Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Ważne że w razie czego opiekę zapewni jej stowarzyszenie Rota i nie zostanie na lodzie sama sobie. Myślę że czeka ja lepszy los mimo wszystko ;)
  2. Hej Hej :) Tuptuś ma się dobrze, tylko nie ładnie zaczepia Dżoka a ten nie ładnie mu oddaje, wciąż ustalają hierarchię między sobą albo są zazdrośni jeden o drugiego. Nie pozwala mi się pobawić z Dżokiem bo ciągle go podgryza i obszczekuje a on już nie jest taki tolerancyjny. Trochę się boję zostawiać ich samych. Pozatym to uśmiałam się wczoraj trochę z tego małego potworka bo... zobaczył siebie w lustrze, wstraszył się chłopak nieziemsko:evil_lol: Jeszcze nie widziałam u niego takich wielkich oczu:crazyeye: był bardzo zdziwiony tym co widzi. Tłumaczyłam mu że przecież nie jest tak źle, że wygląda całkiem dobrze:diabloti: nie chciał słuchać, wyrwał się i skoczył mi przez plecy na ziemię:evil_lol: Pocieszne zwierze naprawdę, i ten jego ryjek, obojętnie jak by nie spojrzał jego pysio zawsze wyraża znak zapytania ;) jakby ciągle pytał: a co to jest? a dlaczego tak? a do czego to ? :loveu::loveu: Gdzie ten jego domek się podziewa bo kolejka psich bid mi się wydłuża:placz: Wczoraj wracając z pracy zobaczyłam psiaka, często go widuję ale teraz jakoś bardziej to we mnie uderzyło. Malutka kruszynka, taki podobny do pinczerka, trochę większy, łapeczki jak zapałki, sierść króciuteńka bardziej niż u jamnika i w dodatku...łysy na grzbiecie a w niektórych miejscach wygryziony aż do krwi. bezradność jest najgorsza, pozostało mi kupienie puszki w sklepie ale jak wyszłam to go już nie było. wysypałam jedzienie w trzech miejscach, może sobie zje a jak nie to koty. Piesio napewno tam gdzieś mieszka, chodzi po tym mrozie cały dzień. Chciałabym mu pomuc ale co robić ? gdzie ja go dam ? :shake::shake::-(
  3. [quote name='danielka92']Czekamy na powrót z pracy i wieści o Lisku :D[/QUOTE] O tak, dziś niestety trzeba było się poświęcić pracy...chociaż raz w tygodniu ;) jutro napisze co u Liska bo dziś padam, dobranoc Wam i dzięki że jesteście ;)
  4. [quote name='ataK']Poszukaj może w swoim profilu "znajdź wszystkie posty", jeśli brałaś udział, to powinnaś znaleźć.[/QUOTE] Dokładnie, wejdź na "Twój profil" i "znajdź wszystkie posty". Jak nie będzie to chyba tylko poszukać forum, albo możesz też spróbować wejśc na "co nowego". Może tam będzie :)
  5. Dobre wieści :) a ci obecni opiekunowie to Ci sami ? czy to tylko tymczas ?
  6. [quote name='Gosiara']Dobranoc Tuptusiu,może ze zmiana ksywki nie będziesz polował na kurki?[/QUOTE] Chester wita wszystkich kolejnego ranka :) Kurki narazie poszły w odstawkę bo nie wychodzą za swoje ogrodzenie bo nie mają po co, do trawy się nie dokopią a i tak grzeją te małe dupska w swoich domkach :)
  7. Lisek już w swoim posłanku :) dobranoc Chester vel Lisek vel Tuptuś :D
  8. [quote name='Shetanka']Śliczny lisek <3 Szkoda że nie mogę pomóc :( ale zaznaczam sobie wątek, będę wpadać i podnosić temat co jakiś czas...[/QUOTE] Dziękuję :) Czes dostał wczoraj nowe przezwisko od mojej mamy "tuptuś" i rzeczywiście pasuje do niego idelanie, bo on naprawdę ciąglę tupta :D czasami tak powolutku podkulony przychodzi że prawie się nie posówa a jednak tupta tymi krótkimi łapkami :D kto pokocha ?
  9. Proszę zajrzyjcie czasem do Chestera- liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, szuka swojego prawidziwego domu :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-szuka-DS"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...cucha-szuka-DS[/COLOR][/URL]!!!!!!!!
  10. Proszę zajrzyjcie do Chestera- liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, szuka swojego prawidziwego domu [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/189541-Trzyłapek-Oskar-ma-swoją-Panią-i-kochający-dom!!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-szuka-DS"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...cucha-szuka-DS[/COLOR][/URL]!!!!!!!!
  11. Proszę zajrzyjcie do Chestera- liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, szuka swojego prawidziwego domu http://www.dogomania.pl/threads/1958...cucha-szuka-DS!!!!!!!!
  12. Proszę zajrzyjcie do Chestera- liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, szuka swojego prawidziwego domu :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-szuka-DS[/URL]!!!!!!!!
  13. [quote name='xxxx52']co do tych wymienionych org.prozwierzecych to moj optymizm w uratowaniu tego psiaka jest na poziomie piwnicy.[/QUOTE] Szczerze powiem-nie wiem, poprostu znalazłam w necie i chciałam pomóc, byc może masz rację. Kurcze najlpesze rozwiązanie, pojechać zabrać, uciekać i tyle.
  14. [quote name='xxxx52']Macia moze nie znac fundacj w poznanskim,ja tez nie znam za wiele ,moze Ty wiesz do kogo Macia powinna napisac .Jakie org.czy schroniska sa w poblizu Srody?[/QUOTE] TOZ Poznań (61) 868 92 33 , Fundacja "Zwierzęta i My" (61) 814 28 19, 847 62 85, Oddział Terenowy Fundacji Emir Poznań: tel. 785 03 03 03 [EMAIL="[email protected]"][I][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#00669e][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/EMAIL] , schronisko w Poznaniu : [B]tel. 061 868-10-86, 061 868-10-87[/B] [B]schronisko w Środzie Wlkp. tel. 0 691 365 757[/B]
  15. Może zadzwonić po jakąś organizację chociaż może być tak że nie będa mieli podstaw do zabrania go, jak ma bude, ma jedzenie ma wode i nie jest wychudzony to mogą nie pomóc. Miałam ten sam problem, właścicielka nie chciała mi wydac malucha z łańcucha, ale zrobiłam jej taki cyrk, popłakałam się i nagadałam trochę bzdur że babka pękła. Z drugiej strony można by go uprzejmie zabrać, nie koniecznie własciciele muszą o tym wiedzieć. Musisz wymyslec jakiś sposób, ja też wiele czasu poświęciłam na wyciągnięcie małego Chestera (który zresztą czeka na dom) z tego okropnego miejsca. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z myślą. Powodzenia i będę zaglądać !!
  16. Zajrzyjcie proszę do Chestera-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji który szuka ciepłego kąta i swojego pana :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-szuka-DS[/URL]!!!!!!!!
  17. I ja dołączę się do pytań :)
  18. [quote name='Ingrid44']O rany ile u was sniegu ! Lisek Polarny jest przeslodki i widac jaki szczesliwy :) :) :)[/QUOTE] Dzisiaj w nocy napadało drugie tyle więc Lisek polarny chodzi tylko tam gdzie odgarnięte bo niestety trochę mu się zapomniało urosnąć ;) ładny numer mi wczoraj wywinął, zostawiłam sobie garnek z resztkami dla kur i położyłam go na taki dosyć wysoki murek przy schodach, wróciłam na chwilę do domu ale później to za bardzo nie miałam z czym już iśc do tych kur :D Nie wiem jak tam ta mała gadzina wskoczyła, wyjadł wszystko i posprzątane :D
  19. No jak ja wiedziałam że zawsze mogę liczyć na Wasze pocieszenie;) prawie pierwszy śnieg ;) [IMG]http://i53.tinypic.com/2hwd9ja.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/i6gyus.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2wqx6hs.jpg[/IMG]
  20. Skończył się urlop, skończyły się relacje na bierząco ;) teraz siedze w robocie a psiury w domu nie wiem co robią ;) Śnieg sypie non stop więc moja sucz pewnie szaleje byc może Ches też :D
  21. Witam z rana :) Ingrid ...sypiasz ? :P
  22. [quote name='danielka92']Walczą o twoją uwagę. :D[/QUOTE] niestety tak i piłkę też :( trochę się boję o małego. Chester bawił sę dziś piłką która waży chyba więcej niż jego glowa;) słodko to wyglądało, taki nieśmiały jeszcze, zaczyna poznawać co to zabawa. Uwielbiam taki widok :) dobanoc
×
×
  • Create New...