.[/B] Przepraszam, ale naprawdę nie było to celowe, nieraz w życiu na drodze tyle kłód kamieni i krzyży :( [B]Dodatkowo zrobiłam mu artykuł tutaj:[/B] [URL]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/argo_czy_ten_piekny_madry_pies_trafi_na_swojego_czlowieka_175309.html[/URL] i kolejny będzie w Nowy Rok na [URL]http://kontakt24.tvn.pl/[/URL] [U]a teraz aukcje:[/U] [B]lubelska (wyróżniona):[/B] [URL]http://allegro.pl/argo-owczarek-po-prostu-bezcenny-przyjaciel-i1392576990.html[/URL] [B]mazowieckie (podświetlona):[/B] [URL]http://allegro.pl/argo-owczarek-po-prostu-bezcenny-przyjaciel-i1392576991.html[/URL] [B]łódzkie (podrubiona):[/B] [URL]http://allegro.pl/argo-owczarek-po-prostu-bezcenny-przyjaciel-i1392576992.html[/URL] [B]wielkopolskie:[/B] [URL]http://allegro.pl/argo-owczarek-po-prostu-bezcenny-przyjaciel-i1392576993.html[/URL] [B]małopolskie:[/B] [URL]http://allegro.pl/argo-owczarek-po-prostu-bezcenny-przyjaciel-i1392576994.html[/URL] przepraszam Argo i walczymy o DOM[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!!! i nie przepraszaj - myślę, że my wszyscy tutaj potrafimy zrozumieć, a już na pewno ci, którym los podobnych "niespodzianek" nie szczędził... Życzę z całego serca Tobie i wszystkim "Argusiowo-Marcelkowym" cioteczkom i wujkom, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł wspaniałe domki naszym psiakom, a Wam - pomyślność, radość, spełnienie marzeń i planów - jednym słowem wszystko, co do szczęścia potrzebne! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!
  25. [quote name='Drzagodha']Wiecie, Goguś ma aktualnie bardzo ciężkie życie... [IMG]http://i53.tinypic.com/b8ut1s.jpg[/IMG] ;)[/QUOTE] oj, tak, tak! więcej takich "ciężkich przypadków" wszystkim życzę!!!!
×
×
  • Create New...