Cioteczko doskonale to rozumiem.Ja obecnie nie mam jak pomoc finansowo,sama mam tylko jedna prace w tygodniu(sprzatanie) i chodze do szkoly ucze sie jezyka-sama musze placic....ciezke czasy ....jak tylko bede mogla to wspomoge paczka ze smaczkami.....i tylko tym jak na razie...
Tule wszystkie na dobranoc...
A tak na marginesie to kto u Ciebie wyznacza koszta miesiecznego utrzymania Agry(tylko Agry oczywiscie:)?