-
Posts
1519 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Laura1108
-
Przerażony wyżeł POMOC W OGŁOSZENIACH PROSIMY Ma dom
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[B]Negrii_2008[/B] a czemu nie ? Jasne , że mogę nawet muszę bo Celina pomyśli , że jesteśmy ściemniarami :razz: [B]Glorien[/B] DZIĘKUJEMY :loveu: -
No byłoby pięknie ale raczej nie będzie kiedyś jak prosiłam Celinę o info kto adopotował sunię to powiedziałą , że fajna rodzina i tyle .
-
Szorściak Malboro z Łodzi. Buda i strach ? Już nie. Ma własny DOM :).
Laura1108 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Glorien dziękujemy jesteś niezawodna zarówno na forum labradorowym jak i tutaj :loveu: -
Ehh milczenie jest złotem powiadają tylko tak myślę co w tym przypadku lepsze a prawda jest taka , że tak czy siak trafiłby tutaj .
-
Tak napluć mu w ryj ma ochote chyba każdy tylko martwi mnie fakt , że jak tak poczyta co tu się wypisuje to może ograniczyć wstęp do schornu i ucierpią kolejne psy :(
-
Przerażony wyżeł POMOC W OGŁOSZENIACH PROSIMY Ma dom
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
A więc trzeba podlecieć do Celiny i zostawić tak ? -
Lady niestety pojechała do Celstynowa tak myślę , że pora założyć Lady drugi wątek ...
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przerazone-malenstwo-nie-pojedzie-do-dt-brakuje-140-zl-pomocy-146710/[/url] ta sunia pojechała [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/pomocy-sunia-od-dr-k-cudem-wyrwana-brakuje-130-zl-na-trabsport-pomocy-146056/[/url] jedna z tych suniek pojechała a dokłądnie Lady pojechałą też sunia z tego tematu i jedna czarna stara chyba taka , której nie miałąm okazji poznać :( ale tak biednie wyglądała .
-
Mix Doga Tod vel Enzo już w NOWYM DOMKU U WSPANIAŁEJ RODZINY
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Co do odzewu z ogłoszeń to .... zobaczymy zobaczymy ;) -
Mix Doga Tod vel Enzo już w NOWYM DOMKU U WSPANIAŁEJ RODZINY
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Glorien dziękujemy :loveu: -
W tym pseuschronie mówią , że OK tylko jak jest w rzeczywistości to nie wiem spróbuję sprawdzić tylko może być kłopot z zabraniem jej na spacer ponieważ tutaj co chwilę co innego mówią odnosnie wolontariatu i wyprowadzania psów . Kiedy chciałam w ubiegłym tygodniu psa na spacer nie pozwolono mi wziąc bo uceiknie albo pogryzie .
-
Co do plakatów to proszę powiedzcie czy to zgodne z prawem ?? Pewnie tak bo nie ma na nim informacji kto dokonał tego czynu ....
-
Mała jest w Celstynowie czeka na sterylkę któa jest jutro i można ją zabrać jednak nie wezmę jej nie mając pełnych deklaracji a jak ją zabiorę to nie uzbiera się deklracji bo każdy wyjdzie z założenia , że jak juz mała jest w DT to jakoś damy radę a ja naprawdę nie dam rady . Był czas , że mogłam wpłącić kasę a teraz jest czas , że mogę pomóc fizycznie pojechac tu czy tam , zawieźć psa ale niestety nie mam kasy kieszenie świecą pustkami .
-
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Prosimy o wsparcxie fionansowe . Wczorajszy rachunek za weta 96 zł dzisiejsze antybiotyki .... Negri ile ? Jutro transport do Torunia około 130-150 zł Prosimy o wsparcie . Bardzo porosimy ....[/COLOR][/SIZE][/B]