Jump to content
Dogomania

Laura1108

Members
  • Posts

    1519
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Laura1108

  1. No teraz to chyba brakuje tylko 50 zł z tego co policzyłąm ale biorąc pod uwagę fakt , że jest juz 3 rano to mogłam źle policzyć więc obraczuś licz licz i na pierwszym poście zrób podsumowanie :)
  2. Na labradorach to już wątek jest założony chwilowo był przestój ale jest już OK udało się wątek popchnąć do przodu i ciasteczkowa dama ma już DT tylko transport potrzebny do Gubina.
  3. Tragedia :placz: dwa dni mijają chyba dzisiaj :shake:
  4. [B][COLOR=Blue]Wybaczcie muszę zaoffować bo sunia jutro ląduje w schronie na już potrzebny chociaż kojec błagamy pomóżcie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/awa-biszkoptowa-labka-mam-2-dni-schron-148149/[/url][/COLOR][/B]
  5. Wybaczcie muszę zaoffować bo sunia jutro ląduje w schronie na już potrzebny chociaż kojec błagamy pomóżcie : http://www.dogomania.pl/forum/f1169/awa-biszkoptowa-labka-mam-2-dni-schron-148149/
  6. [B][COLOR=Blue]Wybaczcie muszę zaoffować bo sunia jutro ląduje w schronie na już potrzebny chociaż kojec błagamy pomóżcie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/awa-biszkoptowa-labka-mam-2-dni-schron-148149/[/url][/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=Blue]Wybaczcie muszę zaoffować bo sunia jutro ląduje w schronie na już potrzebny chociaż kojec błagamy pomóżcie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/awa-biszkoptowa-labka-mam-2-dni-schron-148149/[/url][/COLOR][/B]
  8. Wybaczcie muszę zaoffować bo sunia jutro ląduje w schronie na już potrzebny chociaż kojec błagamy pomóżcie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/awa-biszkoptowa-labka-mam-2-dni-schron-148149/[/url]
  9. Na razie tylko zaznaczam :oops:
  10. Dlaczego nie widać zdjęć :( Dla zainteresowanych można obejrzęc fotki poniżęj [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e67bfaf9090783bd.html]nowy dom.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3959feae17eda50.html]nowy dom 3.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1461f21a652bbaeb.html]nowy domek 1.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0d413d6b25ae101.html]nowy dom 2.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url]
  11. No to ja odpowiem za Negrii za racji tego , że o tej porze pewnie śpi ;) Corcia ma 17 lat
  12. Hoopaj nasza gwiazdeczko może i o tej porze ktoś szuka tutaj psiaka do kochania ...wiem wiem , że to marzenie ściętej głowy ale cóż pomarzyć wolno mi chyba .
  13. Ehhhh Wenusia ma bardzo ciężko ze znalezieniem domku w sprawie ogłoszeń całkowita cisza :(
  14. Ja nie wiem albo jestem jakaś cofnięta albo co ale nie wiem gdzie te deklaracje trzeba wpłącać ... No Megii ta fotorelacja przekonuje o dobrobycie u Ciebie , psie mordy roześmiane a ogony rozmerdane . Widzę nawet naszą Rusti :loveu: Wspaniale się towarzystwo dogaduje oni nawet będą za sobą tęsknić skoro mają takie duże pole do popisów i wspólne zabawy . Klusia jest śliczna miałam okazję poznać dziewczynkę :) strasznie się cieszę , że udało się ją zabrać od tych meneli .
  15. Stawiam się na wątku ale pomysłu mi brak :( Dwa dni to zbyt mało by zebrać choć odrobinę deklaracji i jeszcze ta agresja do suk ... :placz: Co robić co robić ...
  16. Nie wiem co jest fotki zmniejszyłam wrzuciłam dw arazy i nic więc coś szwankuje :angryy:
  17. Nie wiem czy widoczne są fotki ... W każdym razie po fotkach widać jakie iście królewskie życie ma Aidusia po za tym Pańcia ją mocno rozpieszcza :loveu: [B] Karinko dziękujemy za okazane serce dla Aidusi spadłaś jej z nieba .[/B] :*
  18. No co się tak patrzysz ?? Czy ja przypadkiem leżę na Twoim łóżku ... :eviltong: [IMG]http://1.1.1.2/bmi/images49.fotosik.pl/210/e67bfaf9090783bd.jpg[/IMG] Błogie lenistwo w Pańci fotelu [IMG]http://1.1.1.1/bmi/images48.fotosik.pl/210/d0d413d6b25ae101.jpg[/IMG] Noooooo nareszcie Pańcia pozwoliła mi wleźć na swoje kolanka :lol: [IMG]http://1.1.1.1/bmi/images42.fotosik.pl/122/e3959feae17eda50.jpg[/IMG] Ups ! Znowu mnie nakryli z pluszakiem Igusi ( córcia Karinki) :oops: [IMG]http://1.1.1.2/bmi/images41.fotosik.pl/206/1461f21a652bbaeb.jpg[/IMG]
  19. Zdjęcia są tylko ja obecnie uruchomiałam net przez komórkę i fotki nie chcą mi się zapisać :(
  20. Aidunia już ma domeczek :loveu::loveu::lol::lol: u Karinki cyzli tam gdzie trafiłą na DT. Karina bardzo przepraszała za zamieszanie związane z suniami czyli Stellą i Aidunią sytuacja była taka , że wtedy kiedy Karina proponowała nam DT lub DS dla Adiuni to Stella nie umiała chodzią na smyczy w związku z czym dla Stelli poszukiwany był domek z ogrodem a Karinka mieszka w bloku traf chciała , że tuż po złożeniu nam propzycji na Dt dla Aiduni Stella nauczyłą się chodzić na smyczce jednak Karina chciała się wywiązać z tego co obiecała i dlatego zabrała Adiunię nie określiła nam czasu na zabranie Aidy bo miała być tylen ile będzie trzeba na wyjonanie sterylki i szukanie DS zaś dziewczyny od Stelli czyli Jaaga i Ada-jeje szukały domku nadal i znalazł się dla ich podopecznej Stellci jakiś inny domek w związku z czym Karina postanowiła zostawić naszą Adiusię . Co do Kariny to Aidusia będzie miałą u Niej wspaniały domek . Obecnie jest juz po szczepieniach i czeka na sterylkę .
  21. Albo jestem ślepa albo nie wiem ... ale nie wyłapałam linku do ogłoszenia o szczeniorkach czy może ktoś mi go wskazać :oops:
  22. Jestem :) jednak na razie nie mogę pomóc w kwestii ogłoszeń ponieważ mam problem z netem :(
  23. Poszukuję osoby z Kalisza , któa zrobi wizyte przedadopcyjną ;) Pomóżcie w poszukiwaniach takiej osoby :loveu:
  24. Na razie tylko zaznaczam ... Biedak :(
  25. Odezwała się do mnie Pani na email w sprawie adopcji szorściaczka komu mam wysłać treść wiadomości na PW ( nie chciałabym umieszczać czyjejś korespondencji na publicznym forum ) .
×
×
  • Create New...