-
Posts
1519 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Laura1108
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
No wspaniale kochane cioteczki wpadły w odwiedziny i pozostawiły po sobie ślad :) Glorien co do rozmów to przeprowadź chociaż Piromanka zapewne też w tych rozmowach jest świetna więc nie odda nam suni w miejsce X i ślad zaginie po naszej kundliczce . Koniecznie trzeba zapytać Panią o wizytę przedadopcyjną a w Toruniu to chyba mamy Rinuś i Aulik ( z labrador.info) więc uderzymy tam w dziewczyny . Co do email tej Pani to jedna sprawa mnie nurtuje a mianowicie pies dla córki ja mam nadzieję , że ta Pani tylko tak pisze i podbudowuje mnie trochę fakt , że sama angażuje się w szukanie psiaka więc może i mamusia i córcia tak samo chcą Fredzie no i ważne pytanie na wizycie co w przypadku gdy córka zaniecha swoje obowiązki względem Fredzi ... Nie da się ukryć , że DS już na starcie poszukiwań byłby najwspanialszym rozwiązaniem w chwili obecnej bo pieniążki może darczyńcy pozwolili by przeznaczyć na sterylkę ale na razie to się nie ma co cieszyć . [B][COLOR=Blue]Deklaracje stałe nadal bardzo potrzebne bo już dziś zapowiadają 1 st C przy takiej temperaturze to Fredzia może nam naprawdę przymarznąć . [/COLOR][/B] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Mamy dwie opcje DT : Megi Hotelik w Zalesiu Jednak u Megii o niebo lepiej ja wierzę , że zbierzemy tę kasę udało się dla tylu psich nieszczęść to i dla Fredzi się uda inaczej być nie może . -
I co ? Wiadomo coś czy wizyta może się dziś odbyć ?:cool3:
-
Mix Doga Tod vel Enzo już w NOWYM DOMKU U WSPANIAŁEJ RODZINY
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Ja na razie nie wypowiadam się w kwestii domku ponieważ do poniedziałku dużo czasu a życie bywa przewrotne , nauczyłam sie nie klepać za wiele przed faktem bo zwykle gdy nakręcałam się na coś to później wszystko brało w łeb tak więc i w sprawie adopcji Toda wolę wypowiedzieć sie w poniedziałek :) Może ja jakąs pochowa i zapeszam . -
To przecudownie !!!! Tyle WAs połączyło siły i sunie , które niedawno błąkały się po ulicy teraz grzeją dupki w bezpiecznych miejscach :) Gratuluje tak udanej akcji . Co do karmy to ja bym proponowała Brit jest tańsza od Ekuanuby a również dobra choć Ekunauba na pewno lepsza .. Kasę warto oszczędzać na weta myślę , że priorytetem teraz to szczepienia na wscieklizne no chyba , że takie juz mają . Czy w schronie prócz sterylek były szczepione ? Niestety na dogomaniackie kieszenie świecą pustkami więc żeby nie było kłopotu z kasą na ewentualne l;eczenie . Chyba , że sunia będzie miała kłopoty z żywieniem w sensie jakieś alergi czy inne licho wtedy trzeba będzie kołowac kasę na najleoszą karmę .
-
Szorściak Malboro z Łodzi. Buda i strach ? Już nie. Ma własny DOM :).
Laura1108 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści :multi::multi: Tyle czau biedak czekał aż się doczekał . Dogo Ty się nie gniewaj , że wysłałam Ci tego email od tej kobiety ale to Wasz psiak więc nie odpowiadałam na żądne emaile tylko przesyłałm Tobie z resztą był tylko jeden i to wg mnie chyba nie za bardzo wymarzony domek . -
Na chwile obecna nie ma jakiejś tragedii , Adiunia dostaje antybiotyk w zastrzyku porzez trzy dni jakis silny i jakiś przez miesiąc będzie dostawałą tylko nie chcę powiedzieć czy to antybiotyk czy po psortu lek wspomagajhący popsute narządy . Wet mówi , że powinno wrócic do normy chociaż ja jakos nie jestem aż tak optymistycznie nastwaiona do tych problemów z trzustką i wątrobą , w tak młodym wieku już problemy z tymi organami ... Nie jest to chyba dobrze . Na razie Aidusia ma jeść ryż sam ryż , cały czas ją czyści . W związku z powyższym kastracja na razie zawiesozna bo żaden wet nie ciachnie chorej suni i na szczęście , że Karinka zrobiła szczegółowe badania bo kto wie co by sie stało podczas kastracji .
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
Laura1108 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][U][B]Konto konto numer konta ... [/B][/U][/COLOR] -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
Laura1108 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Ponawiam pytanie czy na boksy w potrzebie ktoś dał znać ?? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Laura1108 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Fredzia hooopaj na pierwsze ! Deklaracji nadal mało , obecnie mamy 40 zł to raptem 3 doby u Megi . Prosimy o pomoc bardzo prosimy . Idzie zima zaraz zaczną sie mrozy i śnieg pod ciężarem śniegu ta prowizoryczna buda po prostu się zawali :placz: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
Laura1108 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Numer konta tak tak ... :) poproszę Czy na bokserach w potrzebie ktoś dał znać ?? -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
Laura1108 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Jestem ... Tak strasznie mi przykro , że nie mogę pomóc finansowo , przepraszam może po niedzieli coś będę miała. Co mówi wet ? Może trzeba zapytać weta co temu biedakowi w takim stanie potrzeba . Gdzie powinien mieszkać i w ogóle . Ja nie mam pojęcia jak się z gtaki biedakiem obchodzić . Jak to wspaniale ujęła Isadora ręce i cycki opadają wszystko mi już opadło po tym co zobaczyłam . -
Poniedziałki i wtorki z tego co kojarzę to dopiero późnym wieczorem od środy do niedzieli cały dzień można wizytować . W taki razie czekam na jakąs decyzję oczywiście bez nacisku z mojej strony Doddy :p Sorry za OT ale Łapa potrzebuje pomocy w ogłaszaniu . Domku nie widać ona biedna cały czzas czeka - jest taka kochana ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/lapa-mlodziutka-sunia-pierwszy-porod-zjedzone-szczeniaki-pilnie-ds-dt-146206/[/url]
-
Komu tu wpłącane są pieniądze ?? Karolinko czy to Twoje konto nam służy ;) ? P.S> Wybaczcie ale muszę poczekać z wpłatami do poniedziałku - wtorku obecnie moje konto świeci pustkami Stan konta 00.00 :( Sorry za OT ale Łapa potrzebuje pomocy w ogłaszaniu . Domku nie widać ona biedna cały czzas czeka - jest taka kochana ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/lapa-mlodziutka-sunia-pierwszy-porod-zjedzone-szczeniaki-pilnie-ds-dt-146206/[/url]
-
Szorściak Malboro z Łodzi. Buda i strach ? Już nie. Ma własny DOM :).
Laura1108 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tekst zmieniony : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=758996947"]Malboro pies familijny szuka miejsca w Twoim sercu (758996947) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Sorry za OT ale Łapa potrzebuje pomocy w ogłaszaniu . Domku nie widać ona biedna cały czzas czeka - jest taka kochana ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/lapa-mlodziutka-sunia-pierwszy-porod-zjedzone-szczeniaki-pilnie-ds-dt-146206/[/url] -
Szorściak Malboro z Łodzi. Buda i strach ? Już nie. Ma własny DOM :).
Laura1108 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I co ?? Niecierpliwa ja :oops: