Laneczko sprawuj sie kochana:)))Cioteczki czyli Lanka nie ma zadnych dlugow?Bo ja sie nie znam na tych rozliczeniach....A chcialabym moja deklaracje przeznaczyc dla Donalda......
Tez jestem za....a jednoczesnie boje sie bardzo zagranicznych adopcji....na Facebooku az huczy od niemilych i bulwersujacych rzeczy i sytuacji....Dobrze,ze tu w Niemczech jest tez mozliwosc zrobienia wizyt przed i po adopcyjnych...