Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Chętnie pomogę w ogłaszaniu. Tylko miejscowość to Gryfów Śląski, nie Gryfice :)
  2. Przejrzałam całą skrzynkę i nie znalazłam wiadomości z numerem konta Miłeczka. Poproszę o nr konta :)
  3. I ja podobnie - zaglądam z nadzieja, ale i niepokojem.... Cudowna starość, cudowne zakończenie ziemskich dni dla Zulci - niech tych dni będzie jak najwięcej - przy kochających ludziach i w ulubionym miejscu....
  4. Oj tak, ubranko letnie "odchudza" bez diety ;) moje też wysmuklały odrobinkę po wyczesaniu ;) Tuptuś śliczny, tupta w miejscu ;) a Promyczek - jak to promyczki światła - "w locie" ;)
  5. Euthyrox potrzebny dla Bezika? :) Dobrze, że Miłeczek już się przystosował do kolejnej zmiany w życiu, chyba już wie, że to zmiana na lepsze, duuuuuużo lepsze :) :)
  6. Nadrabiam dogo-zaległości po przerwie spowodowanej chorobą. 12 lat.....prawie tyle, co Feniks[*] Jak dobrze, że dla niej nie jest za późno !!! Przep[raszam, nie mogę pisać przez łzy
  7. Nadrabiam dogo-zaległości po przerwie spowodowanej chorobą. Tyle emocji, że trudno w słowach zamknąć. Jak dobrze, że one już zabrane, bezpieczne i szczęśliwe !!!!!
  8. Agnieszka ma "szczęśliwą rękę" do wizyt PA, dzięki Niej mój tymczas Toficzek ma wspaniały, kochający domek :) Bardzo się cieszę, że Papiś znalazł swoich wspaniałych ludzi i pojedzie do własnego domku <3
  9. Oczywiście, że to nie z agresji, a taka "obrona na wszelki wypadek", gdyby ten "ktoś" nie miał jednak dobrych zamiarów... niewidome psiaki niestety w taki sposób starają się zapewnić sobie bezpieczeństwo. Makary nie był długo w schronisku, więc tylko kłapie, biedny Bonus każdy "atak" odpiera atakiem :( Makary wypiękniał u Dexterki bardzo :)
  10. Powtórzę, bo tak też i ja myślę. Wspaniała sunia Lumi + wspaniały przewodnik WiosnaA = wspaniałe rezultaty :) :) taka "wspaniała matematyka" ;)
  11. To prawda, u Kasi wszystkie dziadeczki młodnieją i cieszą się spokojnym, szczęśliwym życiem :) To taki "Dom Szczęśliwej Starości" dla nich :)
  12. Cytat z........mojego męża? ;) ;) ;) Niestety nie pamiętam, czy tak to było ;) Oj, świetny, i naprawdę ładna z niego Marysia była ;) :)
  13. Też mnie to bardzo martwi :( :( Tyle biedak w schronisku czekał, teraz w hoteliku...a przecież kochający człowiek "na wyłączność" należy mu się natychmiast!
  14. Może on chce siku do łazienki, a Ty go nie wpuszczasz ;) ;) Ale tak serio zastanawiam się, dlaczego tak robi, psy nie bywają złośliwe (w każdym razie nie tak, jak ludzie ;)), musi być jakaś przyczyna takiego zachowania...ale jaka? Może Sowa by znalazła wytłumaczenie, ma ogromną wiedzę i doświadczenie.
  15. Cudny jest, biedactwo..ech, miał szczęście, że go znaleźliście. <3
  16. Śliczny, rozczulający maluszek, taka bezbronna kruszynka...
  17. On bardzo Was kocha, po raz pierwszy w życiu jest szczęśliwy...i boi się to szczęście stracić.
  18. Bardzo wzruszający, rozczulający piesio z Miłka. Nie sądziłam, że on aż taki duży, jak Timuś, może dlatego, że drobnej budowy jest to wydaje się mniejszy <3
×
×
  • Create New...