Jump to content
Dogomania

Kocurek

Members
  • Posts

    12290
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kocurek

  1. A ja obiecalam wyslac grosik ale potrzebuje Swift i iban banku....:)?Inaczej nie mam mozliwosci zrobienia przelewu.
  2. a czy sa w ogole wiadomosci o psiaku?Moze juz nadaje sie do adopcji....Czy Pan Marek sie odezwal?:)
  3. i ja odwiedzam Bakulka.....
  4. i ja popieram pomysl.....
  5. Cioteczki ,a czy jest juz jakis skarbnik?Bo wierze,ze sie dozbiera ta kase dla Donalda i moge juz wplacic moja deklaracje w pazdzierniku.....i bedzie "zamrozona"....a jesli teraz jeszcze nie to podesle na razie innej biedzie....
  6. Kochane psisko:)A jaka trabke robi z jezyka hehe:)
  7. Zorko zegnaj.........
  8. Torusiu niedobrze.....kurcze.....
  9. ech,,,ten nasz Szarusiowy dziwaczek:)
  10. odwiedzam niedzielnie Krawca:)
  11. Saruniu....?????::)
  12. Ale Zorka zywotna:))
  13. i ja zagladam do Zefirka:)
  14. i ja rowniez tak sadze:)
  15. Lanko czyzby...:)))Marysiu ,a skad pan sie dowiedzial o Lance?
  16. Cioteczko czy wplynela moja stala..?Pytam dlatego,ze z banku ktorego kolezanka robi mi przelewy czasem cofaja je z powrotem.....
  17. Ech Misha....jaka ty fajna.....cos tu malo ciotek zaglada do Ciebie na watku:)Dobrze masz z ta Jenny:))
  18. Kocurek

    Metamorfozy

    ale im wygodnie:))hehe
  19. foteczki rewelacyjne...:)))
  20. a jak tak sobie mysle i mam nadzieje,ze poprzedni "wlasciciel"nie sprawil sobie nastepnego piesa......:(
×
×
  • Create New...