Basiudzieki...wiesz jak to jest jak czlowiek nie wie....
Tak strasznie przykre to co sie stalo......Juz ma komplet deklaracji,juz by mogl jechac na DT......Slimaczku....
Tak bardzo sie ciesze,ze Wy tam jestescie,ze go przytulicie,poglaskacie....:(
Ja uparcie wierze......licze na cud....:(