-
Posts
1519 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Laura1108
-
Jeszcze nie wiadomo czy będzie mieć ten dom juz teraz . Z ogłoszeń niestety cisza :( Sorry za OT ale Łapa potrzebuje pomocy w ogłaszaniu . Domku nie widać ona biedna cały czzas czeka - jest taka kochana ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/lapa-mlodziutka-sunia-pierwszy-porod-zjedzone-szczeniaki-pilnie-ds-dt-146206/[/url]
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Laura1108 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Czwartek minał jest juz piątek i cisza :mad: Czy wizyta była ? Nadzia ma pakować tobołek ? Sorry za OT ale Łapa potrzebuje pomocy w ogłaszaniu . Domku nie widać ona biedna cały czzas czeka - jest taka kochana ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/lapa-mlodziutka-sunia-pierwszy-porod-zjedzone-szczeniaki-pilnie-ds-dt-146206/[/url] -
Mix Doga Tod vel Enzo już w NOWYM DOMKU U WSPANIAŁEJ RODZINY
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Można oddychać gos bo do poniedziałku to się możesz udusić na wstrzymanym oddechu a tego byśmy nie przeżyli :evil_lol: Sorry za OT ale Łapa potrzebuje pomocy w ogłaszaniu . Domku nie widać ona biedna cały czzas czeka - jest taka kochana ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/lapa-mlodziutka-sunia-pierwszy-porod-zjedzone-szczeniaki-pilnie-ds-dt-146206/[/url] -
To wspaniałe wieści tylko jakos Ammounie nie mogę sie połapać czy któraś sunia jedzie do Piromanki ?? :cool3: Duża sunia do AnnaA Mała mama Beaty Mała Megii Do niedawna tak było więc czy ta co miała jechać do mamy Beaty jedzie do Piromanki ? Olu ja myślę , że karme na pewno za te pieniązki trzeba będzie kupić rozumiem , że chodzi o karmę dla dużej suni ?? Trzeba uzgodnić jaką karmę kupujemy ?
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Blue]Piromanka[/COLOR] ja to Ci już gdzieś napisałam , że jesteś zaje.... fajna normalnie jak z automatu Ci te ogłoszenia idą . [COLOR=Blue]Dziękuję , że wpadłaś i to z taką niespodzianką :loveu: [/COLOR] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Cioteczki dziękuję , że jesteście :lol: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Negri co myslisz o DT w zalesiu?? Myślę, że może warto było tam zając miejsce dla suni... wiem, wiem jakie masz zdanie na ten temat, ale... tam na pewno będzie Jej lepiej..[/quote] Martuś Ty mi nie strasz ludzi tutaj co :razz: bo już mnie się pytają co to za hotel .... ;) Zalesie jest hotelem kojcowym , warunki są OK jest czysto i nie cuchnie . Ludzie normalni tacy jak każdy z nas żadna burżuazja ani też slams . Pan , który się tam zajmuje psami jest bardzo miłym człowiekiem a znowu kiedy była tam Doddy to poznała też syna właścicieli i powiedziała , że syn widać , że kocha psy i ma do nich podejście z uczuciem więc spokojnie jest OK . Może to nie hotel pięciogwiazdkowy , ciepłe mieszkanko , kanapa te sprawy po psortu czysty kojec , jedzenie , świeża woda to tyle jednak w sytuacjach życia lub śmierci to jest naprawdę dobre wyjście w końcu my tam tez miałysmy sunie Aidusię ( która już ma domek) i na pewno jeszcze nie jeden nasz piesek tam pojedzie z racji tego , że przynajmniej gdy w Zalesiu jest pies to mogę spac spokojnie , że krzywda mu się nie stanie . Po za tym rozmawiałam z właścicielem gdy odbierała Aidę i powiedział , że kiedyś prowadził hotel tylko dla psów fundacyjnyhc i teraz też jakieś fundacje trzymają tam psy ;) Podsumowując spokojnie może tam Fredzia jechać na pewno będzie bezpieczna i nakarmiona plus codziennie zobaczy człowieka :) -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Co cioteczki nadal nas coś mało tutaj :mad: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
obraczuś ja też myślałam o Zalesiu tam koszt około 300 zł miesięćznie plus karma więc około 380 zł :) -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Fredzi brakuje wszystkiego ogłoszeń , banerka , pieniędzy na DT a przede wszystkim kochająćego domku . POMÓŻCIE PROSZĘ MOŻE UZBIERAMY CHOCIAŻ NA DT . -
Cioteczki od bullowatych bardzo prosimy o wizyt e przedadopcyjną w Warszawie :razz:
-
Wybaczcie tego offa ale sunia nie może czekać :shake: Fredzia pilnie potrzebuje pomocy , siedzi sama na odludziu , przykuta do łanucha i rozwalającej się prowizorycznej budy , w takich warunkach zima może ją zabić :placz: . Pomóżcie błagam . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/fredka-przesympatyczna-nieszczesliwa-szuka-domu-147014/[/URL] Proszę o banerek i ogłoszenia .... DS albo chociaz DT . POMOCY !!
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
Laura1108 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie tego offa ale sunia nie może czekać :shake: Fredzia pilnie potrzebuje pomocy , siedzi sama na odludziu , przykuta do łanucha i rozwalającej się prowizorycznej budy , w takich warunkach zima może ją zabić :placz: . Pomóżcie błagam . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1156/fredka-przesympatyczna-nieszczesliwa-szuka-domu-147014/[/URL] Proszę o banerek i ogłoszenia .... DS albo chociaz DT . POMOCY !! -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Tu jest przerażająco mało cioteczek :mad: [COLOR=Red][B][U]Fredzia błaga o banerek .[/U][/B][/COLOR] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Allegro dla Niuni : [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=769920553]Fredka sunia o wielkim sercu PILNIE SZUKA DOMU (769920553) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
No dobrze dobrze trafił ten słodziak wesolutki . Po trzech miesiącach u tego "wspaniałego inaczej " doktorka trafił wprost na salony teraz to chłopak może zaszczekać , że żyje mu się jak w niebie . Negri Ty masz do niego sentyment pamiętam jak wciąż się o Łatka upominałaś , żeby go zabrać na DT ale widzisz cierpliwie chłopczyk poczekał na swoją kolejkę i niemal od razu skoczył do domku .
-
Piromanka Ty jesteś normalnie zabójcza musiśz mi zdradzić jak Ty to robisz ? Piromanka- ogłoszeniomanka :loveu: Marinka widzę , że Ty też jest zabójcza w te klocki ogłoszeniowe no albo zazdrościć Wam wolnego czasu albo wprawy w robieniu ogłoszeń ale chyba to drugie aaaaaa może macie zaje... szybki net bo u mnie wklejenie jednego ogłoszenia na obojętnie jaki portal trwa a granicach 7-10 minut . Dziękujemy Wam pięknie.
-
Wiaodmość od P. Klary :)) Przeczytajcie i niech Wasze buzie opanuje aura szerokiego uśmiechu :) [I]Łatek jest odrobaczony, wykąpany i chyba zadowolony-my też:-)[/I] [I]W przyszłym tygodniu będzie odpchlony u weterynarza (najpierw kazał go wykąpać), a w ok 10 października szczepiony.[/I] [I]Został przebadany, jest zdrowy, pełen życia i po kapieli zrobił się bardzo ładny. Na razie nie zrobiłam żadnego zdjęcia, ale czarne łatki ładnie mu błyszczą, a te szare placki okazały się być śnieżnobiałą sierścią.[/I] [I]Oczywiście siknął parę razy to tu to tam, nawet zrobił nam kupę, ale mam nadzieję, że nauczy się do czego służy spacer-niebawem:-)[/I] [I]Chyba w ogóle musi się dużo nauczyć, ale przede wszystkim musi się poczuć bezpiecznie, bo na razie nie mogę zrobić kroku bez niego i widać, że nie wie jeszcze o co chodzi. Z radością będę patrzeć jak się zacznie tu czuć jak u siebie.[/I] [I]Acha! I zaprzyjaźnił się z naszym Królikiem! Obwąchali się nawzajem i chyba przypadli sobie do gustu:-) ŁA[/I]TEK był z nową rodzinką na wyprawie w Kaziemierzu , przejażdżkę zniósł świetnie . Odkryli też , że ŁATEK boi się wszelkich futer naturalnych . Rzuca się w paniczną ucieczkę gdy tylko wyczuje np taką skórę baranią, stoisko z czapkami futrzanymi wzbudzało absolutny lęk i chęć natychmiastowej ucieczki... Co do załatwiania to już nie ma kłopotu z siusiu i qpką q domku bo wesołek załapał , że te sprawy załatwia się na dworku . Cytuję słowa Pani Klary : [I]"Jest fajnym psem-z charakterem, wcale nie łatwym, bo jest uparty, bardzo:-))) Ale jest łagodny, sympatyczny i wesoły. łudzie go lubią, a on lgnie do nich.[/I] [I]Dużo radości i zamieszania wprowadził do naszego domu i bardzo się z tego cieszymy:-)[/I] [I]teraz opiera się o moje kolana i cały czas usiłuje dać buziaka:-))))[/I] [I]Pieszczoch z niego ogromny!" [/I]Acha i bardzo ważna informacja Łatek jest wykastrowany ... ale nie przez Panią Klarę a taki juz trafił do nowego domku ;)
-
Mix Doga Tod vel Enzo już w NOWYM DOMKU U WSPANIAŁEJ RODZINY
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Na razie cisza nie ma o czym gadać pogadamy jak będą jakieś konkrety bo od tego ględzenia to już paluchy bolą a domku jak nie było tak ni ma :( Pan był tydzień temu , dokładnie mlaskał , głaskał i wydawało mi się , że właśnie ten Pan zabierze Todzika ale jednak nie :shake: Kurcze tylko wiecie co ja to jakos nie potrafię zrozumieć ludzi nie wiem czemu ale gdybym ja znalazła psiunia z ogłoszenia i jeszcze pojachaął go obejrzeć to nie byłoby takiej siły co by wstrzymała mnie od zabrania psiula. Często sie zastanawiam co myślą ludzie kiedy przyjeżdżają obejrzeć psa w schronie i dlaczego często po zaobaczeniu psa urywa się z nimi kontakt ... Czego ludzie się spodziewają jak jadą do schronu ... Może wyszkolnego psa towarzysza na dodatek w typie jakiejś rasy ehhh ludzie ... -
gos jesteś wieeelka :) czyli już niewiele brakuje :) Negri wpisz nam gos na pierwszą stronę :)