-
Posts
1519 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Laura1108
-
Awa biszkoptowa labka - wróciła do właścicielki na stałe.
Laura1108 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Na labradorach to już wątek jest założony chwilowo był przestój ale jest już OK udało się wątek popchnąć do przodu i ciasteczkowa dama ma już DT tylko transport potrzebny do Gubina. -
Awa biszkoptowa labka - wróciła do właścicielki na stałe.
Laura1108 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tragedia :placz: dwa dni mijają chyba dzisiaj :shake: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
Laura1108 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Blue]Wybaczcie muszę zaoffować bo sunia jutro ląduje w schronie na już potrzebny chociaż kojec błagamy pomóżcie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/awa-biszkoptowa-labka-mam-2-dni-schron-148149/[/url][/COLOR][/B] -
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Laura1108 replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie tylko zaznaczam :oops: -
Dlaczego nie widać zdjęć :( Dla zainteresowanych można obejrzęc fotki poniżęj [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e67bfaf9090783bd.html]nowy dom.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3959feae17eda50.html]nowy dom 3.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1461f21a652bbaeb.html]nowy domek 1.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0d413d6b25ae101.html]nowy dom 2.JPG | laura1108 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url]
-
No to ja odpowiem za Negrii za racji tego , że o tej porze pewnie śpi ;) Corcia ma 17 lat
-
Hoopaj nasza gwiazdeczko może i o tej porze ktoś szuka tutaj psiaka do kochania ...wiem wiem , że to marzenie ściętej głowy ale cóż pomarzyć wolno mi chyba .
-
Ehhhh Wenusia ma bardzo ciężko ze znalezieniem domku w sprawie ogłoszeń całkowita cisza :(
-
Ja nie wiem albo jestem jakaś cofnięta albo co ale nie wiem gdzie te deklaracje trzeba wpłącać ... No Megii ta fotorelacja przekonuje o dobrobycie u Ciebie , psie mordy roześmiane a ogony rozmerdane . Widzę nawet naszą Rusti :loveu: Wspaniale się towarzystwo dogaduje oni nawet będą za sobą tęsknić skoro mają takie duże pole do popisów i wspólne zabawy . Klusia jest śliczna miałam okazję poznać dziewczynkę :) strasznie się cieszę , że udało się ją zabrać od tych meneli .
-
Awa biszkoptowa labka - wróciła do właścicielki na stałe.
Laura1108 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Stawiam się na wątku ale pomysłu mi brak :( Dwa dni to zbyt mało by zebrać choć odrobinę deklaracji i jeszcze ta agresja do suk ... :placz: Co robić co robić ... -
No co się tak patrzysz ?? Czy ja przypadkiem leżę na Twoim łóżku ... :eviltong: [IMG]http://1.1.1.2/bmi/images49.fotosik.pl/210/e67bfaf9090783bd.jpg[/IMG] Błogie lenistwo w Pańci fotelu [IMG]http://1.1.1.1/bmi/images48.fotosik.pl/210/d0d413d6b25ae101.jpg[/IMG] Noooooo nareszcie Pańcia pozwoliła mi wleźć na swoje kolanka :lol: [IMG]http://1.1.1.1/bmi/images42.fotosik.pl/122/e3959feae17eda50.jpg[/IMG] Ups ! Znowu mnie nakryli z pluszakiem Igusi ( córcia Karinki) :oops: [IMG]http://1.1.1.2/bmi/images41.fotosik.pl/206/1461f21a652bbaeb.jpg[/IMG]
-
Aidunia już ma domeczek :loveu::loveu::lol::lol: u Karinki cyzli tam gdzie trafiłą na DT. Karina bardzo przepraszała za zamieszanie związane z suniami czyli Stellą i Aidunią sytuacja była taka , że wtedy kiedy Karina proponowała nam DT lub DS dla Adiuni to Stella nie umiała chodzią na smyczy w związku z czym dla Stelli poszukiwany był domek z ogrodem a Karinka mieszka w bloku traf chciała , że tuż po złożeniu nam propzycji na Dt dla Aiduni Stella nauczyłą się chodzić na smyczce jednak Karina chciała się wywiązać z tego co obiecała i dlatego zabrała Adiunię nie określiła nam czasu na zabranie Aidy bo miała być tylen ile będzie trzeba na wyjonanie sterylki i szukanie DS zaś dziewczyny od Stelli czyli Jaaga i Ada-jeje szukały domku nadal i znalazł się dla ich podopecznej Stellci jakiś inny domek w związku z czym Karina postanowiła zostawić naszą Adiusię . Co do Kariny to Aidusia będzie miałą u Niej wspaniały domek . Obecnie jest juz po szczepieniach i czeka na sterylkę .
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
Laura1108 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Albo jestem ślepa albo nie wiem ... ale nie wyłapałam linku do ogłoszenia o szczeniorkach czy może ktoś mi go wskazać :oops: -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
Laura1108 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Jestem :) jednak na razie nie mogę pomóc w kwestii ogłoszeń ponieważ mam problem z netem :( -
Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??
Laura1108 replied to zwierzaki050591's topic in Już w nowym domu
Na razie tylko zaznaczam ... Biedak :( -
Szorściak Malboro z Łodzi. Buda i strach ? Już nie. Ma własny DOM :).
Laura1108 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Odezwała się do mnie Pani na email w sprawie adopcji szorściaczka komu mam wysłać treść wiadomości na PW ( nie chciałabym umieszczać czyjejś korespondencji na publicznym forum ) .