Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Będę w domu. Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Kropki :-)
  2. Oczywiście pomogę.
  3. [quote name='sodalis']A to już załatwione :)[/QUOTE] Jeszcze raz pięknie dziękuję!
  4. Tak. Pan ma 71 lat i nie chodzi, więc On nie zajmuje się sunią. Wychodzi z nią zawsze ta sąsiadka. A to przypuszczalnie może oznaczać koleją ciążę, skoro raz nie upilnowała... Pan za żadne skarby nie zgodzi się oddać suni. To jego oczko w głowie. Ale nad sterylką wrto się zstanowić. ja jestem jak najbardziej za. Tylko fundusze...
  5. [quote name='Bjuta']Promanko, rzuć nr konta na PW, to coś wyskrobię.[/QUOTE] Dziękuję najpiękniej!
  6. Pixel ma na koncie 170zł. [B]Doszły wpłaty:[/B] [B][COLOR=#800080]Paulinken - 25 zł TERESA BORCZ - 20 zł czerda - 50 zł Ewa S. Warszawa - 10 zł ZDRAPKA - 50 zł Havanka - 15 zł [COLOR=DarkGreen]Bardzo dziękujemy!!!!!!!![/COLOR] [/COLOR][/B]
  7. [quote name='lilo']to ja sie deklaruje zrobienie projekciku , ile sunia ma ?? i jaki podac kontakt na ogloszenia ??[/QUOTE] Sunia ma 1,5 miesiąca. Kontakt: 504 952 669 [email][email protected][/email] Bardzo dziękuję za pomoc.
  8. [quote name='paulinken']Mała wygląda na to, że wyrośnie raczej na dużą sunię. Jakiej wielkości jest jej mama? Planujesz zostawić małą u siebie? :cool3: Może jakieś ogłoszenia porobić, pieniądzem mogę wspomóc po wypłacie.[/QUOTE] Też mi się wydaje, że będzie duża. Mam jest wielkości średniej, ciut ponad kolano. Na stałe na pewno zostać nie może. A ogłoszenia - jak najbardziej!!!
  9. [quote name='obraczus87']Ja chyba mam karme dla szczeniaków. W jakiej dzielnicy mieszkasz Piromanko??[/QUOTE] Mieszkam Na Bródnie. Ale mogę także gdzieś podjechać, jak trzeba :-)
  10. [quote name='lilo']a plakaciku do rozwieszania nie potrzebuje ?? papierowego ?? bo mogłabym zrobic projekcik , osatatnio coś niezle mi wychodzą , moze udałoby się gdzies w Waszej okolicy rozwiesic i tam mała znalazłaby domek ??[/QUOTE] Oczywiście, że tak!!! Spróbuję porobić ładniejsze zdjęcia do plakatu. Bardzo serdecznie dziękuję.
  11. [quote name='obraczus87']Zapisuje sobie...... Piromanka czego potrzeba na tę chwilę, oprócz domku??[/QUOTE] Gryzaków, zabawek, może trochę karmy dla szczeniaków, bo ja mam tylko dla seniora. Trzeba by pomyśleć także o odrobaczeniu i szczepieniach. Ps. Myślę, że Niunia będzie stosunkowo duża lub średnia.
  12. Witaj Dorku. Tyle wspaniałych cioteczek u Ciebie. Może zajrzą i do małej suni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY[/url]!!
  13. Jestem na zaproszenie. W którym schronisku przebywa Buba?
  14. Mój najnowszy nabytek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY[/url]!!
  15. [quote name='kycia1']Juz jest Szczeniaczek na wiazazu :)[/QUOTE] Dziękuję kyciu1. Z wątku Pixelka wiem, że wizaz działa cuda!!
  16. [quote name='Kociabanda2']Link cosik nie działa[/QUOTE] Jeszcze raz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY[/url]!!
  17. [INDENT] Witaj Topiczku. Tyle u Ciebie ciotków - dobrych duszków. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli poproszę o pomoc dla 1,5 miesięcznej suni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY[/url]!! Mile widziana pomoc w postaci karmy, zabawek, smakołyków itp. [/INDENT]
  18. [quote name='Anja2201']Zapisuje ...Maleństwo cudne , sunia zresztą też[/QUOTE] Tak. Obydwie to słodkie przylepki. Sunia domu nie szuka, jest oczkiem w głowie swojego Pana, ale maleństwo jak najbardziej szuka domu. Potrzebne jest wszystko: karma dla szczeniaków, podkłady, zabawki, pomoc w zebraniu kasy na odrobaczenie, szczepienia itd. Sama nie dam rady wszystkiego opłacić.
  19. [B] [/B] [INDENT] Witaj Bąbelku. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli poproszę o pomoc dla 1,5 miesięcznej suni: [URL="http://www.dogomania.188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY%21%21?p=14928378#post14928378"]http://www.dogomania.pl/threads/1880...8#post14928378[/URL] Mile widziana pomoc w postaci karmy, zabawek, smakołyków itp. [/INDENT]
  20. [INDENT] Witaj Gapciu. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli poproszę o pomoc dla 1,5 miesięcznej suni: [URL="http://www.dogomania.188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY%21%21?p=14928378#post14928378"]http://www.dogomania.pl/threads/188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY!![/URL] Mile widziana pomoc w postaci karmy, zabawek, smakołyków itp. [/INDENT]
  21. I nie tylko Tusia. Mam u siebie takie oto cóś: [INDENT] Tusia, Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli poproszę o pomoc dla 1,5 miesięcznej suni: [URL="http://www.dogomania.188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY%21%21?p=14928378#post14928378"]http://www.dogomania.pl/threads/188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY!![/URL] Mile widziana pomoc w postaci karmy, zabawek, smakołyków itp. [/INDENT]
  22. Witaj Pixelku. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli poproszę o pomoc dla 1,5 miesięcznej suni: http://www.dogomania.pl/threads/188053-Suka-i-2-szczeniaki-same-w-mieszkaniu-opiekun-w-szpitalu-POMOCY!! Mile widziana pomoc w postaci karmy, zabawek, smakołyków itp.
×
×
  • Create New...